• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pasitikrinkite: jūs įsimylėjusi ar ne?  29 

2008-09-15 00:00:00

Pasitikrinkite: jūs įsimylėjusi ar ne?
"Gamma" nuotr.

 „Meilė – tai deimantas, kurio net karaliai negali nupirkti, ji – visas pasaulis, nors gali ją apkabinti abiem rankom“ – taip meilės jausmą apibūdino vengrų rašytojas Moras Jokajus. Anot Antoine de Saint-Exupery, „meilė – tai ne žiūrėjimas vienas į kitą, bet žiūrėjimas viena kryptim“. Nesuskaičiuojama daugybė eilėraščių, dainų, melodijų skirta apibūdinti šiam nuostabiam jausmui.


Kiekvienas žmogus meilę supranta savaip. Tie, kas jau yra patyrę, ką reiškia įsimylėti, tikriausiai turi susikūrę savo meilės apibrėžimą. Tačiau, ką daryti tada, kai tokio jausmo dar nesi patyręs anksčiau, o tavo širdis pradėjo stipriau plakti ir tu nesupranti, kas su tavimi darosi. Tau gali net kilti tokie klausimai: Gal aš susirgau? Gal aš kraustausi iš proto? Gal kažkas mane užkerėjo? Visi šie klausimai kyla tik dėl to, kad tave aplanko dar nepatirtas jausmas ir tu nerimauji dėl savęs, nes nesupranti, kas su tavimi darosi.


Jus taip pat gali jaudinti klausimas meilė tai ar susižavėjimas. Žmonės, kurie įsimyli gyvenime pirmą kartą patiria šimtus individualių emocijų, minčių ir jausmų, tačiau yra keletas klasikinių simptomų, kurie patvirtina, ar jūs įsimylėjote. Jei nors trys iš dešimties simptomų tinka jums, tai didelė tikimybė, kad jūs įsimylėjusi. Taigi jūs įsimylėjusi, jeigu:


1. ... dažnai apie jį galvojate.


Jūs galvojate apie jį visą laiką. Atrodo, kad visos jūsų mintys skirtos tik jam. Jums atrodo, kad būnant su juo visas pasaulis nušvinta įvairiausiomis spalvomis. Norite kiekviena dienos akimirka dalintis su juo.

 

2. ... daugelis dalykų jums primena jį arba asocijuojasi su juo.


Jeigu per televizorių ar radiją išgirstate kalbant žmogų, kurio vardas toks pats, kaip ir jūsų simpatijos, jums iš karto tai primena jį. Užkandžiaujant ar linksminantis su savo draugais, jūs dažnai pagalvojate, kaip tam tikroje situacijoje būtų pasielgęs jis. Arba, jeigu jūs per pirmą savo susitikimą valgėte obuolių pyragą, tai vėliau, skanaujant šio pyrago vienai, jūs visada prisimenate jį ir tą šiltą jausmą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
...
2009-12-30 00:33:00
Man taip būna savaitę laiko, o po to tas žmogus atsibosta
Julija
2009-03-07 19:12:48
Pradzioj viskas aip buvo o db jausmu nebera ;[
jis jai
2008-10-20 19:03:56
vyram tas pats moteru atzvilgiu :((((((((((((((((((((((((((((