• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kur neverta žvejoti vaikinų?  2 

2008-09-24 00:00:00

Kur neverta žvejoti vaikinų?
"News Bridgepix" nuotr.

Daugeliui merginų neduoda ramybės klausimas: kur galima sutikti rimtiems santykiams nusiteikusį vyriškį. Mes galime jums pasakyti, kur ieškoti vyriškio rimtiems santykiams tikrai neverta.Pakrantės ir parkai

Vyrai šiose vietose dažniausiai ieško trumpalaikių nuotykių, o ne draugės visam gyvenimui. Upių, ežerų pakrantėse ar parke lankosi daugybė lengvabūdiškų stipriosios lyties atstovų, kuriems rūpi ne kokybė, o kiekybė.

Tokias vietas ypač mėgsta paaugliai, kurie tikisi surasti pernelyg nesibranginančią princesę. Taigi, jeigu jums įkyrūs jaunuolių kabinėjimaisi ir pasiūlymai pasivaišinti alumi (kažkam daugiau jiems neužtenka nei fantazijos, nei pinigų) yra nepriimtini, greitai keiskite savo vakaro planus.


Specializuotos parodos

Užėjus į parodą „Aukštųjų technologijų pasaulyje“ ar pan. didžiausia tikimybė susipažinti su nuobodžiu akiniuočiu, kuris jums įsijautęs pasakos apie naujos „Microsoft“ programinės įrangos privalumus. Tuo tarpu apie romantišką bent jau pakenčiamos išvaizdos vaikiną atėjusi į tokią parodą galite tik pasvajoti.Aludės ir barai

Eidami į šias vietas vyrai turi vienintelį tikslą - pailsėti nuo moterų. Stipriajai lyčiai nėra nieko maloniau nei, užsakius alaus bokalą, pasėdėti draugų kompanijoje ir plepėti apie tas pačias moteris ar būsimas/buvusias krepšinio/futbolo varžybas. Jūsų pasirodymas vyriškoje kompanijoje bus palaikytas nesusipratimu, o dėmesio sulauksite nebent tik iš labiausiai padauginusių egzempliorių.


Kurortai

Kiekvienas normalus vyras į kurortą važiuoja ne tam, kad gražiai įdegtų. Jam tiesiog norisi pailsėti nuo rutinos, pamiršti mieste likusias moteris ir užmegzti neįpareigojantį kurortinį romaną. Taigi, kai jūs jam užduosite klausimą apie jūsų santykių perspektyvą, greičiausiai jo daugiau nebepamatysite.Parduotuvės žvejams ir medžiotojams

Visai teisinga nuomonė, kad šiose vietose galima sutikti daugybę skirtingo amžiaus ir kategorijų vyriškių. Tačiau minėtos vietos turi savotišką, tik vyrams suprantamą, stebuklingą aurą. Bet kuris čia atsidūręs vyriškis praranda gebėjimą orientuotis realybėje. Pabunda pirmykščiai instinktai, ir jis paskęsta svajonėse apie būsimus laimikius. Todėl mažiausiai jis tikisi iš jūsų sulaukti bandymo flirtuoti. Vyras pastebės jus nebent tik tam, kad paklaustų, kur čia parduodamas valas 10 kg lydekoms gaudyti.Internetas

Nežiūrint to, kad mūsų laikais internete ieškoti savo antrosios pusės tampa vis labiau populiaru, čia teisingai pasirinkti yra kur kas sunkiau nei realiame gyvenime. Ištyrinėję jo fotografiją, įpročius ir pomėgius bei susikūrę pritrenkiantį būsimo mylimojo paveikslą, realybėje galite pamatyti neišvaizdų, bet pernelyg pasitikintį savimi ir geromis manieromis nepasižymintį jaunuolį.


Naktinis klubas

Pabandykime įsivaizduoti. Garsi muzika, prie sienų besiglaustančios porelės ar įkaitę kūnai šokių aikštelėje. Atmosfera tikrai netinkama romantikai ir nuoširdiems pokalbiams. Nebent, bendraudama su kokiu nors gražuoliu, sugebėsite perrėkti trankią muziką ar rankų gestais išreikšti širdyje susikaupusius jausmus.


Kazino

Na, čia viskas ir taip aišku. Jei vyras azartiškas ir gali išleisti visą savo uždarbį stovėdamas prie ruletės, toks pats likimas ištiks ir jūsų šeimyninį biudžetą. Pagalvokite, ar jums to reikia.

Žinoma, čia, kaip ir visur, galimos išimtys. Neabejojame, kad atsiras tokių, kurios pasakys, kad savo gyvenimo meilę sutiko būtent šiose, vyrams žvejoti netinkamose, vietose.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Julija
2008-10-15 22:39:08
As su savuoju susipazinau per interneta ;]
moniq
2008-09-26 13:08:39
Iš straipsnio galima spręsti, kad niekur negalima sutikti padoraus vaikino, na nebent bažnyčioje:D