• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kodėl gėjai taip traukia merginas?  9 

2008-04-02 00:00:00

Kodėl gėjai taip traukia merginas?
Parengta pagal užsienio žiniasklaidą

Kas gi traukia merginas prie tokių nepasiekiamų (bent jau joms) vaikinukų, kaip gėjai?

Legendinę Merlin Monro frazę "Geriausi moterų draugai – deimantai" devintajame dešimtmetyje pakeitė pašmaikštavimas, esą geriausi moterų draugai – antidepresantai. Tačiau po "Sekso ir miesto" triumfo tapo akivaizdu: geriausi moterų draugai – gėjai.

Kodėl gėjai tampa ypač gerais merginų bičiuliais? Štai populiariausių priežasčių septintukas:

1. Smagu drauge apsipirkinėti

Dauguma merginų yra įsitikinę, kad netradicinės seksualinės orientacijos vyrai puikiai gali atstoti drauges. Tačiau tuo pačiu kiekvienai aišku, kad net ir pati geriausia draugė – ne visada gera patarėja, kokių rūbų ar aksesuarų įsigyti. Kriterijai, kuriais patarinėdamos vadovaujasi moterys, dažniausiai apsiriboja 2 sąvokom: "madinga-nemadinga" ir "storina-nestorina". Tuo tarpu vyrai (ypač gėjai) būtinai įvertins, ar tai, ką apsirengėte, yra seksualu. Be to, dauguma gėjų turi išlavintą skonį ir stiliaus pajautimą, išmano mados naujoves, taigi su tokiu bičiuliu keliauti po parduotuves – vienas malonumas!


2. Su juo galima išanalizuoti vaikino elgesį

Nesvarbu, kad vaikinas, su kuriuo bičiuliškai gurkšnojate kavutę, - gėjus. Visų pirma jis – vyras. Taigi kur kas geriau, nei jūsų draugės, supranta vyrų elgesį ir gali paaiškinti, kas – įprasta, o kas jau kvepia nemalonumais jums. Papasakojote draugei apie judviejų pastarąjį barnį? Labai tikėtina, kad ji išdės jūsų antrą pusę į šuns dienas ir konstatuos, jog jis – tikras kiaulė. O vyrišku žvilgsniu į šį reikalą pažvelgęs bičiulis gėjus, tikėtina, atvers jums akis ir padės suvokti, jog jūsų brangusis tiesiog buvo pavargęs... Ir bus teisus!


3. O gal vis dėlto?...

Ne tik vyrai iš prigimties linkę medžioti. Moterys – ne ką mažiau, tik gal ne taip atvirai. Ir daugeliui jų neprieinamas grobis atrodo kur kas patrauklesnis, nei tas, kuris pats stoja skersai kelio. Kitaip tariant, kai kurias moteris vilioja nepasiekiami vyrai. Štai kodėl vienos niekaip negali atsispirti pagundai flirtuoti su vedusiais, kitos dairosi į celibato besilaikančiuosius, o trečias it magnetas traukia gėjai – o jei kurį pasiseks atvesti į "tiesos kelią"? Juk tai butų niekam neprilygstantis jos asmeninio žavesio triumfas!

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Spine
2012-12-07 22:39:14
nu as mantas bet as tau nieko nesiuliau ir nerasiau :/
Wyz
2012-03-23 17:28:18
Pritarius mh!!!
:|
2009-05-01 18:33:34
Nu nežinau, bet norėčiau turėti draugą gėjų... Nes draugės tikrai mažiau ką galėtų patarti nei vyras.