• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ką reiškia vyrų dovanos?  14 

2009-03-16 00:00:00

Ką reiškia vyrų dovanos?
Eli.lt; Jupiterimages nuotr.
Sakoma, kad svarbiausia ne dovana, o parodytas dėmesys. Tai tiesa, tačiau, kai vyro padovanota dovanėlė dar ir paglosto širdelę, tai  yra be galo malonu, o parodytas dėmesys mums suteikia nepasakomų pasitenkinimo ir džiaugsmo akimirkų.

 

Dovanos apie vyrą gali papasakoti labai daug, ypatingai, kai jos buvo įteiktos visai jums to nesitikint ir pačio vyro iniciatyva. Galima sudaryti populiariausių dovanų, kurias vyrai dažniausiai dovanoja savo simpatijoms, sąrašą. Įteikta dovanėlė gali būti tarsi kodas jums, kuris išreiškia vyro požiūrį, siekius ir lūkesčius. O gal jūs tą sąrašą galite papildyti?

 

Saldainiai ir šokoladas. Tai tikrai nereiškia, kad vyras galvoja, jog jūs per liekna. Kai tai dovanojama esant tam tikrai progai - apmaudu. Tai liudija, jog jis visiškai neturi fantazijos arba visiškai neturėjo laiko bei noro sugalvoti kažką originalaus. Na, o jeigu jūs esate labai didžiulė šokolado mėgėja, tai galbūt tokia staigmenėlė kaip tik būtų jums pati maloniausia. Tačiau apibendrintai tai reiškia – nuobodu.

Žaislai. Jūsų išrinktajam tikriausiai pačiam norisi atsidurti dovanoto žaisliuko vietoje arba jis pasidavė vyraujantiems stereotipams. Juk daugumai merginų patinka dovanojami minkšti žaislai. Dovanodamas žaisliuką vyras tarsi signalizuoja apie tai, kad „aš noriu būti tavo vaikučiu, mylėk, globok ir žaisk su manimi“.

Papuošalai. Jeigu vyras jums dovanoja brangų papuošalą – jis tikisi su jumis pereiti į tolimesnį santykių lygmenį. Priimdamos tokią dovaną jūs tarsi patvirtinate, kad sutinkate pratęsti draugystę. Tai parodo, kad vyras žiūri į jus rimtai. Nepriimkite tokios dovanos, jeigu ją dovanojantis vyras jums nepatinka ir jūs neplanuojate su juo jokios ateities.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Mantas
2014-05-04 11:31:14
Visi kalbat kaip jus nustebinti o jus nemanot kad reikia ir vyra stebinti,kad ir smulkmenomis apie kurias taip kalbat.
aiste
2009-06-03 16:26:36
o ka reiskia jei padovanoja automobili?
xxxx
2009-04-15 13:01:16
Tokie straipsniai augina besmegenes blondines (nors dabar jos jau juodai dažosi). Kai mano vyras parveža lauko gėlių, man mieliau negu ilgakotė rožė. Žinau, kad kažkur važiuodamas prisiminė mane. Ir nereikėjo laukti gimtadienio, vestuvių metinių ar kokios kitos progos. O perskaičiusi tokį straipsnį mergina, spėlios ką reiškia padovanotos gėlės ir be reikalo džiaugsis ar nusimins, nes jos vaikinas to straipsnio neskaitė ir reikšmių nežinojo.