• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip susirasti svajonių vaikiną? (1 dalis)  6 

Autorius: Giedrė Smalinskaitė, balsas.lt
2009-10-19 08:02:00

Kaip susirasti svajonių vaikiną? (1 dalis)
jupiterimages nuotr.

Nėra nei vieno 100% veiksmingo patarimo, kuris padėtų susirasti gyvenimo meilę. Bet yra mažų mažiausiai 10 stebuklingų pasiūlymų kur, kaip bei kokiu būdu susirasti ir ilgai nepamesti tobulo vaikino. Juk tokio visos ir ieškote, tiesa?

1. Žinok, ko nori iš tiesų

Koks yra tavo susikurto tobulo vaikino modelis? Aukštas ar žemas? Liesas ar pilvotas? Sportininkas ar menininkas? Mėgstantis pramogas ar rimtas abstinentas? Mokslo žmogus ar geriau darbininkas? Tuomet gali toliau judėti tikslo link.

2. Negyvenk fantazijų pasaulyje

Būk realistė. Nesitikėk sutikti patį dailiausią ar seksualiausią vaikiną. Išvaizda dažnai nuvilia. Vaikino charakteris ir natūralumas yra tai, su kuo tu turėsi gyventi. Juk gražus veidelis dažnai būna pavydo(kodėl jos visos taip į tave spokso?) priežastimi. Juk nenori vaikino – „narcizo“ arba tokio, kuris yra gražus išore, bet negerbia tavęs ir savo vidumi visiškai skiriasi nuo to, ko tu tikiesi.

3. Būk įsitikinusi, kad tau reikia berniuko, ne meškiuko

Pagalvok, jei ieškai vaikino ir jeigu jau jį rasi, tai įsigysi kažką panašaus i naminį gyvūną – iš pradžių jo nereikės valgydinti arba su juo  gyventi, bet kasdieniai pasivaikščiojimai ar bent jau tam tikras laiko praleidimas kartu ? bus būtinas. Ar tu to tikrai nori? Įkyrios sms žinutės, daug dėmesio ir kartais įgrystantis tas pats veidas. Ar tau to reikia?

Jei taip, tuomet bus aišku, kad vaikino ieškai dėl to, kad nori rasti sielos draugą, o ne dėl to, kad visos draugės turi  „berniukus”, o tu ne. Dar Jo gali ieškoti todėl, jog bijai likti viena. Jokiu būdu! Juk pameni posakį: „geriau jokio, negu bet koks”? Juo ir naudokis.

4. Tapk dalyve!

Nori turėti sportišką vaikiną? Ką gi, pati bėk į sporto klubą ir ten tikrai surasi tokį ne vieną, o jeigu patinka intelektualūs ? pradėk lankytis bibliotekoje... Gal ieškai patrakusio? Tuomet pati taip elkis ir lėk šokti į klubą, arba lankyk kokį būrelį, kuris ne tik padidins tavo kaip sportininkės įvaizdį ar lavins mąstytojos protą, bet ir padės susirasti gerų draugų. O gal ir daugiau?

Jokiu būdu neatsisakyk dalyvauti nei viename vakarėlyje, į kurį būsi pakviesta. Bendravimas su daug žmonių –  labai svarbus, o jei kol kas niekas niekur nekviečia,  tuomet pati eik, lįsk, rodykis, o ne tupėk namie, juk nenutūps joks vaikinas kaip tas Karlsonas ant stogo. Turi „plotą“ – pati organizuok „tūsą“!!!

5. Būk draugiška

Pamiršk  drovumą! Žmonės, kurie yra intravertai (asmenybės tipas, kai žmogus yra susidomėjęs tik savo vidiniu pasauliu) niekuomet nepatrauks priešingos lyties atstovų dėmesio. Aišku, būna išimčių ir kartais net ir „pilkoms pelytėms“ pasiseka, bet ko čia laukti?

Jei baisu pradėti pokalbį su patinkančiu vaikinu, tuomet pasipraktikuok su dirbančiais gatvėje, prekybos centre ar tiesiog gyvenančiais kaimynystėje. Stenkis kuo daugiau bendrauti su vyriškos giminės atstovais, taip „pralauši ledus“ ir bus lengviau bendrauti su tokiu, kuris kris tau arba tu jam, į akį.

Tęsinio laukite rytoj.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
algirdas
2009-12-22 21:41:35
yra vaikinu as toks esu negeriantis nerukantis nrupi tik pati panele isvaizda nesvarbi tik ieskau paneles ir niekaip nerandu gal kuri noretu pabendraut skype algirdas734
asta
2009-10-28 00:10:06
na..
o jei taip esi įpratusi bendrauti su bernais, kad jie iškart pavirsta draugeliais? tad bendravimas su bernais nelabai padės.

nebent, aišku, siūlote ant praeivių mokytis vilioti...
Gute
2009-10-27 22:26:37
viska zinau irdar daugiau, bet kur toki kokio noriu rasti galas zino :D