• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nesusimauk per pirmąjį pasimatymą  3 

2008-08-13 00:00:00

Nesusimauk per pirmąjį pasimatymą
"Gamma" nuotr.

Eiti į pirmąjį pasimatymą – nelengvas išbandymas. Jautiesi beveik taip pat, kaip per svarbiausią matematikos egzaminą: svaigsta galva, dreba kojos ir pinasi liežuvis. Egzaminą visuomet norisi išlaikyti, o pirmojo pasimatymo išbandymus – dar labiau, ypač jei prieš akis išdygsta svajonių vaikinas. Tad kaip tinkamai pasiruošti ir elgtis naujos pažinties metu?

Paklausk vaikino, kur eisite
Išsirink tinkamą aprangą susitikimo vietai – ne tik labiau pasitikėsi savimi, bet ir pademonstruosi vaikinui, jog savo stilių moki derinti prie aplinkos.

Nesivesk draugių kartu
Kartais, kad būtų drąsiau, į pasimatymą norisi pasikviesti ir draugę. Vaikino tokiu sprendimu tikrai nesužavėsi, kadangi pasirodysi nesavarankiška. Be to, tarp dviejų moterų jis gali jaustis nedrąsiai ir nejaukiai. Visiškai susimausi, jei vaikinas pamanys, kad į pasimatymą su juo atėjo tavo draugė, o ne tu. 

Pasikliauk nuosavu automobiliu
Jei į pasimatymą važiuosi savo transporto priemone, būsi ramesnė žinodama, jog situaciją kontroliuoji pati. Jei susitikimas atrodys nevykęs, pasprukti galėsi bet kurią akimirką. Be to, vaikinui nereikės tavęs vežti namo, o tai reiškia, kad jis nesužinos, kur tu gyveni. Puiku, nes jei vyrukas niekam tikęs, negadins tau ateityje nuotaikos ilgais dūsavimais po tavo langais.

Galvok, kokį patiekalą užsisakai
Per pirmąjį pasimatymą geriau neeksperimentuoti – rinkis tik gerai žinomus patiekalus, nes jeigu užsisakysi ką nors ekstremalaus ir valgydama būsi panaši į paršelį, neteksi antrojo pasimatymo šanso. Be to, pati nejaukiai jausiesi, jei susigadinsi makiažą ar išsitepsi šventinius rūbus.

Neapsimesk tuo, kuo nesi
Pasimatymas – išties sunkus išbandymas abiem pusėm. Pirmasis įspūdis svarbus, tačiau nepersistenk sukurdama spektaklį – būk tokia, kokia esi kasdien. Be to, nesistenk suvaržyti savo pilvuko pernelyg įtemptu diržu ar įsisprausti į dailius, bet labai spaudžiančius batelius, kadangi tau ir taip bus nelengva.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Mazoji
2008-09-25 18:15:33
Nu teisybes yra, kazkada draugas pasakojo kai pasikviete pana i krepsy pameti, o ji atvare su aukstakuliais. Siaubas baubas, bet kaikurios taip supranta savo stiliu
kamile
2008-08-21 18:15:15
haha o as db turersiu ;//
Mazhe ;*
2008-08-19 13:50:46
ny juo... man pirmas meet'as wisaj nebuwo sunkus...
na aishq ash ta zhmogu pakankamai pazhinojau [ apie 1 menesi] tej wiskas puikiai klostesi...
tik liewai buwo kaj sugalwojom eit i antra meet'a su draugais, nes daugiau prabazarinom su jais, o ne wienas su kitu...