• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Patrauklus vyras. Koks jis?  4 

2008-12-02 00:00:00

Patrauklus vyras. Koks jis?
"Gamma" nuotr.

Gražiausi pasaulio vyrai gyvena Italijoje. Be to, vyro amžius jo patrauklumui beveik neturi įtakos.

Tai rodo tarptautinės kompanijos „Synovate“ atlikta apklausa, kurioje dalyvavo apie 10 tūkst. vyrų ir moterų nuo 15 iki 64 metų amžiaus iš 12 pasaulio šalių - Australijos, Brazilijos, Kanados, Kinijos, Prancūzijos, Graikijos, Malaizijos, Rusijos, PAR, Ispanijos, D. Britanijos ir JAV.

Nors Italijos gyventojai apklausoje nedalyvavo, būtent šios šalies vyrai buvo pripažinti gražiausiais pasaulyje. Antroji vieta atiteko amerikiečiams, trečioji - rusams, ketvirtoji - brazilams.

Dauguma respondentų mano, jog patrauklus vyriškis nebūtinai privalo turėti taisyklingus veido bruožus ir atletišką kūno sudėjimą. Svarbiausia, kad jis rūpintųsi asmenine higiena: švariai nusiskutęs vyras turi kur kas daugiau galimybių patikti aplinkiniams.

Antras svarbus dalykas, lemiantis vyro patrauklumą - pasitikėjimas savimi. Be to, 20 proc. apklausoje dalyvavusių kaip svarbų patrauklaus vyro bruožą įvardino savitvardą. Panašus skaičius respondentų mano, jog patrauklus vyras – tas, kuris gražiai šypsosi.

Tuo tarpu vyro šukuosena beveik neturi reikšmės. Tik 1 proc. tyrime dalyvavusių nurodė, jog patrauklus vyras būtinai turi turėti tankius, sveikus plaukus. Be to, pasirodo, jog vyresni vyrai turi ne mažiau galimybių užkariauti dailiosios lyties atstovių širdis nei jauni. Net 60 proc. respondentų mano, jog bėgant metams vyrų patrauklumas tik didėja.

Apklausos rezultatai taip pat rodo, jog moterys didelę reikšmę teikia vyro parfumerijai. Jų manymu, odekolono ar kremo po skutimosi aromatas daro vyrus seksualesniais.
 
Žurnalas „People“ seksualiausiu pasaulio vyru išrinko Australijos aktorių Hughą Jackmaną.
 
 
H. Jackmanas su žmona Deborah.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ff
2009-06-04 19:09:12
egzotikos troskimas, lietuvoj kad ir busi nusiskutes,pasikvepinas,nusiprauses, melynu akiu aukstas ir t.t. ar koks kitoks vistiek neitiksi, lietuvaiciu daug kurvu, jei imant prostitucija, lenkia tik ispanija, kurioje 350 000 ju :) cia ziurint pagal gyventoju santyki. egzotikos troskimas ir smegenu trukumas daugiau nieko , tik ir soka ant mulatu visokiu, juokingos tos bobos.
Prane
2008-12-03 21:37:41
Baidykle
Ieva
2008-12-03 12:43:40
Nors ir nesu buvusi nei Italijoje, nei Brazilojoje, nei Portugalijoje, bet būtent šios šalies vyrai, man atrodo patraukliausi... Rudos akys, taisyklingi veido bruožai, įdegis, beto jie pasižymi masyviais žandikauliais, kas man ypač patraukliai atrodo.. Ech.. :]]]]