• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Keli vyrų pastebėjimai, kurių dar nežinojome apie save...  1 

2008-08-11 00:00:00

Keli vyrų pastebėjimai, kurių dar nežinojome apie save...
"Gamma" nuotr.
Ne paslaptis, kiekviena moteris turi tvirtą ir nenuginčijamą nuomonę apie vyrus, tačiau ar nesmalsu, ką priešingos lyties atstovai galvoja apie mus, moteris... Savo požiūrį išsakė tie vyrai, kuriems profesinėje veikloje dažniausiai tenka dirbti su klientėmis moterimis, todėl jie sakosi neblogai išmanantys mūsų psichologiją... Pažiūrėkime, kas iš to išėjo.

Choreografas: moterys nepažinios

Ne su viena baleto žvaigžde dirbantis choreografas Jurijus Smoriginas įsitikinęs, kad neįmanoma visiškai pažinti moters ir jos dvasinio pasaulio. Dailiosios lyties atstoves garsus choreografas pirmiausia siūlo skirstyti į dvi kategorijas - paprastas moteris ir menininkes arba artistes. "Priėjimai prie šių moterų yra skirtingi. Meno moterys yra visai kitokios: jos labiau supranta humorą, mažiau turi kompleksų, nebent tik bijo sustorėti. Kad taptų neeilinėmis asmenybėmis, menininkės yra "operuojamos", į jas prileidžiama įvairių meninių užkratų". Choreografui su moterimis nesunku dirbti, nes jas Dievas apdovanojęs dideliais meniniais sugebėjimais, be to, jis žinąs slaptus priėjimus. "Moterys labai savarankiškos, jos greitai išvysto idėjas. O su vyrais tenka labiau paplušėti", - sako jis.

Choreografo profesija J.Smoriginui padeda geriau pažinti priešingą lytį, nes šokis, anot jo, - tai sielos analizės menas. Paklaustas, kaip vyrui suvilioti moterį artistę, choreografas pabrėžia, kad kiekvienas atvejis yra labai asmeniškas ir universalios taisyklės čia nepritaikysi: "Kiekviena moteris - tai atskiras pasaulis. Negalima į vieną lentyną sudėti blondines, o į kitą - brunetes, nes jos visos yra skirtingos. Nebent vyrams reikėtų daugiau subtilumo, nes iš prigimties jų pradas yra egoistiškas. Jau vien iš tautosakos žinome, kad jis, kaip koks gaidys, nori, kad jo klausytųsi. Tačiau tai yra prigimtiniai mūsų, vyrų, dalykai". Manantis, kad 29 metų dukra iš jo paveldėjo charakterį,
J.Smoriginas kaskart nustemba, kai atranda ją turint vis kitokių būdo savybių.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
smalsu ir nesuprantma
2010-01-09 12:23:44
Na gerai, gerbiami medicinos studentai ir studentes bei jau dirbantys specialistai sios srities, paaiskinkit ir pasisakykit: vyrai kodel renkates but ginekologais, o merginos, kodel renkasi but urologemis? kodel tokius pasirinkimus darantys vyrai ir moterys nepasirienka gydyt savo lyties pacient. t.y tie vyrai, kurie rinkosi ginekologija, kodel nesirinko but urologais, ir moterys, kurios rinkosi but urologemis, kodel nepasirinko ginekologijos, aaa? Kazkaip labai mazai pasisakymu ir paatviravimu internete paciu sios specialybes atstovu??? Ar tikrai jie jau tokie nakaltuoliai ir rinkimos i metu rinkosi ne todel, kad trauke paspoksot ir paciupinet priesingos lyties intymias vietas (aisku gal po keletos metu darbo tai ir praeina, kai tenka ir ligotu ir senu ciupinet ir apziurinet?