• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip atpažinti „alfonsą“?  2 

2009-03-05 00:00:00

Kaip atpažinti „alfonsą“?
Balsas.lt; Jupiterimages nuotr.

Pastaruoju metu vyrų, norinčių būti moterų išlaikytiniais, skaičius ženkliai padidėjo. Sociologai net kalba apie naują tendenciją: anksčiau „alfonsų“ būdavo vienetai, o šiandien juos jau galima išskirti kaip atskirą kategoriją. Ekonominė krizė tam taip pat turėjo įtakos.

„Maratonininkai“ ir „sprinteriai“

Viena iš „alfonsomanijos“ priežasčių - pačių moterų elgesys. Pastaraisiais dešimtmečiais vyrų ir moterų vaidmenys susimaišė - pastarosios vis daugiau dėmesio skiria karjerai ir neretai uždirba daugiau nei vyrai. Taigi, „alfonsišką“ gyvenimo būdą galima vadinti feminizmo padariniu.

Mėgstančius pagyventi moters sąskaita galima padalinti į dvi pagrindines kategorijas: „maratonininkus“ ir „sprinterius“. Pirmieji yra linkę investuoti į ilgalaikius projektus, jų tikslas - pasiturinčios balzakiško amžiaus moterys, sąmoningai pasiruošusius pagloboti žavų jaunuolį.

Neretai be materialinės naudos (gerų gyvenimo sąlygų, apsipirkimų Milane ar brangaus automobilio) „maratonininkai“ gauna ir neblogas ateities perspektyvas. Jei tokiam vyrui pasiseka sužavėti žvaigždę ar įtakingą verslo moterį, sparčiai ima gerėti ir jo karjeros reikalai.

Skirtingai nei „maratonininkas“, „sprinteris“ nesiekia ilgalaikių santykių. Pagrindinis jo tikslas: per trumpą laiką iš moters išvilioti kuo daugiau pinigų. Šio tipo vyrų itin padaugėjo ekonominės krizės metu. Jie ieško „aukų“ įvairiose vietose, įgyja damos pasitikėjimą, papasakoja apie savo nelengvą gyvenimą (darbo neteko, kreditoriai spaudžia...). Ir paprašo paskolinti pinigų. Gavęs apvalią sumelę toks vyras dingsta kaip į vandenį.

Ištikimas vyras už prieinamą kainą

Jei anksčiau išlaikytinis buvo pasiturinčios moters privilegija, dabar  „alfonsai“ vis dažniau aptinkami ir vidutines pajamas gaunančiose šeimose. Į klausimą, kam ne itin turtingai moteriai reikalingas išlaikytinis, atsakymas paprastas: tokiu vyru lengviau manipuliuoti. Savo laisvę jis lengvai iškeičia į  sofą, televizorių ir maitinimą tris kartus per dieną.

Kaip atpažinti, kad turite reikalų su „alfonsu“?

Žinoma, kartais moteris tenkina tokie santykiai: jos yra pasiruošusios teikti finansinę paramą, mainais gaudamos kitus dalykus.

Tačiau jei „alfonsas“ nėra jūsų svajonių vyras, vertėtų įsidėmėti keletą požymių, išduodančių šio tipo atstovus:

„Alfonsas“ mažai pasakoja apie save, bet siekia kuo daugiau sužinoti apie tavo gyvenimą. Labiausiai jį domina tavo socialinė ir materialinė padėtis: kur dirbi, kur ilsiesi, kokį nekilnojamą turtą turi, su kuo draugauji...

Jis nedovanoja dovanų ir gėlių, geriausiu atveju iš jo sulauksi pigaus niekučio. Jis apskritai nelinkęs išlaidauti dėl tavęs: užmiršti piniginę namie jam - įprastas dalykas.

Jis nekviečia tavęs į namus, tačiau stengiasi bet kokia kaina įsiprašyti pas tave į svečius - jam svarbu sužinoti, kaip tu gyveni.

Kalbėdamas apie save jis nuolat pabrėžia, koks tragiškas jo likimas, koks rūstus ir negailestingas gyvenimas. Tuo pačiu jis nenustoja žavėtis tavimi: pasak jo, tu esi stipri moteris, vienintelė, gebanti iš tiesų jį suprasti ir atjausti, palaikyti sunkią minutę.

Jei vis dėlto nuspręsi rinktis „alfonsą“, svarbu atsiminti vieną svarbų dalyką: jo meilė ir ištikimybė baigsis kartu su tavo pinigais. Priesaikoje „ir varge, ir džiaugsme“  jam svarbi tik antroji dalis.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
afd
2009-04-27 23:04:17
as taip pat
loris
2009-03-09 22:32:52
as beveik alfonsas