• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip susirasti svajonių vaikiną? (2 dalis)  4 

Autorius: Giedrė Smalinskaitė, balsas.lt
2009-10-20 12:01:00

Kaip susirasti svajonių vaikiną? (2 dalis)
jupiterimages nuotr.

Šaltas rudens vėjas atpučia ne tik prastą nuotaiką ar jau praėjusios vasaros dienų ilgesį, bet ir norą sušilti prie žmogaus, kuris praskaidrintų darganotas dienas. Naivūs tikisi rasti tobulą meilės receptą knygose, smalsūs – žurnaluose ar internete, o protingi suvokia, kad tokį dalyką kaip meilė, patikėti spausdintam žodžiui, yra mažų mažiausiai beviltiška. Jau aprašiau 5 pasiūlymus, kaip greičiau Jį „pagauti“ ir štai kiti 5...

6. Stenkis iš visų jėgų

Neskaityk daug literatūros apie tai, kaip „nusikabint“ vaikiną, domėkis ne tik vyrų, bet ir moterų psichologija ir dėk visas pastangas, kad tavo noras turėti vaikiną pasiteisintų.  Išbandyk daug metodų – neapsiribok tik kokiu nors vienu, kad vėliau netektų griaužtis, jog visi jie netinkami. Juk jeigu nori iš egzamino gauti geriausią įvertinimą, neužtenka perskaityti visą privalomą literatūrą. Reikia daug praktikos. Tad stenkis meilės egzaminą išlaikyti kuo daugiau ja domėdamasi. Jei per „egzaminą“ nebeveikia „tušinukas“ – keisk „tušinuką“, bet neskubėk pabėgti iš „egzamino“.

7. Perprask jį

Susižinok savo simpatijos pomėgius . Pažink jo draugus, stenkis įsilieti į jų ratą. Jeigu matai, kad jo draugai ir jų požiūris tau visiškai nepriimtinas dar kartą pagalvok, ar tau reikia tokio vaikino, juk su draugais jis visą gyvenimą, o tu dar nežinai, ilgą ar trumpą romano dalį užimsi jo gyvenimo knygoje.

8. Nebūk punktuali

Įsidėmėk, jei jau esi pakviesta į pirmą pasimatymą, tai reiškia, kad tu neprivalai į jį ateiti laiku. Vaikinui, kuris tau skyrė pasimatymą, pasirodysi tikrai šauni ir veikli mergina, o jeigu ateisi kiek anksčiau ir luktelsi, jis pasijus taip, lyg norėtum praleist su juo daugiau laiko (o gal net visą gyvenimą) ir tikrai neįvertins to. Vaikinams patinka tos, kurių reikia kitiems. Jei tavęs niekam nereikia, tai dar nereiškia, kad negali jam įrodyti priešingai... Vėlavai? O gal prieš tai buvai kitame pasimatyme? Vyriškas medžiotojo instinktas privers pasukti dėl tavęs galvelę, jei vėluosi ir jam pasirodys, jog jis tau nelabai svarbus.

9. Jei jis į tave nežiūri…

Nepatariama liūdėti. Taip kaip tu nekreipi dėmesio į tam tikrus vaikinus, kurie tau simpatizuoja, lygiai taip vaikinai neprivalo atsakyti į tavo jausmus. Ir be to, jeigu tu esi tikrai simpatiška, linksma, domitės juo, o jis su tavimi noriai bendrauja, jo tikrai prastas skonis... Tad aukščiau nosį!

10. Turėk strategiją, bet nebūk pamišusi

Žinok, ko nori iš vaikino, stenkis elgtis taip, kaip suplanavusi, tačiau net jeigu vaikinas atsisakys su tavimi kur nors eiti ar ką nors veikti, išlik mandagi, ori ir turinti savo vertę mergina. Nesielk nemandagiai, nereikalauk, nebūk įžūli, venk kraštutinumų. Jeigu sutiks su tavimi praleisti laiką, parodyk, jog džiaugiesi, jeigu ne – tęsk paiešką, juk dar ne viskas prarasta, svarbiausia nesižemink! Grindų pašluostės niekam nereikia!
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
nu
2009-11-16 18:04:29
itariu, jog cia vertinys... ir ne itin vykes...
..
2009-10-23 01:38:13
Kas per nesamone, ishmokite rashyti! Cituoju: "jeigu tu esi tikrai simpatiška, linksma, domitės juo, o jis su tavimi noriai bendrauja, jo tikrai prastas skonis... Tad aukščiau nosį!" - ka?...
lina
2009-10-21 15:34:10
vika, siaip parasei ta pati, kas buvo rasoma, tik kitais zodziais :P man patiko straipsnis, paprastas, galustas, tiesus, konkretus, bet kaip visada ne viskas taip paprasta, kaip atrodo..cia ir beda ieskant..(arba neieskant, o laukiant kol suras)