• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kuo jis buvo per Heloviną?  2 

Autorius: parengė L.Mureikaitė
2010-10-31 12:12:00

Kuo jis buvo per Heloviną?
Jupiterimages nuotr.
Kokį kostiumą jis pasirinko Helovino vakarėliui? Nenumok į tai ranka – kaukė itin daug pasako apie tą, kuris po ja slepiasi!

Klounas. Viena vertus, šis kostiumas apeliuoja į tam tikrą nerūpestingumą, linksmumą, vaikiškumą. Kita vertus, klouno įvaizdis neretai siejamas ir su tam tikra desperacija, juoku pro ašaras, kai norima paslėpti savo tamsesnę, ne tokią linksmą pusę. Taigi sutikusi vyruką klouno kostiumu gali tikėtis vieno iš dviejų: arba tai gana vaikiškas ir dar ne visai subrendęs psichologine prasme linksmuolis, arba mielas vyrukas su didele niūria paslaptim ant širdies.

Striptizo šokėjas. Jei jis turi drąsos apsirengti kaip „Chippendales“ vyrukai, jis arba išties seksualus, arba didžiulis savimyla. Labiausiai tikėtina, kad jame dera abu šie variantai. Veikiausiai sporto klube jis po keletą valandų kasdien treniruoja savo viršutinę kūno dalį, tad tik ir ieško progų pasididžiuoti savo darbo rezultatais už sporto salės ribų. Tiesa, egzistuoja tikimybė, kad būtent tokiu kostiumu jis siekia suteikti savo įvaizdžiui vyriškumo, kurio jo viduje iš tikrųjų nėra tiek daug.

Fredis Kriugeris. Jis nėra monstras savo esybe. Veikiau atvirkščiai – tai jautrus, jausmingas vyrukas, tik kartą per metus išleidžiantis į paviršių savo šiurpiausiajam įvaizdžiui. Gyvenime jis silpnas artistas, labiau nuoširdus pašnekovas nei beatodairiškas pokštininkas. Todėl ir pasirinko kostiumą, kuris pats savaime yra įspūdingas ir nebereikalauja papildomų vaidybinių pastangų. Panašiai gali ma būtų charakterizuoti ir zombį, mumiją ar kitą lengvai atpažįstamą bei savo išvaizda savaime šiurpų personažą.

Superherojus. Vaiduoklių medžiotojas, Supermenas, Žmogus Voras ar koks kitoks atpažįstamas, pasaulį nuo blogio gelbstintis personažas? Tai dvilypis žmogus, kurio viena pusė – nyki ir komformistiška, o antroji – apie didžius žygdarbius svajojantis vyrukas. Jei tu – ta mergina, kuri šias abi jo puses gebės suvesti į vieną, - galite tapti tikra svajonių porele. O jei ne – greitai nuspręsite, kad jums ne pakeliui.

Mafijozis. Kostiumas – nieko įspūdingo, svarbiausia – aksesuarai: milžiniški auksiniai žiedai, storiausia grandinėlė ant kaklo, brangus cigaras dantyse. Tai žmogus, mylintis save tokį, koks yra. Jis ir taip vertas žavesio, tad nemato reikalo stebinti įspūdingomis kaukėmis, tik šiek tiek sušaržuoja savo kasdienį įvaizdį. Būtų šaunus vyrukas, bet, deja, apie savo norus jam turėsi riktelėti į ausį – tylesnių užuominų jis nesupras, nes visur pirmiausia iškelia savo poreikius.

Piratas. Šis vyrukas dievina riziką. Su juo gali patirti daugybę nuotykių ne tik Helovino vakarėlyje. Deja, vargu ar jis sutvertas ilgalaikiams santykiams. Todėl išsiruošusi su juo į antrą pasimatymą būk pasirengusi netikėtumams. Ir atsargiai: jei jis pasiūlys drauge apiplėšti banką – gali būti, kad tai visai ne pokštas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Eva
2010-11-01 14:17:58
Tai žr. Fredį Kriugerį - ten paminėti ir zombiai.
satinele
2010-11-01 08:34:03
jis buvo zombis.....