• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Man tu - neįdomus!  4 

2008-08-18 00:00:00

Man tu - neįdomus!
Parengta pagal užs. žin., "Gamma" nuotr.

Šis straipsnelis iš esmės orientuotas į vyriškąją mūsų skaitytojų auditoriją. Susipažinus su moterimi arba mergina šie patarimai padės suprasti, kad jos nedomina tolimesnis bendravimas su jumis.

1. Ji ir toliau žvalgosi į šonus. Kai moteriai įdomu jūsų draugijoje, ji labai stengiasi daugiau į nieką nekreipti dėmesio ir atidžiai jūsų klausytis. Tačiau, jeigu ji žvalgosi į šonus, persimeta replikomis su dar kuo nors, t.y. jūsų neklauso, reiškia, jai su jumis neįdomu.

2. Ji nekalbi. Netgi pati nekalbiausia moteris mėgsta pakalbėti, todėl suteikite jai tokią galimybę. Jeigu jūs pamatysite, kad jos reakcija į jūsų žodžius apsiriboja žodžiais "taip" arba "ne", ji neužduoda klausimų ir nenoriai atsakinėja į jūsiškius, reiškia, kad jai neįdomu. Taip pat atkreipkite dėmesį į gestų kalbą. Jeigu jūsų pašnekovė sukryžiuoja rankas priešais save, uždeda koją ant kojos, atsitraukia nuo jūsų ir "nežaidžia" su plaukais, jai su jumis nuobodu. O jeigu ji pradėjo nerviškai barbenti pirštais į stalą arba vis trepsi koja, reiškia, kad jūs jai įgrisote ir geriausia būtų ją palikti ramybėje, nes kitaip neaišku, kuo visa tai jums gali baigtis.

3. Ji sako, kad ko nors laukia. Tokiu atveju mažai tikėtina, kad ji norės toliau pratęsti pažintį su jumis. Jeigu moteris pasakė, kad jie/jis/ji, kurių ji laukia, turėtų labai greitai ateiti, akivaizdu, kad jums nepasisekė ir reikėtų ramiai nueiti.

4. Ji sako, kad jai reikia eiti. Jeigu moteris žiūri į laikrodį, žvalgosi aplinkui, lyg tai lauktų ko nors, ir apskritai, sėdėdama šalia jūsų jaučiasi kaip sėdėdama ant adatų, būkite tikras, kad jūsų pažintis neprasitęs, nes pašnekovė dings pasakiusi bet kokį pretekstą, kad ir, jog jai kažkur labai reikia.

5. Ji atsisako, kad jūs jai ką nors užsakytumėte. Moterys to atsisako tik tuo atveju, jeigu nenori pratęsti pažinties, o ypač jeigu po jūsų pasiūlymo užsisako pačios. Tačiau nepergyvenkite, bent jau sutaupysite pinigų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Jolita
2009-02-19 20:08:39
nesamone...o jei tikrai kur skubi? labai jau stereotipines situacijos, buvo galima ka ir gudriau sugalvot.
zigzag
2008-09-16 18:58:26
amm. aš dažnai į šonus dairausi ir dažnai rankas sukryžiuoju. apie kalbėjimą dėl ką sakyt, tyli esu be galo. :D drovuolė visiška. nu tai ką? tai nereiškia, kad vyras manęs nedomina. toks žmogaus charakteris.
Algis
2008-08-27 14:06:03
Pasiskaityk