• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nėra Jo, nėra Jo tavo gyvenime...  4 

Autorius: Vytas Kokšta, vijolina.lt
2010-02-08 12:20:00

Nėra Jo, nėra Jo tavo gyvenime...
flickr.com nuotr.

...Na, nėra Jo, nėra jo tavo gyvenime! Ir visiškai neaišku, kada pasirodys. Ir nieko nepadarysi – kad ir kaip tu stengtumeisi, tu niekaip negali priartinti jūsų susitikimo momento.

To susitikimo, kuris taps tau lemtingu.
To susitikimo, kuris neišvengiamai atves jus į gyvenimą kartu.
To susitikimo, kurio dėka tu suprasi, jog Jis – tavo svajonių vyras. Ne kieno nors, o būtent tavo.
Jog jis - tas žmogus, kuris tau reikalingas, su kuriuo tu pasiryžusi praleisti dienas ir ypač naktis...

O kol kas, tu esi su tuo, ką „Dievas pasiuntė“: pirma meilė (per kvailumą tu vis tik palikai jam savo telefoną po išleistuvių vakaro), vedęs meilužis, kuris niekada neišsiskirs, viengungis tavo sesers draugelis, kuris, švelniai tariant, ne tavo skonio. Yra dar berniukas, kuris niekaip nenori prisipažinti, kuo užsiima (aiškiai verčiasi nelegalia veikla). Dar tas programuotojas, kuris buvo atėjęs įdiegti kelių programėlių į tavo kompiuterį. Arba tavo draugės buvęs kolega, kuris išėjo tavęs palydėti po jos gimtadienio...

Tokių smulkių žuvelių tavo gyvenimo tvenkinyje – nors vežimu vežk. Ir tu vis epizodiškai leidi sau susigundyti.

O ką daryti? Nesinori būti namie vienai...

O taip, žiūrėk vieną kitą vakarą ir sutrumpini...

Tiesa, tu dar turi kvailą įprotį – į kiekvieną iš jų atidžiai įsižiūrėti, galvoje kirbant vienai idiotiškai minčiai: „O jei tai Jis? Jei aš jo tiesiog neatpažinau? Gal mes idealiai vienas kitam tinkame?“

Po to, tu, žinoma, spjaudaisi, kaltindama save, protingą moterį, kad pasidavei romantiškoms kvailystėms. Niekas iš šių vyrų nėra vertas vietos tavo širdyje. Todėl, kad ši vieta „rezervuota“. Tiesa, kol kas neaišku kam...

Nei bučinio be meilės

Gal tai nuskambės keistai, bet visai neseniai, po eilinio sukrėtimo tavo gyvenime, tu supratai, kad laikinas susilaikymas yra geriau, nei tokie netvarkingi santykiai.
 
Tu ne šventuolė, todėl susilaikymas tau nedraudžia pasitenkinti pačiai, kaip galimybė saugiai ir bet kuriuo patogiu metu „nuleisti garą“. Netvarkingais tu vadini tokius santykius, kuriuose nėra jausmų arba jokių perspektyvų, pvz., vedęs vyras, kuris labai brangina savo santuoką.
Meilė – geriau nei seksas.

Paskutiniu metu tave pradėjo erzinti išsireiškimas „mylėtis“. Reikalas tame, kas tu nebenori sekso – tu nori meilės. Nori užsiimti „tuo“ ne tik su žmogaus kūnu, tu nori jo širdies, nori jo sielos. Tau reikia jausmų, kurių negalima suvaidinti, reikia rūpinimosi, kuris puikiai matosi (jei jis yra iš vyro pusės), reikia ilgalaikių santykių. Todėl, kad mylėtis negalima nei dešimt minučių, nei pusę valandos... Tu nori ištirpti, susilieti ir nori,  kad tavo noras būtų abipusis.

Ne mums tau aiškinti, kuo meilė geriau nei seksas.  Tai tas pats, kas lyginti saulės šviesą su elektros lempute, natūralų produktą ir konservantą, suteikiantį skonį, natūralią maltą kavą ir nesusipratimą iš paketėlio. Ir anksčiau ar vėliau (greičiausiai, anksčiau) „nuogas“ seksas  jums nusibos.

Prieš save

Kada mes susitaikome su „vienadieniais santykiais“, mes savo noru nuleidžiame kartelę. Nuleidžiame smarkiai. Mes pakertame savyje tikėjimą tikra meile, santykiais. Mes tampame ciniškais, skeptiškais, mes nustojame tikėti ir sutinkame pasitenkinti tuo, kas yra. Tai ne kas kita, kaip nusikaltimas prieš save – mes įtikiname save, jog meilės nėra, kad visa tai pasakos, kad savo puselės mums niekada nesurasti, kad mes turime pamiršti savo vaikiškas svajones ir susitaikyti su tuo.

Nei vienas vyras niekada nesupras to, kas dedasi mūsų jautrioje ir lengvai pažeidžiamoje moteriškoje  širdyje. Nesupras, neįvertins, nesugebės atsakyti tuo pačiu. Mes susitaikome su vienatve šiame pasaulyje ir netgi nebesitikime tikro artumo. O be reikalo. Be tikėjimo žmogus praranda norą gyventi ir mylėti.

Dvasia ar materija

Kokių jūs bebūtumėte religinių pažiūrų, kad ir į ką jūs betikėtumėte, kokio mokymo beprisilaikytumėte, jų pagrindas – švento veiksmo statuso seksualiniams santykiams suteikimas. Kitaip kalbant, seksas – tai visada kažkas ypatingo, vykstančio tarp dviejų žmonių.  Tai energetinių srautų žaidimas, ir žmogui neturėtų būti tas pats, su kuo ta energija apsikeisti. Deja, šiandien mes vis rečiau apie tai susimąstome ir prisimename. Taip pat be reikalo.
 
Sveikata

Dar viena svari priežastis, dėl kurios neverta susivilioti netvarkingais santykiais – tai lytiniu keliu plintančios infekcijos. Užduoti „apie tai“ klausimus mūsuose vis dar nepriimta, reikalauti pažymos – netaktiška. Todėl leistis į seksualinius santykius rekomenduojama su tuo žmogumi, kuriuo jūs esate užtikrinta. Juk net prezervatyvas - tai dar nėra garantija, kad nepasigausite kokios nors bjaurasties net nuo labai padoriai atrodančio vyriškio.

Šiandien kažkodėl priimta manyti, jog bloga moters nuotaika arba nepasitenkinimas gyvenimu visada yra sąlygotas seksualinio nepasitenkinimo.

O gal reikalas visai ne seksualiniame, o emociniame nepasitenkinime?
Meilužį rasti ne problema, problema rasti mylimąjį.

Skirtumas akivaizdus ir apčiuopiamas.

Todėl... gal geriau padaryti pertrauką?..
 
Gairės: Sveikata Dar

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ulla to oi
2010-04-02 08:12:33
Nereikia iš vieno straipsnio spręsti apie visas moteris: straipsniai nuolat remiasi stereotipais, o kadangi stereotipas yra standartizuotas, nubanalintas ir suabsoliutintas dalykas, tai "vaizdelis nekoks" gaunas.

Kai kurie žmonės sureikšmina "antrą pusę" iki gyvenimo prasmės teikėjo.. tada ir gaunasi aimanos ir visokie sielograužiai. Tai psichologinė problema: nesavarankiškumas, neasmeniškumas, baimė būti su savimi... ir niekuo nesusiję su lytimi.
oi
2010-02-16 19:14:03
oi kaip viskas sudetinga moteru gyvenime... uztat vyru gyvenime kur kas paprasciau. kodel gi is ju pavyzdzio nepaemus? gyventi butu lengviau ir smagiau.
A
2010-02-13 17:32:59
Sutinku, kad pripranti ir nejausti to prieskonio. Taciau, kai paskui ateina, tai tas prieskonis atrodo kelis kartus stipresnis, negu butu atrodes, jei neatprastum. Tada greitai pasiduodi. Tada jis iseina ir vel reikia atprasti.. Bet gyvenam, aisku, gyvenam kazkaip ir be vyru.. Kaip ir kai kurie vyrai be musu. Taip jau yra