• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mano draugai - vyrai arba kai kurie moterų draugystės ypatumai  26 

2008-09-27 00:00:00

Mano draugai - vyrai arba kai kurie moterų draugystės ypatumai
"Gamma" nuotr.

Kada nors šia tema parašysiu knygą. Bet tai bus vėliau, o dabar norėčiau papasakoti, kodėl būtent vyrai. Todėl apie tai dabar parašysiu bent porą eilučių.

 

Kodėl vyrai? Ne todėl, kad nebendrauju su moterimis. Bet bendravimas su jomis turi šiokių tokių niuansų. Štai todėl jau kuris laikas nesidalinu su jomis savo paslaptimis ir ateities planais. Tai prilygsta publikacijai dienraštyje. Jos ne iš pykčio papasakoja mano paslaptis, bet man nuo to ne lengviau. O dėl planų. Vargiai jos mane supras ir palaikys. Ir moterys ne blogos, ne. Jos tik paprasčiausiai pasakys: "Kam tau to reikia, ką tau gyvenimas nepatinka?". Ir sugriaus bet kokį norą kurti. O kūryba juk taip svarbu. Supraskite mane teisingai, aš nesu nusiteikusi prieš jas, bet paprasčiausiai nenoriu, kad mane varžytų.

 

Ir tada, kai mano draugai – vyrai pasakys, kad manimi tiki, moterys patars mesti bevaisius bandymus pasiekti tikslą. Lyg jos iš anksto žinotų, kad kažkas pavyks tik joms. Nors mano intuicija sako visiškai priešingai ir aš klausau savo intuicijos.

 

Vyrai nuoširdžiai džiaugsis mano idėjomis ir tai parodys. Dar daugiau. Jie primins, kokių talentų turiu, ko esu verta, pasakys, kad viskas pavyks, ir dalykiškai paklaus: "Kuo galiu tau padėti?". Žinau, kad galiu jais pasikliauti. Ir jokiu būdu nepiktnaudžiausiu jų gerumu, neatimsiu iš jų brangaus laiko. Man užteks ir moralinio draugų – vyrų palaikymo.

 

Mano draugai – vyrai nori, kad man viskas susiklostytų gerai. Juos jaudina mano ateitis, jie nesigėdina apie tai pasakyti man. Moterys taip pat nori, kad man viskas klostytųsi gerai. Bet jos supranta, kad negali visiems sektis. Ir viską daro, kad pasisektų būtent joms. Neretai skaudindamos mane. Joms nerūpi kiti ir aš tai žinau.

 

Mano draugai – vyrai visada pastebi mano pasikeitimus ir pasako komplimentų. Žinoma, ir moterys pagiria, bet tuo metu būna kažko įsitempusios. Kartais net pasidaro nepatogu. Lyg šalyje būtų krizė, o tu išsipusčiusi. Šios krizės metu jos nori būti vienintelės pasipuošusios ir aš bandau jas suprasti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Lina
2009-07-10 13:00:51
..pritariu Gretai :) cia toookia teisybe isdestyta, kad sunku kazka ir prideti, pakomentuoti ;D
Julija
2009-03-07 19:17:46
Greta as lygiai tap pat sakau kaip ir tu ;]
Greta
2008-10-04 20:56:57
Puikus straipsnis! Su savo draugais vyrais as visada jauciuosi moterimi. Jie man suteikia galimybe buti pacia savimi, tarp musu nera konkurencijos. As visada graziausia ir nuostabiausia ju akyse, o ko gi dar moteriai reikia? ;)