• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip atsisakyti sekso per pirmąjį pasimatymą?  19 

Autorius: pagal Sympaty.net
2011-10-18 13:43:00

Kaip atsisakyti sekso per pirmąjį pasimatymą?
Dreamstime nuotr.
Apie seksą per pirmąjį pasimatymą diskutuojama daug. Ir vis dėlto šis klausimas išlieka aktualus. Puiku jei moteris pati gali nuspręsti, verta ar ne leistis į gilesnius meilės žaidimus per pirmąjį pasimatymą. Bet ką daryti, jei ji patiria vyro spaudimą?

Pamėginkime apžvelgti atvejus, kaip pirmasis pasimatymas baigiasi akivaizdžiu arba paslėptu siūlymu pereiti prie intymesnės pažinties. Kodėl jis tai daro? Sutikti ar ne?

Kaip žinia, vyrai iš prigimties – medžiotojai. Jie labiausiai vertina tas moteris, kurias reikia užkariauti. O užkariautojo tikslas vienas – seksas. Todėl egzistuoja ir sena tiesa: kuo ilgiau tęsis pažinties laikotarpis, t.y. kuo ilgiau vyras trokš moters, tuo geriau bus jų tolimesniems santykiams.

Jei moteris jau per pirmąjį pasimatymą jam atsiduoda ir aiškiai parodo: aš – tavo, medžiotojo instinktas dingsta, juk nebelieka ko užkariauti.

Tad nors ir būna išimčių, vis dėlto ilgalaikiai santykiai po sekso per pirmą pasimatymą – gana retas reiškinys.

Ir vis dėlto kodėl vyras siūlo seksą jau pirmo pasimatymo metu?

Priežasčių gali būti įvairių:

1.    Jis pripratęs prie tokios įvykių eigos ir kiekvieną moterį vertina kaip sekso objektą.

2.    Per pasimatymą elgeisi laisvai ir provokuojančiai: savo rūbais ir elgesiu leidai suprasti, kad esi pasirengusi pažintį pratęsti tuojau pat.

3.    Jam buvo taip nuobodu, kad seksas tampa vienintele potencialia priemone kompensuoti sugaištą laiką.

4.    Jis taip apakintas meilės ir aistros tau, kad nori tuojau pat perkelti santykius į kitą lygmenį.

Sutikti ar ne? Apsispręsti turi tu. Jei žinai, kad nori kuo greičiau nerti su juo į patalus – klausimų nebelieka. Bet jei vis dėlto ši mintis tau nepriimtina?

Kaip atsisakyti?

Visų pirma svarbu atsakyti sau į klausimą, ar tu norėtum pažintį tęsti, ar šis pasimatymas su juo bus pirmas ir paskutinis?

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Aha
2012-04-22 16:55:24
Per pirma pasimatyma? Na jau NE bet kurio atveju
tokia
2012-04-20 12:32:22
Nesupratau as ko jaunimo moko straipsnis... o po stebimes kad isgamos isauga ir visus aplink terorizuoja... viska visad is karto nori turet....... seksas per pirma pasimatymatik su keksem buna... o normalu santykiai turi buti ant tvirto pamatos formuojami, o ne ant dykumos smelio
minde
2012-04-10 01:53:16
ne nu truputi veju prirasyta, ivairiu zmoniu buna kaikuriem vaikinam isvis ne seksas svarbiausia, nusipievinta cia yra kapitaliai, jei net ir vaikinas gauna sekso per pirma pasimatyma tai nera santykiu pablogejimas ar pabaiga, nes ne medziokleje esme, o ar tinka zmones vienas kitam ir ar jie laimingi. Bendravimas esminis faktorius, o seksas tik viena dalele bendravimo, tad pagal tai nemanau, kad teisinga vertinti santykiu sekme.