• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jų fantazijų objektas - apkūnios moterys  10 

2008-10-27 00:00:00

Jų fantazijų objektas - apkūnios moterys

Vieno laiško ištrauka:

"Dešimt metų santuokoje gyvenu su mylima moterimi. Mano žmona laikosi nuolatinių dietų, bet per jas neturime normalaus seksualinio gyvenimo. Dėl nenutrūkstamo badmiriavimo ji būna pikta, irzli ir susiraukusi. Žmoną slegia nuotaikų kaita".

Sumojome išsiaiškinti, ką vyrai galvoja apie apkūnias moteris: galbūt šios daro didžiulę
klaidą, kruopščiai skaičiuodamos kalorijas dėl tų išsvajotųjų 90-60-90 kūno proporcijų...

Šiaip ar taip gyvename visuomenėje, kurioje egzistuoja liekno kūno kultas: iš žurnalo viršelių ir televizijos ekranų į mus žvelgia kruopščiai kūno linijomis besirūpinantys modeliai ir popscenos šviesuliai, o podiumais žingsniuoja itin liesos manekenės, į kurias lygiuodamosis dailiosios lyties atstovės neretai peržengia ir sveiko proto ribas. Gal ir visai be reikalo. Pažiūrėkim.

Skelbimas internete

Norėdama sužinoti, ką vyrai mano apie pilnesnio sudėjimo moteris, į internetą įmečiau skelbimą: "Apkūni 40-metė susipažintų su įdomiu vyriškiu turiningai praleisti laiką". Beliko kantriai laukti, gal kokį vieną kitą stipriosios lyties atstovą patrauks skelbimas ir jis, norėdamas su manimi susipažinti, brūkštels man laiškelį. Tačiau ilgai laukti neteko:
laiškai pradėjo skrieti jau po dvidešimties minučių, o į dienos pabaigą mano paštas jau buvo pripildytas.

Per kelias tyrimo dienas sulaukiau daugiau nei pusšimčio laiškų, kuriuos rašė vyriškiai,
dievinantys apkūnias moteris.

Apkūnios keturiasdešimtmetės skelbimu susidomėjusius asmenis galima suskirstyti į dvi didesnes grupes: pirmiausia tai 18-23 metų vaikinai, paprastai studentai, kurie fantazuoja apie seksualinius santykius su savo mamų amžiaus moterimis. Toliau seka 30-37 metų vyrai, kurie paprastai gyvena su lieknomis žmonomis arba draugėmis, tačiau nėra patenkinti savo seksualiniu gyvenimu. Daugelis tokio amžiaus vyrų intymių santykių su vyresnėmis ir apkūnesnėmis moterimis nori vien iš smalsumo, jiems tai yra savotiškas seksualinio gyvenimo paįvairinimas. Įdomiausia, kad skelbimu susidomėjo jaunesni vyrai, iš 40-60 m. vyrų sulaukiau vos kelių laiškelių.

Lieknos - tik dėl akių

Kad ir kaip būtų keista, apkūnios keturiasdešimtmetės skelbimu labiausiai susiviliojo jaunesni vyrai. Štai sportiškos išvaizdos 30-metis vilnietis, penkerius metus gyvenantis santuokoje, rašo: "Labai noriu su jumis susipažinti. Tiesiog dievinu vyresnes, apkūnesnes moteris. Esu gana patrauklus, moterų dėmesiu nesiskundžiu, turiu aukštąjį išsilavinimą". Pasiteiravus, kodėl ieško apkūnios moters, juk atletiškas vyras galėtų sudominti gerokai jaunesnę, manekenės išvaizdos merginą, atšovė, kad tokių jam ir netrūksta, tačiau visąlaik labiau žvalgėsi į pilnesnes moteris. "Gyvenu su manekene, tačiau ji daugiau dėl akių... Kad draugai, bendradarbiai turėtų man ko pavydėti. Visada slapčia susitikinėdavau su apkūniomis. Turėjau tokią 36 metų storuliukę ir 24-erių merginą, sveriančią apie 100 kg. Manau, tikra moteris turi būti aptakių formų, o ne nesveikai atrodanti džiūsna", - savo požiūrį apkūnių moterų atžvilgiu išdėstė vyras, prisistatęs nekilnojamojo turto vadybininku. Už maloniai praleistą laiką jis žadėjo brangias dovanėles, staigmenas ir įdomias keliones, kurias visiškai finansuotų.

Finansų srityje dirbantis 29 metų Tomas jau 5 metus gyvena su liekna mergina ir svajoja, kad ši papilnėtų bent keliolika kilogramų. "Šiuo klausimu kalbėjausi su mergina, tačiau dėl svorio ji kategoriška - toliau laikosi dietų, kiekvieną dieną sveriasi ir pan. Kai susipažinome, ji buvo apvalesnė, todėl ją įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio", - atvirauja jis. Vaikinas prisipažino, kad jo akį patraukė apvalių formų bendradarbė ir jau kuris laikas jai jaučia didelę simpatiją: neprisistatęs rašo intriguojančias žinutes ir siūlo susitikti. Kadangi bendradarbė nerodo jokio susidomėjimo, stambios meilužės nusprendė ieškoti internete, taip ir aptiko mano skelbimą.

Gražiu mėlynakiu prisistatęs 28 m. vyras prisipažino, kad yra laimingai vedęs, tačiau nepatenkintas intymia vedybinio gyvenimo dalimi: "Nesu koks lovos virtuozas, esu paprastas ir nuoširdus vaikinas, kurį labai traukia vyresnės ir apkūnios moterys. Lenkiu galvą prieš patirtį ir protą". Jis džiaugėsi gražia ir liekna sutuoktine, kurios jam pavyduliauja draugai, tačiau prisipažino, kad seksualinį malonumą pajaučia tik su gerokai pilnesnėmis moterimis. "Gražus daiktas, ir tiek", - taip jis išreiškė požiūrį į liekno sudėjimo žmoną.

Pasidalindamas savo patirtimi, 35 metų kompiuteristas Vygintas teigė, kad pilno sudėjimo moterys yra daug karštesnės, labiau atsipalaiduoja, todėl seksas su jomis nepalyginamai geresnis negu su lieknomis dailiosios lyties atstovėmis. "Moteriškas apkūnumas mane jaudina seksualiai. Žinoma, jeigu tie apvalumai - ne 150 kg. Tada tai jau nutukimas", - sakė liekną sužadėtinę turintis vyriškis.

Apkūnios - linksmesnės

Kitas 33 metų vyriškis, prisistatęs Aurimu, užtikrino, kad su apkūnesnėmis moterimis yra įdomiau bendrauti, nes šios retai būna piktos ar suirzusios, niekada nezyzia ir nesielgia kvailai: "Kiek gyvenime esu bendravęs su storuliukėmis, jos yra džiaugsmingesnės, aktyvesnės, komunikabilesnės. Nesuprantu, kodėl taip yra, tačiau lovoje jos parodo daugiau iniciatyvos, mėgsta fantazuoti, nesidrovi savo kūno ir pan. Ketverius metus susitikinėjau su labai apkūnia moterimi, ji už mane buvo vyresnė penkeriais metais, tačiau iki šiol prisimenu mudviejų aistringą romaną", - sakė skelbimu susidomėjęs vyras. Beje, jis atsiuntė ir savo nuotrauką. Aurimas man paliko neblogą įspūdį: nors veidas buvo užtušuotas, viliojo aukštas ūgis ir sportiškas kūno sudėjimas.

Vedęs 32 metų Gediminas, auginantis dvi dukras, apkūnios meilužės ieško ilgalaikiams santykiams. Paklaustas, kodėl susidomėjo mano skelbimu, juk pilna lieknų ir išvaizdžių moterų, atsakė, kad aptakesnių formų damos jam yra seksualesnės. Keisčiausia, kad vyriškis sakėsi laimingai vedęs: "Dešimt metų santuokoje gyvenu su mylima moterimi. Mano žmona laikosi nuolatinių dietų, bet per jas neturime normalaus seksualinio gyvenimo. Dėl nenutrūkstamo badmiriavimo ji būna pikta, irzli ir susiraukusi. Žmoną slegia nuotaikų kaita". Paklaustas, ko tikisi iš apkūnios moters, vyriškis atsakė, kad norėtų žmogaus, su kuriuo maloniai leistų vakarus ir naktis, galėtų pakalbėti įvairiausiomis temomis. Apkūnios moterys Gediminui atrodo laimingesnės, optimistiškesnės, su jomis galima maloniau pabendrauti, jos labiau supranta humorą - su tuo esą sutinka ir jo draugai, turintys neplonų meilužių.

Vidutinio ūgio 31 metų kilimų pardavėjas Vidas prisipažino, kad norėtų būti tuo vyru, su kuriuo sutikčiau intymiai bendrauti: "Man patinka apkūnios moterys. Jeigu surasčiau tokią meilužę, būčiau ištikimas sekso partneris. Neieškau kitų moterų, tiesiog tavo skelbimas man įstrigo ir suintrigavo". Pardavimų srityje dirbantis Vidas žadėjo, kad jeigu su juo draugaučiau, lepintų staigmenomis, rengtų įdomius ir jaudinančius susitikimus, kurių niekada nepamirščiau. Jau po antro laiško Vidas mane vadino mažybiniais vardais, kaip, pvz., "storuliukė", "pupsiukas", "skani bandelė" ir pan. Kai kurie deminutyviniai žodeliai, kuriais mėgino palenkti į savo pusę, skambėjo išties komiškai: "Mano šokoladini ragaiši, nekantrauju, kada galėsiu paragauti tavo cinamono. Norėčiau atsidurti tavo cukriniame glėbyje, švelniai nubučiuoti tavo saldumą, jausti visus tavo šokoladinio kūno virpesius".

Apkūnios - be kompleksų

Apie 80 proc. rašiusiųjų prisipažino, kad apkūnios moterys jiems nėra naujiena: paprastai tokių meilužių jie jau yra turėję, todėl mielai užmegztų malonią pažintį su tokia dailiosios lyties atstove. Pasiteiravus, kodėl domina aptakių formų moterys, dalis jų atskleidė, kad tokios paprastai neturi jokių kompleksų, lovoje jos linkusios eksperimentuoti.

Savo kandidatūrą pasiūlė ir apie 180 cm ūgio vidutinio kūno sudėjimo Antanas. Jis prisipažino iš pažinties besitikintis sulaukti fantastiško sekso be jokių apribojimų: "Lovoje nesu rąstas, ieškau apkūnios meilužės, kuri būtų be ypatingų kompleksų. Man patinka universalus seksas: kai aktyvus būna ne tik vyras, bet ir jo sekso partnerė. Svarbu - atsipalaidavimas ir darymas to, kas patinka abiem. Dievinu, kai apkūni moteris viršuje... Alpstu iš malonumo, kai mane prispaudžia visa savo mase ir be jokio gailesčio ant manęs jodinėja". Vyriškis, susitikinėti siūlęs vakarais ir savaitgaliais, garantavo, kad už intymius pasimatymus gaučiau ir nedidelę materialinę paramėlę.

Savo seksualiniais troškimais pasidalijo 37 metų farmacininkas Ignas: "Man patinka storos moterys, nes jos neturi kompleksų. Su jomis galima užsiimti įvairiausiais žaidimais, netgi ir labai nešvankiais... Prisipažinsiu, kad labai patinka tokioms moterims daryti oralinį, nes jos skleidžia specifinį kvapą... Aišku, norėtųsi, kad moteris būtų tvarkinga ir švari".

34 metų Jonas svajoja apie tai, kaip stambi moteris jį užgula ir išplaka bizūnu, taip pat naudodama nešvankiems žaidimams skirtus žaisliukus: pavadį, grandines, antkaklį ir antrankius. "Dievinu kabančias moters šlaunis su celiulitu, didelį pilvą ir užpakalį. Man tai beprotiškai seksualu... Mėgstu įvairius žaidimus ir eksperimentus, šiurkštų oralinį seksą", - prisipažino jis. Man dvejojant dėl jo kandidatūros, vyras suskubo pasiūlyti materialinę paramą - už tokį susitikimą jis nepagailėtų tūkstančio litų.

Celiulitas - ne kliūtis

Skelbimu susidomėjo 38 metų verslininkas Rimas iš Vilniaus. Jis prisipažino, kad jį vilioja gražių apvalių formų vyresnės moterys, kurių ieško neįpareigojančiai draugystei ir geram laiko praleidimui ne tik lovoje... Kai atrašiau, kad ieškau žmogaus, kuris padėtų įveikti kompleksus, susijusius su pernelyg dideliu kūno svoriu, nusistebėjo: "Blogai, kai moteris gėdijasi savo kūno... Tai, kas tau atrodo negražu, vyrus gali varyti iš proto". Netgi celiulitas Rimui neatrodė rimta priežastis, dėl kurios turėčiau gėdytis išsirengti: anot jo, ir tai turi viliojančio žavesio.

Sportiško sudėjimo 30-metis Giedrius, dirbantis meno srityje, prasitarus apie šią nepageidaujamą problemėlę, nuramino, sakydamas, kad celiulitas turi savotiško grožio. Nė trisdešimties neturintis vadybininkas Jurgis apie celiulitą turi tvirtą nuomonę: "Jeigu jo nėra daugiau už mane patį, tada viskas gerai". Kai atrašiau, kad labai gėdinuosi šio figūros defekto, Jurgis pasiūlė išeitį, kuri padėtų įveikti su svoriu ar celiulitu susijusius kompleksus: per pirmąjį intymųjį susitikimą jis užrištų man akis, taip atsipalaiduočiau, o jis galėtų grožėtis mano seksualiais apvalumais. "Jeigu sekso metu drovėtumeisi, man irgi būtų nejauku. Iš pradžių galėtume mylėtis tamsoje, taip priprastume vienas prie kito. Vėliau sekso seansus kartotume žvakių šviesoje, aš tau užriščiau akis... Šį metodą jau esu išbandęs, jis neįtikėtinai veiksmingas", - siūlė išeitį Jurgis.

Stambios tetos patinka ir jaunuoliams

Į skelbimą atsiliepė ir 19-23 metų jaunuoliai, kurie svajoja pasimylėti su dvidešimčia metų vyresnėmis ir pilnomis moterimis. Susidariau įspūdį, kad daugeliui vaikinų tai būtų savotiška atrakcija, nes, anot jų, gyvenime reikia išbandyti įvairius dalykus. Martynu prisistatęs devyniolikmetis teigė, kad yra turėjęs intymių santykių su pilno sudėjimo moteriškėm: vienos - bendraamžės, kitos - gerokai už jį vyresnės. "Man būtų labai malonu su tavim susitikti paišdykauti, jeigu tik tu nori. Atvirai pasakysiu, kad man su 20 metų vyresne moterimi būtų įdomiau paišdykauti lovytėje. Manau, ir tau su tokiu jaunu kaip aš būtų įdomu. Juk gyvenime viską reikia išmėginti ir mėgautis visais malonumais", - įtikinėjo mane jaunuolis, keturiasdešimtmetei tinkantis į sūnus.

22 metų studentas Tomas atviravo, kad nuo paauglystės turi neįprastų seksualinių fantazijų, tačiau apie jas prasitaręs draugams, liko nesuprastas: erotinėse svajonėse ar netgi sapnuose jis mylisi su savo apkūnia motina. Be tėvo užaugęs vaikinas neslėpė, kad visąlaik pavyduliavo, kai aplink jo mamą sparną rėždavo kiti vyrai. Tomas prisipažino, kad, būdamas patrauklios išvaizdos, kartais intymius santykius užmegzdavo su mamos bendraamžėmis draugėmis ar netgi kaimynėmis, tačiau aplinkiniams ėmus ką nors įtarti, tokie santykiai ilgai netrukdavo. 21 metų būsimas istorikas Lukas, užaugęs su dvidešimt metų vyresne pamote, atviravo, kad ilgą laiką slapčia nuo tėvo su ja palaikė intymius santykius. Jie nutrūko tik jam išvykus studijuoti į Vilnių. "Dabar susitikinėju su liaunomis bendraamžėmis, tačiau mano akį visada traukia apkūnios moteriškaitės. Tikiuosi, mūsų pažintis išsirutulios į aistringą romaną", - nustebino savo atvirumu studentas. Būdavo juokinga, kai laiškus rašantys jaunuoliai į mane, apkūnią keturiasdešimtmetę, kreipdavosi pagarbia forma "Jūs", siūlydami seksualinius santykius.

Apibendrinant keturių dienų tyrimo rezultatus, peršasi mintis, kad vyrai ir moterys seksualumą suvokia skirtingai: vyrams patinka ne keliais centimetrais lieknesnės, o labiau atsipalaidavusios, nekompleksuotos ir gerai nusiteikusios moterys.

Svoris nerūpėjo

- Per keturias tyrimo dienas sulaukiau 73 laiškų iš apkūnių moterų gerbėjų.

- Pagal amžiaus kategoriją stipriosios lyties atstovus, kuriuos domina pilnos figūros moterys, galima suskirstyti į kelias grupes: a) 60 proc. vyrų - 29-37 metų; b) 30 proc. jaunuolių; c) 10 proc. 40-60 metų vyrų.

- Daugelis rašiusių 29-37 m. vyrų troško neįpareigojančių intymių santykių su apkūnaus sudėjimo moterimi, jie tikėjosi slaptų ir konfidencialių susitikimų. Beveik visi apkūnių moterų gerbėjai yra vedę arba turintys ilgametes drauges, šios dažniausiai yra liekno sudėjimo.

- 80 proc. vyrų tikėjosi, kad būsiu švari ir tvarkinga. Kai kurie jų tai paminėjo net kelis kartus, prieš sueitį seksualinius žaidimus siūlė pradėti vonioje arba po dušu.

- Apie 20 vyriškių atsiuntė savo nuotraukas. Įdomiausia, kad dauguma jų yra išvaizdūs, sportiško arba liekno kūno sudėjimo. Iš apkūnių vyriškių sulaukiau tik kelių laiškų, tačiau jie pernelyg nesiveržė su manimi susitikti.

- Vyrai domėjosi mano išvaizda: klausė, kokios spalvos plaukai, akys, koks ūgis, krūtinė. Tikslus svoris rūpėjo vos keliems kandidatams.

Vieno laiško ištrauka:

"Blogai, kai moteris gėdijasi savo kūno... Jeigu sekso metu drovėtumeisi, man irgi būtų nejauku. Iš pradžių galėtume mylėtis tamsoje, taip priprastume vienas prie kito. Vėliau sekso seansus kartotume žvakių šviesoje, aš tau užriščiau akis"...

Parengta pagal "Respublikos" priedą "Brigita"
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
kam tau
2013-01-27 15:54:15
Nerijus teisingai pasake apie tokias moteris
vilo
2013-01-24 09:05:47
labai gaila,kad yra tiek daug neistikimu vyru:(((((
Nerijus
2012-10-27 18:10:47
Kodel nesirenka. As pasirinkau apkunia moteri ir dar gerokai vyresne ir esu l laimingas. Nei kiek nesigailiu. Apkunios moteris l moteriskos, svelnios, seksualios.... nuostabios