• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pasimatymų gidas pagal menstruacijų ciklą

Autorius: Suaugusiems.lt
2012-06-27 15:44:00

Pasimatymų gidas pagal menstruacijų ciklą
Freedigitalphotos.net
Bandymai pasimylėti, kai tau skauda ar jautiesi išsipūtusi tikrai neskamba kaip gera idėja, tačiau ar žinojai, kad gali būti dvigubai karštesnė, jei palauksi iki ovuliacijos?
 
Mokslininkai tyrė visiškai neromantišką įstaigą (striptizo klubą) ir pastebėjo, jog subtilūs moterų vaisingumo ženklai nėra nepastebimi – kai partnerio ieško pastoti pasirengusi moteris, šansai padidėja, kad jai atsakys net fobiją vaikams turintis viengungis. 

Mokslininkai iš Naujojo Meksiko universiteto norėjo išsiaiškinti, ar moters menstruacinis ciklas turi įtakos finansams, tad jie kruopščiai lygino teorinius teiginius su faktais striptizo klube. Jie pastebėjo, kad vidutiniškai vaisingiausiu periodo metu užsidirbdavo 70 dolerių per valandą, tuo tarpu menstruacijų metu per valandą susirinkdavo varganus 35 dolerius.

Tai įrodo, kad net subtilūs ar nesąmoningi vaisingumo signalai gali lemti padidėjusį vyrų dėmesį. Kūno kvapo, odos tono ir liemens bei klubų santykis yra tik keletas mikroskopinių pokyčių, kuriuos vyrai gali pastebėti nesąmoningai. Negana to, daugelis moterų pripažįsta, kad ovuliacijos metu padidėja jų seksualinis potraukis, todėl jos gali rengtis labiau provokuojančiai ir turėti daugiau drąsos žengti pirmąjį žingsnį.
Ką tai reiškia 63 proc. moterų, kurios naudoja kontraceptines piliules? Naujienos nėra geros. Tabletė sukurta taip, kad gamina ankstyvo nėštumo hormonus, o vyrukai, ieškantys vietos savo sėklai, pastebės, jog jūs jau žengėte tą žingsnį. Remiantis tyrimo duomenimis, kontraceptines piliules naudojančios šokėjos ne ovuliacijos metu gaudavo vidutiniškai 37 dolerius per valandą, palyginti su ne hormoninio tipo kontraceptikus vartojusiomis šokėjomis, kurios surinkdavo vidutiniškai  53 dolerius.

Kaip galima tuo pasinaudoti? Net jei jūs ir nesiruošiate kurti šeimos, vis tiek galite atidžiai stebėti savo ciklą ir pasinaudoti tuo savo naudai. Sudarykite savo menstruacijų kalendorių arba atlikite ovuliacijos testus ir vaisingiausiu metu tuos pokyčius padvigubinkite. Jei esate moteris, stovinti prieš vyrą ir prašanti jį jus mylėti, gal nedarykite to, kol Raudonosios tetulės dar svečiuose.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus