• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Meilės kaina: mes tik draugai  2 

Autorius: ERONEWS
2010-09-28 14:00:00

Meilės kaina: mes tik draugai
Jupiterimages.com

Įsimylėjimas ateina nelauktai, tai ne sąskaita už pietus, kurios tikėjotės. Mokslininkai atliko tyrimą, norėdami išsiaiškinti, kaip draugai prieina artimų santykių ribą, rašo Independent.com

Kas ištyrė?
 
Tyrimas, vadovaujamas profesoriaus Robin Dunbar  iš Oksfordo universiteto buvo atliktas su žmonėmis iš socialinių tinklų. Socialiniame tinkle prisiregistravusio žmogaus ratą dažniausiai sudaro 150 žmonių (šeimos nariai, artimi draugai, pažįstami), kurie susidraugauja per bendrus pažįstamus.
 
Profesorius Dunbar teigė, kad labiausiai tikėtina priežastis netekti artimo draugo, tai įsimylėjimas. Romantiškas ryšys nebūtinai priimtinas abiems pusėms.
 
Artimiausius draugus, arba vidinį ratą, mes įpratę matyti bent kartą per savaitę. Todėl nutraukus emocinį ryšį su asmeniu iš šio tipo būtų sunku palaikyti bendrą ryšį su šia žmonių grupe, ypač tuo atveju jei žmogus brangus.
 
Vyrai paprastai turi keturis ar penkis artimus draugus, o moterys turi penkias ar šešias, teigia profesorius Dunbar‘as.

Kitas draugų tipas, žmonės kuriuos sutinkame kartą per mėnesį, tokių yra apie dešimt ar penkiolika. Situacija, kai šio bendravimo nepakanka rodo, kad asmuo neabejingas vadinamam „draugui“ iš šio tipo.

Be šios grupės, buvo gerokai daugiau tolimesnių "draugų" iš socialinių tinklų, kurie galėtų būti darbo kolegos arba pažįstami iš sporto klubo. Santykiai tarp tokių asmenų idealiausias variantas, nes skyrybų atveju, netektų kasdiena matyti buvusiojo ar buvusiosios.
 
 
 
Gairės: draugai, mylimieji


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Aivaras
2015-03-01 12:00:13
galiu pasakyti, kad vaistas tikrai geras ir efektyvus, yra visose vaistinėse, galima nusipirkti net ir be recepto. Svarbiausia - kad visai nekenkia (galima vartoti nors ir kasdien, bet ne daugiau kaip po vieną dozę per parą). Tikrai rekomenduoju, poveikį pajutau beveik iš karto, kai tik pradėjau naudoti.
Aivaras
2015-03-01 11:58:54
žmonėms nesiseka susipažinti dėl skirtingų priežasčių, bet dažniausiai kalti kompleksai. Pvz, aš turiu bėdą - per greitai "baigiu". Dėl to ilgą laiką maniau, kad nė su viena santykiai ilgai netruks, todėl pažinčių vengiau (net ir tų internetinių). Bet dabartinė mergina mane labai palaikė, kartu vaikščiojo pas gydytojus. Pradėjau vartoti vaistus Priligy, ir viskas susitvarkė, galiu geriau save kontroliuot :)