• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pažink jį pagal laikrodį  1 

2008-03-03 00:00:00

Pažink jį pagal laikrodį

Ką tik susipažinai su nuostabiu vaikinu, bet vis neduoda ramybės abejonės: galbūt jis toks nuostabus tik todėl, kad per menkai jį pažįsti?

Pažvelk į jo laikrodį – jis padės geriau susivokti, koks žmogus pretenduoja į tavo širdį!


Jo laikrodis kvadratinis. Tai žmogus, visur ir visada besivadovaujantis iš anksto susidarytu planu bei instrukcijomis. Jis linkęs reglamentuoti viską, pradedant savo darbotvarke ir baigiant gyvenimu apskritai. Tokio laikrodžio savininkas – žmogus, nemėgstantis netikėtų permainų, pripratęs laikytis režimo ir iš anksto numatyti kiekvieną savo žingsnį. Jis organizuotas, punktualus, kruopštus, praktiškas, racionalus, atsargus, darbštus, dažnai atkaklus ir užsispyręs. Vyrukas turi savo nuomonę, savo aiškiai išreikštą poziciją, kuriai lieka ištikimas įvairiose situacijose. Su juo sunku, o veikiausiai ir beprasmiška ginčytis – vis tiek tavo žodžiai birs kaip žirniai į sieną. Savo nuomonės jis nieku gyvu nepakeis, o jei ir pakeis, tai tik formaliai – vis tiek viską darys taip, kaip jam reikia. Jis pats yra tarsi kvadratas, kuris, kad ir kaip jį bepasuktum, išlieka toks pat.


Jo laikrodis apvalus arba suapvalintos formos. Šis žmogus – komunikabilus, ramus, geranoriškas. Jis dievina bendravimą, linkęs suprasti kitus, elgiasi natūraliai, kartais – spontaniškai. Tai emocionalaus, jautraus žmogaus tipas. Jis pasitiki aplinkiniais, jei reikia – geba užjausti. Idealus partneris romantikėms, ieškančioms šiltų, pasitikėjimu, meile ir emocine pilnatve grįstų santykių.


Jo laikrodis trikampio formos. Nesunku atspėti, kad šis žmogus gimęs tapti lyderiu. Jis atkakliai siekia savo tikslo, trokšta pergalės ir valdžios visose savo gyvenimo sferose. Jis trokšta išsiskirti, būti pastebėtas, taigi jo laikrodis (kaip ir kiti asmeniniai daiktai) yra išskirtinis, neįprastas, retas ir įdomus. Tai hierarchijos žmogus, keliaklupsčiaujantis subordinacijai ir reikalaujantis, kad tokios tvarkos laikytųsi ir kiti. Jis greitai užčiuopia problemos esmę, veikia ryžtingai ir drąsiai, pasitiki savimi, yra energingas ir linkęs rizikuoti. Šio žmogaus profesinių interesų sfera yra svarbesnė, nei jo asmeniniai interesai – jis mano, kad darbe, kildamas karjeros laiptais, jis daug geriau ir efektyviau išreikš savo poreikį lyderiauti. Išvertus į žmonių kalbą tai reiškia, kad jis praktiškai gyvens darbe, o grįžęs namo tik patikrins, ar tiksliai vykdomi jo nurodymai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ustina
2008-06-18 12:46:20
Idomu , bet sis aprasymas sutapo su mano antros puseles apibudinimu:)