• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Keli moterų pastebėjimai, kurių nežinote apie save...  2 

2008-08-11 00:00:00

Keli moterų pastebėjimai, kurių nežinote apie save...
"Gamma" nuotr.
Prisipažinkite, kad apie priešingą lytį turite daugmaž pagrįstų argumentų, tačiau ar kada susimąstėte, ką dailiosios lyties atstovės galvoja apie jus, vyrai... Savo pastebėjimais apie stipriąją lytį dalijasi tos moterys, kurios darbo aplinkoje dažniausiai su ja ir susiduria...

Vaistininkė: vyrai vaistus perkasi tik sau

Vaistininkė Lijana Veismanienė pastebėjo, kad labai skiriasi vyrų ir moterų vaistų pirkimo įpročiai: moteris pirmiausia pasirūpina sutuoktiniu ir vaikais, o vyras dažniausiai galvoja apie save. "Pasiūlius vaistų šeimos nariams vyras padėkoja, sakydamas, jog tokius rūpesčius palieka žmonai. Retas vyras pasirūpina žmona ir vaikais, nebent sutuoktinė serga arba laukiasi vaikelio. Kartais vyrai perka vaistus tėvams arba higienos priemones draugėms". Paprastai vyrai tiksliai žino, kokių higienos įklotų reikia jų draugėms, reikalui esant nesigėdija to teirautis vaistininko. Jie drąsiai perka ir kontraceptines priemones, neretai į vaistinę pora užsuka kartu.

Sveikata besirūpinantys vyrai į vaistinę ateina su konkrečiu tikslu, pasiskaitę apie reikiamą medikamentą, kartais atsineša ir sąrašiuką. Su tokiais vyrais galima ilgai diskutuoti, nes jie nemažai išmano apie vaistus ir savo sveikatai negaili nei laiko, nei pinigų. Tačiau yra ir kita vyrų kategorija, kurie vaistinėje pasirodo tik ištikus bėdai. Vyrų, nesirūpinančių savo sveikata, dažniausios problemos - pagirių negalavimai, galvos skausmas ir virškinimo sutrikimai. Pasitaiko ir kuriozinių situacijų, kai mamos rūpinasi savo suaugusių sūnų sveikata, skųsdamosi, kad šių neprižiūrinčios žmonos. Tokiais atvejais Lijana prašo, kad mama atsivestų sūnų į vaistinę: "Ir ką jūs manote, mamytė ir atvedė savo keturiasdešimtmetį sūnelį, kad išaiškinčiau, jog jam būtina apsilankyti pas gydytoją". Stipriosios lyties atstovus veikia reklama, jie kas savaitę gali gydytis vis naują ligą. Turintys problemų vyrai dažniausiai būna irzlesni ir priekabesni negu moterys.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
gita
2009-07-09 01:19:43
nepatiko man dizaineres pasisakymas.ji jau iskart pradeda skirstyti zmones i grupes:kas ravi braskes,o kas dirba ofise,ziauru.manau ji truputi atsilieka nuo klijantu aptarnavimo.nors ir sako,kad sokineja apie visus,bet va,jau mintys sukasi is kur jo pinigai.juk jei jis tavo klijantas,tai mano nuomone dizainere turetu galvoti tik apie tai,kaip geriau padaryti savo darba klijantui
Gabi
2009-04-08 15:23:44
Man tai labiausiai patiko veistininkės pasakojimas:) vyrai, neįsižeiskit, bet tikrai labai juokinga. Maniškis, beje, toks pat. Ypač kai reikėjo pirkti vaistus, skirtus TIK vyrams - gydytojas prostamolio išrašė. Ką jau kalbėti kad man tamponų nupirktų. :) Prostamolį tai gudrus gerti, sako, bet jau kai prireikia, tai zyzia, kad aš nupirkčiau, sako, negi tau nerūpi mano sveikata?Atrodo, kad man ji labiau turėtų rūpėti nei jam. Nu vienas vargelis.