• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nevykę moterų gundymo būdai  1 

Autorius: Balsas.lt
2012-07-13 13:12:00

Nevykę moterų gundymo būdai
Freedigitalphotos.net
Moterims skirti žurnalai nuolat spausdina straipsnius su pamokymais kaip gundyti vyriškį. Patarimų, kaip sugundyti merginą ar moterį, spaudoje aiškiai trūksta. Todėl Jums ir sunkiau padaryti neišdildomą įspūdį neprieinamai gražuolei. Bet kai ką galite padaryti.
 
Dovanų rinkinys Raudonasis deimantas
Svarbiausia, vengti klaidų, kurios tokios dažnos, kai kalbama apie mėginimą užkariauti moterį. Aptarsime juos, kad būtų aišku, kodėl tokie būdai nėra veiksmingi.
Nevykę gundymo būdai

Antikos mitas apie Trojos karą pasakoja, kad senovės didvyris Paris galėjo rinktis išmintį, valdžią arba gražiausią pasaulio moterį. Jeigu jis butu protingai pasirinkęs, veikiausiai Troja stovėtų iki šių dienų, tačiau jis, kaip ir daugelis vyrų, norėjo gražuolės. Antikos mitas sako, kad kaina - tūkstančiai žuvusių, sugriautas miestas, prarasta valdžia - už gražiąją Eleną buvo per didelė.

Retas kuris sugeba pasimokyti iš kitų klaidų, todėl daug vyrų renkasi nevykusius gundymo budus, pernelyg daug vilčių, minčių ir laiko skiria tai moteriai, kuri nekreipia į jį dėmesio. Dar blogiau – naudoja vienus ir tuos pačius būdus, iš kurių graudžiausias yra murmėti: „Gal galėčiau. e. e. e. susipažinti?“.

Dar keli mažiau sėkmingi, bet deja populiarūs gundymo budai:

1. Švaistyti pinigus.

Manančių, kad mergina itin susijaudins ir susižavės tuo, kuris mėto pinigus jos norams patenkinti, netrūksta. (Kartais pamirštama, jog būtina tokio gundymo sąlyga yra tų pinigų turėjimas). Svarbiausia problema netgi ne išlaidose. Suprantama, kad turėti pinigų smagiau negu jų neturėti. Tačiau vien pinigais žavisi tik ta, kuri nesižavi niekuo kitu, taigi, nesižavi ir vyru. Todėl už savo pinigus dažniausiai jis gauna labiau ar mažiau kokybišką tik jausmų imitaciją.

2. Demonstruoti intelektą.

Perskaičius enciklopediją ir keletą protingų knygų galima stebinti ne vieną šiuolaikišką merginą. Manantis, kad išsamus pasakojimas apie akcijų emisiją itin seksualiai jaudina merginas, galėtų pasvajoti tik apie naktį su mokslų daktare. Antra vertus, mergina veikiausiai įsidėmės tokį intelektualų idiotą ir, norėdama išspręsti kryžiažodį, tikriausiai jam paskambins.

3. Skatinti pavydą.

Merginos mielai konkuruoja tarpusavyje ir nuolat savinasi geriausios draugės draugą. Vyriškio užuominos apie nepaprastą jo pasisekimą tarp moterų sukelia moterų susidomėjimą, bet tik tuomet, kai jis iš pirmo žvilgsnio jai pasirodė patrauklus.

4. Ignoruoti moteris.

Kai kurie vyrai sėkmingai gundo moteris apsimesdami, kad šios jiems nė trupučio nerūpi. (Blogai būtų apsimesti, kad rūpi kiti vyrai.) Taip pat tinka demonstruoti nusivylimą meile, teigti, kad kažin kada neištikimoji apvylė gražiausius jausmus ir pasirinko turtingą senį. Naivesnė mergina ar moteris priima iššūkį ir bando įrodinėti, jog ji ir yra ta, kurios vyras taip ilgai ieškojo.

5. Siūlyti santuoką.

Net ir negalvojanti apie vedybas, o norinti smagiai pasišokti aštuoniolikmetė maloniai susijaudina, kai vaikinas pirmą pažinties vakarą pareiškia, jog svajojo apie tokią žmoną kaip ji ir nori jau rytoj tuoktis. Įspūdį toks pareiškimas, be abejo, padarys, bet merginą sugundyti pavyks nedažnai, nes būsimam sutuoktiniui ji norės atrodyti rimta ir lengvai neprieinama.

6. Perleisti iniciatyvą moterims.

Moterims skirti žurnalai teigia, kad šiuolaikinė mergina yra aktyvi ir siekianti tikslo, todėl drąsiai užkalbins jai patikusįjį ir pirma jam paskambins. Jeigu taip būtų iš tikro, nereikėtų to nuolat priminti. Be to, ne kiekvienas vyras susilaukia aktyvių merginų dėmesio, o nori jo visi.

Išvada

Paplitę gundymo būdai nėra itin veiksmingi. Be to, juos naudojant reikia daug laiko ir pastangų. Tačiau lengva pastebėti, kad naudojant šiuos ir kitus gundymo būdus, moterį teks įkalbinėti.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
bubis
2012-07-17 20:55:01
Tai gaunasi, kad geriausia isvis nieko nedaryti?!