• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kodėl jis nepaskambino, nors žadėjo?  3 

Autorius: balsas.lt
2010-04-17 09:00:00

Kodėl jis nepaskambino, nors žadėjo?
jupiterimages.com nuotr.

Jūs susitikote keletą kartų, viskas buvo nuostabu, jis pažadėjo paskambinti, bet to nepadarė. Tokia situacija pažįstama bene kiekvienai merginai. Ir visos žinome, kad tai nėra malonu. Pradedi klausti savęs, kodėl taip nutiko, ką padarei ne taip? Pateikiame tris galimus atsakymų variantus.

1. Jis neapsisprendžia, o paskui tampa per vėlu.

Kai kurie vyrai, nors iš šalies ir atrodo atsipalaidavę, nepasitiki savimi. Galbūt jam pasirodė, kad jis elgėsi ne taip, kaip reikia, padarė kažkokią klaidą bendraudamas su tavimi. Vietoj to, kad paskambintų tau ir paklaustų, ar iš tiesų taip yra, jis galvoja: "Paskambinsiu jai rytoj". Taip besvarstant praeina savaitė, ir jis nebežino, kaip pradėti pokalbį.

Ką daryti?

Šiuo atveju geriausia išeitis būtų paskambinti pačiai, bet vis dėlto rizikuoji išgirsti ledinį toną, leidžiantį suprasti, kad jis nenori su tavimi susitikti. Taigi, toks sprendimas - tik drąsioms. Kita vertus, gali savęs paklausti, ar neryžtingas, nežinantis, ko nori, vyriškis tau iš tiesų reikalingas?

2. Jis gerai praleido laiką ir nenori nieko daugiau

Egzistuoja vyriškių tipas, kuriems pasimatymai - tai pramoga. Nesvarbu, buvo tarp jūsų seksas, ar ne. Lengvo flirto ir bendravimo jam taip pat užtenka, tavo draugijoje jis tiesiog atsipalaiduoja, pailsi. Su tavimi jis praleido pora malonių vakarų, ir dabar jau rado naują pažįstamą. Ar pastebėjo ugneles tavo akyse ir nusprendė tavęs neskaudinti, nes jo rimti santykiai nedomina.

Ką daryti?

Supykti ant tokio žmogaus neverta. Jis iš karto tau nepasakė, kad jūsų santykiai nebus ilgalaikiai, bet įsivaizduok, kaip viskas atrodytų kvailai, jeigu būtų pasakęs. Ir tuo labiau neverta manyti, kad tu kalta dėl tokio jo elgesio.

3. Tai neturi reikšmės, nes tu niekuomet nesužinosi tikrosios priežasties

Daugybė moterų kamuoja save spėlionėmis, kodėl jis nepaskambino, kas buvo ne taip. Iš tiesų tai galėjo įvykti dėl vienos iš dešimties tūkstančių galimų priežasčių, neturinčių nieko bendro su tavimi: šeimyninės aplinkybės, problemos darbe ir t.t. Tu niekuomet nesužinosi, nors ir valandų valandas analizuosi jūsų paskutinį pokalbį ar pasimatymą.

Ką daryti?

Reikia daryti viską, kad kuo mažiau apie tai galvotum, ir jokiu būdu neatsisakyti savo planų ir kitų pasimatymų. Galų gale, bent jau nereiks apgailestauti, kad veltui laukei jo skambučio.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
saulute
2010-07-05 17:16:48
Tokia situacija butent buvo nutikusi ir man. Praejo jau 5 menesiai, o as vis analizuoju, kas nutiko, kad daugiau Jis man nebepaskambino. Kad ir koks paskutinis susitikimas buvo mielas ir lyg viskas gerai, man nesutelpa galvon, kas nutiko.... Nesiliauju apie tai galvojusi, zinau, kad bereikalingai tik galva ir sirdi apkraunu, taciau esu jausmu verge ir sunku su savimi kovoti.
morandi
2010-04-21 00:10:09
love is always a game, tai kaip gi apsieiti be visokiu spelioniu? bet cia gryna vyriska savybe, moteris jau greiciau issisukines, kazka sumeluos ar blogiausiu atveju pasakys teisybe, o ne dings kaip i bala. blemba, reikia mum mokytis is vyru :D
yyy
2010-04-19 10:30:09
yra ir man taip buve, aisku analiziu neisvengsi, apmastai, ka galejai netinkamo pasakyt, padaryt, nes tikrai labai keista, kai po paskutinio pasimatymo saldzias zinutes rasinejes veikejas staiga dingsta be zinios. Keista, smalsu, bet savigrauzos ir laukimo tikrai nera verta. Belieka tik pakraipyti galva :)