• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nelik šešėlyje! Moterų klaidos vyrų akimis  15 

Autorius: www.grozioklubas.lt
2009-08-14 08:12:00

Nelik šešėlyje! Moterų klaidos vyrų akimis
Jupiterimages nuotr.
Vienos moterys neatsigina gerbėjų, jas žvilgsniu palydi kiekvienas sutiktas vyriškos giminės atstovas, o kitos nesugeba atkreipti į save dėmesio ir lieka tarsi šešėlyje… Kaip būti patrauklia ir seksualia? Kokios pagrindinės moterų klaidos vyrų akimis?

Abejingumas

Dalis moterų – abejingos sau ir savo išvaizdai. Jos, atrodo, lyg sakytų: aš visai ne seksuali ir man nesvarbus mano kūnas, nesvarbu, kaip aš apsirengusi, nesvarbus makiažas…

Dažniausiai šios moterys nesirūpina savo išvaizda: rengiasi neaiškiais drabužiais, nenaudoja dezodoranto ar kvepalų, ignoruoja kosmetiką. Jų sukurtas įvaizdis – apsileidelė su blogu kvapu.

Savigarba

Savigarba – svarbi seksualumo detalė!

Vyrai itin atkreipia dėmesį į moterų pasitikėjimą savimi. Prastos nuomonės apie save (susikūprinusios, abejingas žvilgsnis, nuleistos akys, nedaili eisena), pernelyg savikritiškos moterys – jiems nepatrauklios.

Tokios moterys dažnai turi antsvorio, yra pasyvios ar depresuotos. Jos nemyli pačios saves – na, tai kaip galima tikėtis, kad pamils kas kitas..?

„Ledinė ledi“

Pesimistė, susikausčiusi, itin savikritiška ir neslepianti nuolatinės savo blogos nuotaikos.

Dėl šių charakterio svybių norėdama atkreipti patinkančio vyro dėmesį, veikiau jį atstumia, nes elgiasi nemoteriškai, vaizduoja, jog visai nesidomi seksu, nekoketuoja, sudaro įspūdį, kad nemėgsta vyrų ir jai nereikalingi jokie rimti santykiai ar tikri jausmai.

Perdėtos pastangos

Vyrai supranta, juo labiau moteris stengiasi pasirodyti seksualia – ištiesų ji tokia nėra! Tikras patrauklumas – visuomet natūralus. Jiems neįdomi moteris, kuri „neriasi iš kailio“, kad atrodytų patraukli ir atkreiptų į save kuo daugiau vyriškių dėmesio. Dažniausiai jos elgiasi nenatūraliai ir įkyriai, nežinia ko kikena,

Vulgarumas

Vulgari išvaizda – kai kurios moterys siekdamos atrodyti patraukliai „perlenkia lazdą“. Drabužiai, papuošalai ir aksesuarai, kosmetika turi atspindėti gerą skonį.

Santūrumas vyrams patrauklesnis nei kraštutinumai, jiems nepatraukli pernelyg ryški, iššaukianti apranga ne pagal figūrą, kyšantys stringai, „karnavalinis“ makiažas, „nosį riečiantis“ kvepalų aromatas, plaukai tarsi šalmas, sukietėję nuo plaukų lako.

Kad atrodytum patraukliai, nereikia pasipuošti lyg Kalėdų eglutei.

Vulgarus elgesys pvz. prastos manieros, nemalonus tonas, rėkiantis balsas, grūbus elgesys, blevyzgos, flirtas išsyk su keliais vyrais atbaido juos kaip ir viskas, kas yra „perdaug“....

Žalingi įpročiai

Nemalonūs įpročiai normalius vyrus veikia atstumiančiai. Čia bejėgis ir moters grožis, jį nugali žalingi įpročiai – pastovus kramtomosios gumos žiaumojimas, nagų kramtymas, girtavimas, rūkymas, narkomanija...

Asmenybė

Vyrai atkreipia dėmesį ir į moters asmenybę, bei jos trūkumus. Juos atbaido proto stygius, nesąžiningumas, perdėtas pavydumas, savanaudiškumas, humoro jausmo nebuvimas, nuolatiniai skundai, sarkazmas, godumas, paleistuvystės...

Daugelis iš aprašytų trūkumų yra akivaizdūs ir puikiai žinomi, tačiau moterys apie juos dažnai pamiršta. Tai priežastis, dėl ko jos tampa nepatrauklios vyrams.
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Iewutea
2012-02-28 21:41:04
Kuo daugiau straipsniu skaitau, tuo baisiau daros. Moterys visada turi buti grazios (neduok dieve mus vyras su bigudukais pamatys), draugiskos, visada linksmos (bet ne per daug, nes juk vyrai neatskiria kada mes draugiskos, o kada flirtuojam), besirupinancios vyrais (bet jie sakosi esantys ne mazi vaikai), neikyrios (kai taip pasielgi, apkaltina abejingumu), protingos (bet ne per daug), seksualios (bet tik jam, kad i mus kiti vyrai nekreiptu per didelio demesio), grazi ir tvarkinga (bet susierzina vonioj pamate kalnus grozio priemoniu), besidominti juo (jei stengies, vietoj ivertinimo sulauki pastabos, kad esi pernelyg landi ir valdinga), i ji atsiremianti (bet savarankiska), bei nuolaidi (bet jiems nepatinka jo sesely liekanti moteris) ir visi straipsniai baigiasi vienodai: "bukite tokia, ir busite ideali moteris, bet vyrai jus myli tokias, kokios esat" Wtf?! Tai ko jie nori? Idealios moters, ar musu, paprastu moteru? Jei nori idealiu, tai tegu susiranda tokia moteri, kaip is filmo "Stepfordo moterys", o jei nori musu, tai po velniu, tegu nesistengia padaryti musu idealiomis. Idealios moterys iesko idealiu vyru. O jiems toli grazu iki to. Didzioji dalis vyru savo isvaizda ir budo bruozais tikrai toli nuo idealiu: ruko, geria (o gryze net nenusiprause krenta i lova), tunka, nesiskuta, nenaudoja dezodoranto, nesirupina augmenijos retinimu pazastyse ir intymiose vietose, geriausiu atveju 4 kartus per savaite lenda po dusu, keikiasi, spjaudosi, garsiai gadina ora, kiti net kelniu normaliai devet (kad puse uzpakalio nesimatytu) nemoka, uzmirsta sukaktis, o dar blogiau gimimo diena, nesidomi musu savijauta (nes emociju reiskimas jiems yra laiko svaistymas, neskaitant sekso, jo turetu buti kuo daugiau). Kuriam amziuj sakot mes gyvenam? XXI? Man panasiau, kad XV, nes moterys vertinamos lygiai taip pat, kaip viduramziais, t.y. esame vyru zaislai, su kuriais, jie tikisi daryti, tai, ka panores. Mulkiai. Jei patys savo isvaizda, budo bruozais ir yprociais nesirupina, tai tegu nesitiki, kad i juos ziures tobulos moterys.
keune
2010-02-05 19:12:42
mes jei ir nevalyvos pasidarom,tai tik vyru deka,nes jie atima is musu ne tik laika,bet ir sveikata. kai tenka rupintis namais,vaikais ir dar vyru,ir jo palikta netvarka,tai kada gi mes pasirupinsim savimi? ir aplamai,siuolaikine vyru samprata apie moteris-siaubinga. juk mes visos negalime staiga tapti "playboy" merginomis.tam reikia pinigu,bet patys ju neduoda mums,o nori,kad radikaliai keistumemes.argi nejuokinga? jei taip nori,kad kvepetumem,tai tegul ir kvepina uz savo pinigus.
Simona
2009-12-12 15:53:13
lalala, kai pati atrodai, kaip nevala, o elgiesi, kaip nereikėtų elgtis, tai tik prastus vyrus, kurie nesirūpina išvaizda ir žemina moteris, ir pritrauki. Koks normalus, prisižiūrintis, protingas vyras atkreips į tave dėmesį? Ir sukiesi tarp kiaulių. Pradėk save keisti ir vyrai aplink pasikeis.