• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Misteris Šaunusis ir kiti panašūs tipai...  7 

2009-03-01 00:00:00

Misteris Šaunusis ir kiti panašūs tipai...
Eli.lt; Jupiterimages nuotr.
Jis sąmojingas, moka gražiai (ir brangiai) rengtis, dėmesingas ir velniškai patrauklus – tikras misteris Tobulybė. Žino, ko nori moterys, arba bent įsivaizduoja žinąs. Puikiai išmano širdies ir lovos reikalus. Tačiau dingsta ir atsiranda  jūsų gyvenime tik tada, kai jam to reikia. Žodžiu, Šauniojo ("Seksas ir miestas") prototipas. Ir tūkstančiai kerių pakimba tarp dangaus ir žemės: ateis-neateis, myli-nemyli, bus kartu iki karsto lentos ar išeis jau ryt.


Jie žavūs, veiklūs, su jais nenuobodu, daug gali išmokti ir patirti, tačiau jie visiškai nepatikimi, todėl planuoti bendrą ateitį – didžiausia klaida. Net didesnė, nei iš viso su jais prasidėti. Moterys iš tokių vyrų tikisi per daug: jei padovanojo gėlių – jau dairosi sutuoktuvių žiedo; jei nusivedė į klubą – nori pristatyti savo draugams, pažįstamiems ir giminaičiams;  jei kviečia į savo butą – nori aprodyti, kur vėliau abu gyvensite. Viskas saviapgaulė, nes gėlės yra tik gėlės, klubas – tik gerai praleistas laikas, o butas – ...Na, pačios žinot dėl ko.


Jis puikiai gali įsijausti į bet kokį vaidmenį: karžygio, aristokrato, globėjo, švelnaus meilužio – tai viskas, ko nori moterys (bent jau iš pradžių). Skirtumas tas, kad kai jums iš tikro prireiks stipraus peties, jo gali nebūti, nes jis toks nėra. "Šaunuoliui" neįdomi tokia patirtis: viskas, kas jį žavi, – įvaizdis ir nepriklausomybė. Galimybė ateiti ir išeiti kaip katinui, kuris visur vaikščiojo vienas. Moterys – tik madingas, patrauklus aksesuaras, pasirinktas pagal to sezono madą ir nuotaiką. Seniau juos vadindavo dendžiais, o dabar madingų klubų liūtais ir svajonių jaunikiais.


Jis gali jumis žavėtis, jausti aistrą, bet įsisąmoninkit – jis jūsų nemyli, nes tai grėstų jo nepriklausomybei, identitetui. O jei ir susižavi, tai trumpam – iki pirmų jūsų prisirišimo signalų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
japonamat
2009-03-03 23:23:48
gala man mildos :)
milda
2009-03-02 11:55:55
labai geras straipsnis. buvau ir as toki saunuji sutikus :D
gaila man tokiu vyruku :)
japonamat
2009-03-01 23:58:13
xxx jei jau nepazysti moteru, tai ben pasiskaityk panele, ieva, cosmopolitan ar pan zurnalus, tai gal suzinosi skirtuma tarp vyru ir moteru