• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nesuklysk: laikinas vyras ir vyras amžiams  3 

Autorius: Inga Janovskaja, Lilit
2009-05-29 08:00:00

Nesuklysk: laikinas vyras ir vyras amžiams
Jupiterimages nuotr.

Įsimyli vyrą, kuris tinka audringam romanui, brandini santykius iki pat vestuvių ir tikiesi, kad jis bus gera šeimos galva. „Tai — didžioji moterų klaida“, — teigia Dao ir sielų gydytoja Inga Janovskaja. O šeimyniniam gyvenimui sukurtas vyras tau atrodo nuobodus. Tad išmok skirti laikiną vyrą nuo vyro amžiams.

Klasikinis būsimasis sutuoktinis

Jis verčiasi pelningu verslu

Toks vyras gali būti gydytojas arba inžinierius, gali prekiauti kompiuteriais arba tapyti. Šiaip ar taip, jo darbas leidžia gyventi oriai. Pasiturintis gyvenimas — sėkmės matas. Jis nesistengia uždirbti visų pinigų, bet mėgsta kartoti patarlę „Jei toks protingas, kodėl toks neturtingas?“ Jis nesiima nemėgstamos veiklos vien dėl pinigų, veikiau stengiasi užsidirbti rinkdamasis širdžiai mielą darbą.
 
Jis neflirtuoja ir nemergina. Arba veda, arba ne

Jis susipažįsta su mergina ir jau per trečiąjį pasimatymą, kai kitas pasiūlytų pasimylėti, pareiškia pasiruošęs ją vesti. Tokia žinia naująją pažįstamą sukrečia, mat ji nesitiki nieko rimta. Bet jos valioje paskirti bandomąjį laikotarpį — mėnesį ar tris, kad abu geriau pažintų vienas kitą, o ji gerai apmąsčiusi galėtų priimti arba atmesti jo pasiūlymą. Flirtas jam beprasmis — pasaulyje tiek įdomių dalykų ir be tų šypsenų moteriai ar pastangų ją suvilioti. Jis nekolekcionuoja jį įsimylėjusių gražuolių, juk daugpatystė vis tiek uždrausta. Jeigu įstatymas leistų turėti tris žmonas, va tada jau jis prasisuktų, o šiaip — kokia prasmė?
 
Jis mano, kad moteris pati renkasi: dirbti ar sėdėti namie su vaikais

Jis pasiruošęs dar iki santuokos apsvarstyti, kiek reikės lėšų šeimai išlaikyti, kur rasti gerą namų darbininkę ir kas parveš vaikus iš mokyklos.
 
Jis niekada negyvena žmonos sąskaita

Jeigu ji uždirba daug, ras galimybių uždirbti tiek pat arba dar daugiau. Sveika konkurencija dabar būdinga daugeliui jaunų šeimų — abu išsilavinę, ambicingi, netinginiai, abu eina pirmyn, vis pasigirdami vienas kitam savo karjera.
 
Mylėdamasis neišradingas

Kam vargti, jei dar prieš trejetą metų tavęs paklausė, ar tu patenkinta, ir išgirdęs: „O taip, brangusis!“ įspėjo: „Jei kas ne taip — sakyk“. Jau seniai pamiršai tą pokalbį, o jis įsitikinęs, jog judu esate aptarę lovos reikalus, todėl pats nieko neišgalvoja ir nesiūlo. Tiesiog laukia tavo ženklo.

Suprantama, toks vyras patenkins ne kiekvieną moterį. Įsimylėti jį sunku. Dažniausiai beprotiškai įsimylime kitokius. Štai kokius.
 
Ydingasis Alfonsas

Jis dirba barmenu viešbutyje, dalyvauja striptizo pasirodymuose arba vaidina trečiaeilius vaidmenis televizijos serialuose. Labai geros išvaizdos, nuodėmingas ir viliojantis, seksualus ir gudrus, kitaip į jo tinklus nė viena nepakliūtų. Daugelis padorių moterų yra turėjusios romaną su tokiu „šokoladiniu niekšeliu“. Žinai, kad jis žaltys parsidavėlis, o vis tiek toks mielas ir jau taip jo nori… Viena mano pažįstama, graži 56 metų verslininkė, už 2000 dolerių perpirko iš perpus jaunesnės draugės Saulių — ilgaplaukį šokėją iš naktinio klubo, o paskiau perleido tą gražuolį kitai geriausiai draugei. Visos trys damos liko patenkintos.

Kodėl jis patrauklus. Todėl, kad prieinamas. Su juo viskas paprasta, jis atviras, patrauklus ir vykdo, ką žadėjęs: suteikia nepamirštamų potyrių lovoje ir maloniai asistuoja. Leidžia išlieti ant jo motinystės kompleksus, nes nuolat ožiuojasi ir mėgsta brangius žaisliukus.

Kam tinka. Dauguma per keturiasdešimt perkopusių moterų iš jo gali gauti dozę geros energijos. Toks meilužis brandžios, sėkmingos moters draugijoje liudija, kad ji turtinga, dosni ir nieko negaili savo įgeidžiams. Bendraamžės jai pavydi, o vyrai sielos gilumoje ją puikiai supranta.

Kam netinka. Sutuoktinio vaidmeniui — niekam ir niekada! Pagrindinis romantinio filmo „Purvini šokiai“ veikėjas, šokėjas žigolo, kurį puikiai suvaidino Patrickas Swayze’as, įsimyli dailią mergaitę ir persiauklėja. Gyvenime toks subjektas visam laikui liks silpnas, smulkmeniškas ir nuobodus parsidavėlis. Įdomus ir reikšmingas negali būti vyras, kuris nemėgsta darbo ir myli moterį tik dėl pinigų, mat jo smegenys kitaip įtaisytos. Be to, jis negerbia savęs. Vos už jo ištekėsi, iškart ims laužyti ištikimybę, šitaip stengdamasis išlikti nepriklausomas. O tu su žavinguoju barmenu liksi kvailės vietoje.
 
Draugijos siela

Sunku jo neįsimylėti. Jis taip gražiai ir taip vyriškai asistuoja: paėmęs ant rankų perneša per balą, apmoka sąskaitas restoranuose, galva nuo jo komplimentų tiesiog svaigsta. Visos tavo draugės dėl jo pametusios galvą. Tu — ne išimtis. Ir, o stebukle, jis atsiliepė būtent į tavo jausmus, mylisi su tavimi, groja tau gitara!

Kodėl jis patrauklus. Su juo jautiesi moteriška, be galo mylima ir geidžiama. Jo artumas glosto tavo savimeilę, jo pasisekimas tarp kitų moterų susuka galvą, jo atsidavimas draugams žavi.

Kam tinka. Nepakeičiamas kurorto meilužis. Tinka nuolatiniams sekso santykiams — linksmas, įdomus, neperša savo nuomones ir skonio.

Kam netinka. Sunkiai prisiruošia vesti, nes šeimyniniame gyvenime gali sumenkti, pradėti girtauti, susirgti ir numirti. Mat bet kuri moteris, gavusi tokį lobį, tuoj pat imasi jį perdarinėti. Tai, kas pirma žavėjo, dabar kelia susierzinimą ir yra piktai smerkiama: „Kaip jis drįsta flirtuoti su kitomis moterimis? Kodėl po darbo eina pas kažkokį Viktorą, o ne namo? Kodėl kas vakarą, nepaisydamas mano nuotaikos, groja gitara arba dainuoja svetainėje? Nejaugi draugai jam brangesni už mane?“ Silpnas žmogus nuo tokio spaudimo nusigeria ar suserga kokia nors širdies liga. Stiprus žmoną palieka.

Jei jis tau labai reikalingas. Leisk jam būti, koks jis yra — atgrasus, tolimas nuo idealo vyras. Susitaikyk su jo neištikimybe, su tuo, kad draugai jam visada svarbesni. Galbūt metams bėgant jis „susigulės“ ir taps klasikiniu sutuoktiniu. Bet greičiausiai tu pati už gerą elgesį būsi pakylėta į jo draugų kategoriją: jis pradės tavimi draugiškai rūpintis, slėpti žygius „į kairę“, o susirgusią aplankys ligoninėje.

Genijus

Mįslingas, paslaptingas, žavingas. Kartais neįtikėtinai, iki proto užtemimo keistas, patraukliai kvanktelėjęs ir pasinėręs į mokslinius tyrimus. Kartais — žaismingas, spindintis scenoje ar ekrane, kuriantis podiumo šedevrus arba rašantis detektyvus. Mus traukia talentingi vyrai, mes mėgstame keistus, ypatingus asmenis. Noriai šildomės prie svetimo genialumo laužo.

Kodėl jis patrauklus. Su keistuoliais įdomu. Jie tokie nepaprasti, kad eini su jais į pasimatymą kaip į kokį kiną. Dažnai uždega artistiškų asmenybių temperamentas, jos gražiai flirtuoja. Ir vieni, ir kiti atveria mums naujus — mokslo, medicinos, meno — pasaulius. Pasaulius, kurie laikosi ant žmonių idėjų. Iš jų galima daug ko išmokti.

Kam tinka. Mokslininkai ir išradėjai — garbinti ir reikšti susižavėjimą. Nuostabūs aktoriai, žurnalistai ir rašytojai — gražiam meilės romanui, kurio nepamirši visą gyvenimą.

Kam netinka. Ištekėjusi už didžio mokslininko jausiesi vieniša, gyvensi skurde. Ne todėl, kad jis mažai uždirbtų. Tiesiog jis viską išleis savo reikalams, o ne šeimai. Vaikų paprasčiausiai nepastebės. Gali būti jam neištikima kiek nori — jis neturi laiko sekti žmoną. Didieji aktoriai, dailininkai ir rašytojai noriai veda, kad greta turėtų gerbėją, gydytoją ir psichoterapeutę viename asmenyje, reikalingą kūrybinės krizės metu ir atliekamą sėkmės viršūnėje. Arba atvirkščiai — įsigyja draugę, su kuria linksminasi, kol viskas gerai, ir ant kurios išsilieja, kai viskas blogai.

Jei jis tau labai reikalingas. Norėdama šalia savęs išlaikyti mokslininką, turėsi tapti jo gera ir rūpestinga mamyte. Visoms meniškoms asmenybėms gali būti kuo nori, tik ne normalia žmona. Tokia, kuri sunkioje situacijoje sulauktų vyro paramos. Svarbiausia tau — kaip reikiant nuslopinti savo individualumą, pakeisti jį vieninteliu klausimu: „Ko šią minutę pageidaujate?“ Pasiruošusi? Tekėk!

Švelnutis katinėlis

Jis geraširdis, noriai leidžia laiką su vaikais ir keri patiklumu, nuoširdumu, geranorišku būdu. Dažnai jis mamos vienturtėlis. Puikiai supranta moteris.

Kodėl jis patrauklus. Tokie patinka geroms, protingoms verslininkėms. Jos beprotiškai jį įsimyli už supratingumą ir šilumą, kurią iš jo gauna. „Katinėlio“ visišką nesugebėjimą uždirbti pinigų verslininkės pateisina tuo, kad visi geri vyrai — neturtingi, nes galvoja apie šeimą, o ne apie karjerą.

Kam tinka. Sušildyti sielą po darbo — jis ir šlepetes atneš, ir sprandą pamasažuos, ir kavos su šokoladu išvirs.

Kam netinka. Kad ir kaip katiną kirptum, pudeliu jis netaps. Kad ir kaip tokiam švelnuoliui rūpintum darbą ir verslą, jis nepradės uždirbti pinigų, į veiklą neįsitrauks, vien žiūrės vaikus ir nuteikinės juos prieš amžinai dirbančią mamytę. Be to, toks katinėlis reikalaus, kad mažiau dirbtum ir daugiau sėdėtum su juo namie. Jis visai nemąsto, iš kur atsirado mašina ar iš ko reikia mokėti už butą. Viena mano pažįstama darbino savo vyrą tai verslo konsultantu, tai reklamos vadybininku, tai restorano direktoriumi, bet jam niekur nesisekė, o galiausiai jis išsiskyrė ir vedė virėją, kuri jį puikiai įvertino.

Jei jis tau labai reikalingas. Labai gerai pasvarstyk, ar jis ir jo gebėjimas suprasti moters sielą tau reikalingas — būtent ši jo savybė leidžia jam tavimi manipuliuoti, o pačiam gulėti be darbo ant sofos. Tekėti gali tik už tokio, kuris žino, kad yra silpnas, bejėgis, niekuo nesideda ir yra tau nuoširdžiai dėkingas, kad gini jį nuo gyvenimo sunkumų. Mano draugės vyras puse etato dirba logopedu vaikų poliklinikoje, apsipirkinėja turguje, verda įmantrius dietinius valgius, kad „Linutė nepilnėtų“, nuveža ją į darbą, parveža namo ir visiems sako, jog jo žmona — karalienė. Beprasmiška tokį versti uždirbti pinigus.

Kaip ilgai ir laimingai gyventi su pasirinktu vyru
 
Ne visoms moterims tinka klasikiniai vyrai. Kai kurios amžinai užimtos verslininkės mielai išlaiko vyrus „katinėlius“. Intelektualiąsias traukia „genijai“, o ramias ir subtilios sielos moteris — „dvasingieji vyrukai“. Tekėk už tau patinkančio vyro, bet nebandyk jo perauklėti. Nepavyks. Nereikalauk iš jo jam nebūdingų savybių — „katinėlio“ nepaversi verslininku, „draugijos siela“ nesėdės namuose, o „genijus“ neapgaubs tavęs šiluma ir dėmesiu. Mylimosios rankose vyras tampa geresnis, bet niekada nepavirsta kitu žmogumi. Kvaila moteris stengiasi vyrą perauklėti, ir jis ją palieka. Protinga priima vyrą tokį, koks jis yra, ir jis lieka su ja. O išmintinga padeda jam tapti tuo, kuo jis nori būti. Ir jis padaro ją laimingą.
 
 
 
 
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Aura
2009-06-18 08:44:20
Krc pagal si straipsni gaunasi, kad gyvenk sau vienisa per amziu amzius ir dziaukis, kad ant kokio lopo neuzsirovei... Vienas nuobodus,kt lepunelis, trecias neistikimas... Nors istikimu vyru nebuvo, nera ir nkd nebus, tad jei tuokiesi su kzk gali but tikra, kad ir kokia meile jis tau jaustu,jis vistiek anksciau ar veliau isduos. Mokslas irode,kad ju visu devizas - ''Myliu viena, dulkinu visas.''
krc
2009-06-07 11:59:31
Nesamones , nesamones ir dar karta nesamones :) Viena taisykle dbaratiniam pasauly , jei vyras turi pinigu jis yra tikras vyras , juk krc kokia normali mergina kes bada , jus man pasakykit ? neber cia tu kriteriju , dbr egzistuoja vienas dalykas , turi pinigu tinki , neturi eik n* ir nereikia cia jokiu lialialia
Ieva
2009-06-03 15:32:43
Na nežinau, kai man pasakė po trijų pasimatymų, kad nori mane vesti, mintyse pasukiojau piršta prie smilkinio.. :D O čia vadinasi, vienas klasikinio būsimojo sutuoktinio bruožų apsireiškimų buvo...? Susimoviau, matyt... :D