• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nerandate poros? Jums padės flirto treneris  4 

2008-07-30 00:00:00

Nerandate poros? Jums padės flirto treneris
Parengta pagal užs. žin., "Gamma" nuotr.
Ieškant gyvenimo meilės atsitiktinumais pasikliauti nevalia. Bet taip mano vis daugiau amerikiečių. Todėl jie vis dažniau naudojasi flirto trenerio paslaugomis.

Ypač dažnai už tokias profesionalo paslaugas yra pasirengę mokėti gerą išsilavinimą turintys vienišiai, rašo Vokietijos dienraštis „Welt“.

Jei amerikietis siekia karjeros, jis nusisamdo karjeros trenerį, jei nori palaikyti gerą formą - sporto trenerį. Tačiau kaip išvaizda tobula, o karjeros aukštumos pasiektos, tikrosios laimės ilgesys vis tiek išlieka.

Šiuo atveju jų paslaugoms - flirto treneris.

Evanas Katzas iš Los Andželo - vienas iš tokių paslaugų pradininkų. „Padedu tiems žmonėms, kurie nori įsimylėti“, - sako jis. Ir ši idėja turi pasisekimą: už paslaugą pasirengusių mokėti vienišių netrūksta.

Kitaip nei tarpininkai, supažindinantys su potencialiais partneriais, flirto treneriai nepateikia savo klientams kandidatų į gyvenimo palydovus sąrašo. Šį darbą turi padaryti patys vienišiai. Treneriai tik pataria, ką daryti, kad šis paieškos procesas būtų sėkmingesnis.

Dauguma vienišų amerikiečių blogai jaučiasi dėl streso ir laiko trūkumo, daugelis praeityje išgyveno nesėkmes ieškodami savo gyvenimo meilės.

„Surasti tinkamą kandidatą yra sunkus darbas. Tai kažkas panašaus į darbo paiešką, tik kur kas sudėtingiau“, - sako E. Katzas.

Jo kolegė Jennifer Viemont taip pat pastebi, jog didžiausia tokių paslaugų paklausa egzistuoja tarp daug dirbančių, aukštą išsilavinimą turinčių žmonių iš aukštesnio visuomenės sluoksnio. Jiems rasti parnerį ne taip lengva kaip pasiekti karjeros aukštumų.

Už du pokalbius telefonu ir susirašinėjimą elektroniniu paštu klientai mažiausiai moka 200 dolerių.

Tačiau tiesaus kelio į rojų vis dėlto nėra.

Pavyzdžiui J. Viemont iš pradžių dirba su klientais pagal tam tikrą klausimų katalogą. „Tiesiog klausiu, kaip jie rūpinasi savo kūnu, ar teisingai susikiša marškinius į kelnes, ar jų apranga dera su ta aplinka, kurioje jie gyvena, pagaliau - ar jie reguliariai trenkasi galvą. Tai skamba banaliai, tačiau daugelis žmonių nekreipia dėmesio į panašius dalykus“, - sako ji.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ech
2008-08-01 13:07:41
nieko pries tai neturiu..bet manau ieskoti neverta, viskas ateina su laiku, ir vienas kita suranda atsistiktinai...nemanau kad galima susirasti pora per interneta, taciau zinau daugeli atveju kai tai atsitiko ir sekimingai bendrauja ligi siol :)
spo
2008-07-31 11:21:57
Kvailos tos paieskos, lyg kokio baldo ieskotum o ne zmogaus ir jausmu. Viena leviausiu ideju, kuria aklai tiki kiti, neuini i kluba ten ir ieskok, ir seip manau, tie kurie iesko neturi draugu ir yra nevykeliai
Tadas
2008-07-30 21:14:46
nesamone...