• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Moterų svajonė, arba idealaus vyro fotorobotas  9 

Autorius: respublika.lt
2009-07-28 08:05:00

Moterų svajonė, arba idealaus vyro fotorobotas
Jupiterimages nuotr.

Jeigu mergina sako, kad jai svarbiausias vaikino vidus, neabejokite, kad ji į tą vidų net viena tūkstantąja sekundės nepagalvos žvilgtelėti, jei indo forma, spalva, ornamentai ir kiti papuošimai nepasirodys patrauklūs. Turėdamas tai galvoje, it koks tardytojas apklausiau visą tuziną gražiausių bei seksualiausių lietuvaičių, kaip turėtų atrodyti tas vienintelis, kurį pamačius akys pradėtų mirksėti beigi iš susižavėjimo ir laimės nevalingai ašaroti...

Nenuleisk nuo jos savo žvilgsnio

Grožis - labai subjektyvus dalykas, vis dėlto esama taisyklių, kurios egzistuoja visiems, kitaip sakant, dailiosios lyties atstovės, kaip ir vaikinai, turi savus grožio standartus. Taigi į ką jos pirmiausia kreipia dėmesį?..

Šokėja Kristina Navickaitė, gerbėjams geriau žinomai Tinos vardu, štai ką pasakė: “Pirmas dalykas, į kurį kreipiu dėmesį, - tai vaikino akys, jos turi būti išraiškingos, jose turi būti matoma kažkokia kibirkštėlė, jausmas, manęs tikrai nežavi tie, kurių žvilgsnis tuščias ir nieko nesakantis”. Pasirodo, net 80 procentų apklaustų merginų būtent akys yra svarbiausios. “Nesvarbu, didelės jos ar mažos, vaikino akys turi būti išraiškingos”, - sakė “Olialia” mergaitė Aurelija Jacenka, o kitos tai tik patvirtino. Štai fotomodelis Skaistė Steikūnaitė tikino, kad jų spalva visai nesvarbi, svarbiausia, kad akyse kas nors atsispindėtų - džiaugsmas, susirūpinimas ar net liūdesys. Žodžiu, vaikino akys turi ką nors pasakyti... O štai poetei Indrei Valantinaitei rūpi ne tik akys, bet ir visas veidas, veido bruožai turi būti išraiškingi, nes tai sielos veidrodis, atspindintis žmogaus charakterį ir panašiai. Pagal veidą galima matyti, ar vaikinas įdomus, ar ne dar net nepabendravus. Vienintelė apie akis nieko neužsiminė dainininkė Natalija Zvonkė, o seksualiajai “Olialia pupytei” Okasanai Pikul labiau nei akys rūpėjo tik vaikino kaklas.

Ilgaplaukiai, bet ne ilgakasiai

Kalbant apie vaikinų plaukus, svarstyklės nulinko poilgius plaukus turinčių vaikinų naudai. “Man patinka poilgiai plaukai, nežinau kodėl, gal dabar tai madinga”, - sakė Tina, o gražioji poetė Indrė jai antrino. Galbūt tik viena Skaistė Steikūnaitė buvo kategoriškai už trumpaplaukius: “Man patinka trumpai kirpti vaikinai, net galvoju, kad ir plikiai turi savo žavesio”. Vis dėlto jeigu nesi plikis, būk labai atsargus ir net neturėk minties pasidaryti tokios šukuosenos, kurią pamačiusios merginos negalės nuo tavęs atplėšti akių. Apklausos rezultatai parodė, kad tokiais vaikinais jos nesižavi, priešingai, kartais net bjaurisi. “Neduokdie, šukuosena parodys, kad vaikinas valandų valandas stovi prie veidrodžio ir rūpinasi savo grožiu, tai labai bobiška, todėl bent jau man labai nepatinka visokie išskutinėjimai ir panašiai, - pasakojo kitados rodytos pramoginės laidos “Lalaila” viena iš vedėjų Genutė Žalienė. - Taip pat jeigu vaikino plaukai ilgi, man labai negražu, kai jie būna surišti į kaselę. Kasos - moterų prerogatyva”.

Nusipirk barzdaskutę

Ir kuo greičiau, nes dauguma apklaustųjų pirmenybę atidavė švariai nuskustam veidui. To priežastis labai aiški - besibučiuodamas toks vaikinas nesibado... Tiesa, vienintelė A.Jacenka prisipažino, kad jai patinka trijų ar keturių dienų senumo barzdelė, tačiau ji negali pakęsti ūsų. Kita vertus, merginos sakė, kad šie veido atributai turi būti labai gerai apgalvoti, nes kad ir tas pats barzdos kirpimas vieno veidą pagražins, o kito tik sugadins.

Ne ūgis, o smūgis...


Deja, tai visiškas mitas. Bent jau lietuvaitės stengiasi rinktis partnerį, kuris už jas būtų aukštesnis arba savo ūgiu lygus. Todėl jeigu gatvėje pamatėte merginą, į parankę įsikabinusią gerokai žemesniam vaikinui, žinokite, ji arba to vaikino giminaitė (sesė, pusseserė, teta), arba yra jam neištikima... “Olialia” mergaitė Ieva Ūselytė vaikino ūgiui suteikė ypač daug reikšmės. “Man svarbiausia, kad vaikinas būtų labai aukštas - daugiau nei dviejų metrų, tikras krepšininkas, toks kaip broliai Lavrinovičiai ar Robertas Javtokas”, - sakė ji. Kitos šiuo klausimu nebuvo tokios kategoriškos, tačiau ir joms labiau imponavo aukštaūgiai. “Man irgi labiau patinka aukšti vyrai, tačiau jokiu būdu nesakau, kad tarp žemaūgių nėra gražių, patrauklių vaikinų”, - kalbėjo fotomodelis Skaistė Steikūnaitė. “Yra gražių prancūziškų porų, esu ne vieną tokią mačiusi, vis dėlto manau, kad lietuvaičių charakteris ir skonis kitoks nei prancūzaičių, todėl joms labiau patinka aukšti vaikinai”, - savo nuomonę išsakė poetė I.Valantinaitė.

Randai: kuo daugiau, tuo geriau

O taip, absoliuti dauguma apklaustųjų buvo už juos, todėl nebandykite jų slėpti, priešingai, atidenkite tas kūno vietas, ant kurių įamžinti galbūt ne patys maloniausi jūsų gyvenimo įvykiai. “Aš ir pati turiu randų, - sakė dainininkė N.Zvonkė, - ir jeigu jau manęs jie nebjauroja, tai vyrus tikrai tik papuošia”. Net jeigu turite kokį randelį ant, tarkim, kairiojo skruosto, prie kairiosios akies ar kairiajame lūpų kamputyje, jokiu būdu nekompleksuokite ir nenugręžkite tos veido pusės nuo merginų - jos tikrai šią grožybę įvertins teigiamai, anot pačių merginų, tai labai seksualu. Betgi kodėl? Niekas geriau neatsakė kaip G.Žalienė: “Viskas labai paprasta - jeigu vaikinas turi randų, vadinasi, jis yra tikras kovotojas, nebijantis kelyje pasitaikančių kliūčių, su tokiu vyru mergina gali jaustis saugiai, nes žino, kad reikalui esant jis stos jos ginti”. Štai tokia ta merginų logika...

Tatuiruotės - slidus reikalas...

Ir išties dėl jų daug kebliau nei dėl randų. Vis dėlto tam tikras išvadas daryti galima. Pusei apklaustųjų jos visai nerūpi: turi - gerai, neturi - irgi gerai. Tik jokiu būdu nebandykite specialiai jų demonstruoti, merginos šį gestą supras kaip neįdomaus, neturinčio daugiau kuo pasipuikuoti vaikino bruožą ir nuo tokio nusisuks. Kita vertus, tų, kurioms tatuiruotės rūpi, nuomonė išsiskyrė - vienoms jos patinka, kitoms nepatinka. Bet net jeigu mergina mano, kad tatuiruotė gražu, S.Steikūnaitė perspėja: “Kas per daug, tas nesveika”.

Apie raumenis

Jeigu manai, kad kuo daugiau raumenų, tuo merginoms labiau patinki, tuomet galvok iš naujo - jų visai nežavi tokie kūnai kaip Arnoldo Švarcenegerio (teatleidžia jis man) ar scenoje pozuojančių kultūristų, kurie, regis, dar kiek, ir sprogs. “Aišku, vaikinas neturi priminti ir griaučių, kuriuos gatvėje pamačiusi pradedi baimintis, kad juos tuoj nupūs vėjas, - sakė S.Steikūnaitė. - Tiesiog kūnas turi būti proporcingas. Kalbant apie pilvuką, tai kodėl gi ne, jeigu jis nėra labai didelis”. Kita vertus, merginoms labai patinka, kai vaikinas jas nešioja ant rankų, todėl pažvelgusios į tave jos neturi baimintis, kad nesugebėsi tai padaryti. Juk tikrai nemalonu, kai vaikinas vestuvių dieną nešdamas savo išrinktąją per tiltą ima ir pargriūva, - tai gresia ne tik traumomis, bet ir pirmalaikėmis skyrybomis...

Grįžtant prie raumeningų vyrukų, tai, tarkim, Tinai labai patinka Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas: “Jis yra mane nešęs, todėl jo atžvilgiu negaliu būti objektyvi. Tačiau apskritai į treniruotus vyrukus gražu pažiūrėti vartant įvairiausius žurnalus, bet raumenys - ne prioritetas renkantis partnerį, nebent būtų šokėjas, kuriam reikia jėgos savo partnerei pakelti, kitokiems šokio triukams atlikti...”

Nebūk dabita

Atsimenate, ką sakiau apie plaukus? Lygiai tokia pati taisyklė galioja ir kalbant apie vaikino papuošalus - jų reikia, tačiau vos vieno kito. Prapultis, jeigu merginai pasirodysi esąs tikras dabita. Todėl jeigu tavo kaklą puošia dvi grandinėlės, vieną nusiimk ir atiduok tam, kuris jos neturi. Lygiai toks pats pasiūlymas galioja kalbant apie apyrankes, žiedus ir taip toliau. Jeigu tavo papuošalai iš aukso ar sidabro, žinok, kad merginoms patinka subtilų skonį turintys vaikinai, bent jau tai parodė šios apklausos rezultatai. “Manęs nežavi storos grandinės - tokios, kokias užsega šunims ar karvėms, daug gražiau, jeigu ranką ar kaklą puošia plona, akies nerėžianti grandinėlė”, - sakė I.Ūselytė. Tą patį pakartojo ir S.Steikūnaitė: “Geriau, jeigu vaikinas visai nenešioja papuošalų, na, o jeigu be jų negali, tai grandinėlė turi būti nestora. Tokie dalykai madingi buvo prieš penkerius ar šešerius metus, o dabar atrodo labai neskoningai”. Štai Tinai papuošalai gali būti, tačiau ne auksinės ar sidabrinės apyrankės, grandinėlės ant kaklo. Tai, anot jos, mažvaikiška: “Man daug labiau patinka mediniai karoliai ant rankos, per daug akies nerėžiantis žiedelis ant piršto, koks nors simbolinis pakabukas ant kaklo”.

Dar keli štrichai

Visos apklausos dalyvės buvo “už”, kad vaikinas nešiotų laikrodį, jų nuomone, tai vyriškumo atributas.

“Olialia” mergaitė Oksana Pikul kaip vieną svarbiausių vaikino argumentų paminėjo dailų užpakaliuką. Merginos prioritetų lentelėje jis užima trečiąją vietą (po kaklo ir akių).

“Olialia” mergaitės Ieva Ūselytė ir Aurelija Jacenka daug dėmesio skyrė vaikino rankoms - jos turi būti ilgos ir raumeningos, dailiomis plaštakomis, ilgais pirštais. Taip pat joms patinka platūs pečiai.

Šokėjai Kristinai Navickaitei juokingai atrodo plaukuotas kūnas, tokie vaikinai jai primena meškiukus. Kita vertus, jos nežavi, jeigu vaikinas depiliuoja savo kojas. Išimtis - sportininkai. Savo kūną depiliuojantiems vaikinams nepritaria ir fotomodelis S.Steikūnaitė.

Dainininkės Natalijos Zvonkės nesužavėsi brangiais ir madingais drabužiais, jai daug svarbiau, kad vaikinas būtų komunikabilus, neieškotų žodžio kišenėje.

Poetei Indrei Valantinaitei atgrasūs skustagalviai.

Televizijos laidų vedėjai Genutei Žalienei svarbiausias dalykas po akių yra kūno kalba - kaip žmogus juda, ar pasitikėdamas savimi, ar ne per daug arogantiškai.

Fotomodeliui Skaistei Steikūnaitei vieninteliai merginai iš visų plikiai atrodo žavingai.

Visoms apklausos dalyvėms labiau patinka klasikinis aprangos stilius, be jokių ekstravagantiškų aksesuarų, svarbiausia, kad vaikinas atrodytų tvarkingai.
 
Parengta pagal "Respublikos" priedą "Julius/Brigita"


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ausra
2009-09-28 22:55:10
Sutinku su Mode :)
Kazkaip labai abejoju ar kuriai nors is paprastu merginu pavyktu susirasti tobula vaikina o juo labiau su juo tureti tvirtus santykius. Na bet kokios tralialia mergaites gal ir suranda toki vaikina, dagmaz atitinkanti kriterijus, kurie cia isvardinti. Bet man asmeniskai tikrai ne viskas, kas cia parasyta, patinka priesingoje lytyje :)
Mode
2009-09-03 23:13:26
Nors kiek suprantu cia "tarp musu mergaiciu" saitas, tai ir nieko keisto kad pripaistyta tokiu nesamoniu, turbut vien del auditorijos kuriai max .18 metu... . Toks jausmas kad vos ne visos merginos "miega", gal butu laikas atsibust viena karta ir pradet gyvent realiame gyvenime o ne sapne. Visi zmones yra grazus, ir kiekvienas esame verti "daugintis" nepriklausomai nuo plauku ilgio, ar barzdos besibadancios. Palaukit malala kol jum bus arti 25-30m. O tada ir paziuresim ka kliedesit. Get real bitches!
as
2009-08-24 18:23:06
zvonke normaliai pasake, kitos tai bukos kazkokios skaitau ir atrodo kad jom po 15 metu..isvis tos olialia bukumo pavizdys galetu buti