• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jo svajonių moteris  9 

Autorius: parengė L.Mureikaitė
2011-01-12 11:03:00

Jo svajonių moteris
123RF nuotr.
Šiuolaikinė moteris gali sirgti stadione už mėgstamą komandą, gerti alų ir lankyti bokso treniruotes. Ir tuo pačiu neprarasti savo žavesio. Tačiau moteriškumo riba jau bus peržengta. Ko mumyse nemėgsta vyrai? O kas jiems patinka? Štai 20 atsakymų į šiuos kiekvienai moteriai rūpimus klausimus.

Kūnas: Natūralus grožis

Ji myli save. Ideali moteris nesigėdina savo kūno, gerai žino jo privalumus ir trūkumus. Užuot puolusi į depresiją dėl kiekvieno priaugto kilogramo, ji tiesiog rūpinasi savimi – niekada nešmėžuoja akyse susivėlusi, neplautais plaukais, užtinusiais paakiais. Net tinginiauja ji stilingai – apsirengusi tvarkingais naminiais rūbais, susikurpusi pakenčiamą naminę šukuoseną, žvaliu veidu (juk tonikas ir paakių želė – ne prabanga, ar ne?)

Depiliacija – ne sezoninis malonumas. Tikriausiai esi girdėjusi vyrų pokštą, kad baisiau už plaukuotas moters kojas tegali būti gaurais apžėlusi moters krūtinė. Taip, plaukuotos moters kojos ar pažastys neretai vyrams kelia šiurpą. Todėl nenorinčios prarasti savo moteriško žavesio mažiau rizikuos atsisakydamos natūralistinių įsitikinimų, kad gražu yra viskas, ką davė gamta.

Saikingas makiažas. Netiesa, kad vyrams nepatinka pasidažiusios moterys. Svarbiausia – saikas. Paslaptingai primerktos akys, žvelgiančios iš po tankių blakstienų šydo, gundančiai žvilgančios lūpos vidutinį statistinį vyriškos giminės atstovą traukia stipriau, nei magnetas sąvaržėlę. Tačiau plika akimi pastebimas toninio kremo ar pudros sluoksnis, nuo tušo pertekliaus sulipę blakstienos ir kone varvantis nuo lūpų lūpdažis juos gąsdina tarsi karo spalvomis išsidažęs indėnas.

Moteris turi būti moteriška. Nors kartkartėmis vis iškyla ant bangos moters-vaikėzo stilius, vyrams jis paprastai nebūna prie širdies. Galbūt kaip tik todėl ilgai ir neišsilaiko? Kai kurios moterys drąsiai perima šį įvaizdį, jis tampa net gyvenimo dalimi. Tačiau vyrai šiuo klausimu vieningi: moteris turi būti panaši į moterį, ir taškas. Taigi net ir stilingiausias berniokiškas ežiukas jiems įspūdžio nepadarys, jei jo nesušvelnins kitos moteriškos subtilybės, tarkim, elegantiškas makiažas ar išryškintos moteriškos formos.

Nagai – ne užkanda. Vyrai gali susitaikyti su daugeliu savo mylimos moters keistenybių ir kaprizų. Tačiau vieną įprotį, patį žalingiausią grožiui, jie išskiria – tai nagų kramtymą. Pastarojo jie tiesiog negali pakęsti, niekaip nesiedami to su moteriškumu. Todėl nesvarbu, ar nagai ilgi, ar trumpi, tvarkingas ir dailus manikiūras visada bus palaikytas privalumu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Rita
2011-03-15 16:59:58
Straipsnis geras, bet žinote ir vyrų yra visokių. Kai kuriem patinka vienokios, kai kuriem kitokios...Visuomet manau, kad svarbiausia išlikti savimi, nesinaudoti jokiom taisyklėm ar panašiai. Na, žinoma, keiktis, muštis, būti nevalyvai nerekomenduojama, bet normali mergina taip ir nesielgia. :) Bukit savimi, brangiosios, pasitikėkite savo galiomis ir vyrai jus gerbs ir mylės labiau už viską!
Jis
2011-01-20 22:21:34
Likimas neisvengiamas, bukit auksines ar kokios norit, gyvenimas teka sava vaga, o kaip ten bus laikas parodys , cia visiems mums ta pati taisykle ;]
Lina
2011-01-18 12:13:30
Mano manymu, šis straipsnis geras :) Daug tiesos prirašyta :)Nes gyvenime "akla meilė" kažkada praeis, o pilkas, apsileidęs žmogus nebus įdomus, netgi jei jo vidus auksinis :)Nereikia ir persistengti :) Patarimai tikrai šaunūs, ir norėtųsi, jog kuo daugiau moterų netingėtų jų laikytis :) Juk mes-moterys, turime savo paslapčių ;) Negaliu žiūrėti, kai merginos, susiradusios vyrą arba rimtą gyvenimo partnerį apsileidžia, priauga plius minus 10kg, kojas skuta kartą į savaitę, antakius"ravi" ne ką dažniau, o galvą bei dantis plauna tik kažkur eidamos :D O paskui pačios skundžiasi, kad vyras nebesidomi, nebežiūri, turi kitą.. Kaip pasiklosi, tai išmiegosi :) Minimalioms pastangoms reikia rasti laiko :) Ir nereikia žiūrėti, kad "va, vyrai tai tą ar aną", žiūrėkime savęs :)