• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Prisiviliok jį kurorte!  2 

2008-07-10 00:00:00

Prisiviliok jį kurorte!
Parengta pagal užsienio žiniasklaidą, „Gamma“ nuotr.

Svajojate apie atostogas kurorte, tingiai besilepinant saule, jūra bei džiaugiantis malonaus ir išvaizdaus vyriškio draugija? Susipažinti per atostogas su patraukliu priešingos lyties atstovu nėra neįmanoma, tiesiog laikykitės šių taisyklių.

1-oji taisyklė. Tikimybė per atostogas susipažinti su vyriškiu daug didesnė, jei poilsiaujate viena. Daugiausia ką galite sau leisti – tai viena draugė, kuri nebūtų visais atžvilgiais už jus pranašesnė. Vyrui psichologiškai daug lengviau užkalbinti vienišą merginą, nei visą draugių būrį. Jei visgi apsidrausdamos, kad netektų kalbėtis su savimi per atostogas, atvykote su draugų kompanija, tuomet jums teks pasinaudoti kai kuriomis gudrybėmis, pernelyg jų neafišuojant ir nedemonstruojant. Veikite! Kai tik horizonte išvysite jus dominantį „Objektą“, jums reikės pasišalinti iš draugijos. Pasakykite, jog nusprendėte pasivaikščioti vienumoje. Ir kuo skubiausiai naudokitės antrąja taisykle!

2-oji taisyklė. Holivudiška šypsena. Niekam ne paslaptis, jog rūškanu veidu vyriškio „nepakabinsite“. Tik plati, o svarbiausia nuoširdi šypsena gali nuteikti netgi nedrąsiausią vyrą tikriems žygdarbiams. Todėl prieš vykdamos atostogauti, namie pasitreniruokite savo firminę šypsenėlę: plačią, nuoširdžią, švelnią ir viliojančią.

3-oji taisyklė. Meilus žvilgsnis. Sniego karalienės įvaizdžiu tikrai nepaskatinsite vyrų prieiti prie jūsų. Nepasiekiamomis damomis jie žavisi iš tolo, o į kompaniją mieliau renkasi malonias ir šiltas asmenybes. Suinteresuotas žvilgsnis parodys, jog esate nuoširdžiai susidomėjusi ir nusiteikusi bendrauti. Taigi, žvelgiam geranoriškai ir suinteresuotai į kritusio į akį vyro veidą apie 3 – 5 sekundes, ne ilgiau, kad jo neišgąsdintumėte. Po to lėtai nukreipiame žvilgsnį į šalį. Jokiu būdu ne žemyn (toks žvilgsnis bus suprastas kaip paklusnumo ir nuolankumo ženklas) ir ne aukštyn (tai paprastai asocijuojasi su panieka). Ir atminkite, kuomet žiūrime į tikslą – nusiimame akinius nuo saulės!

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
vija
2008-07-15 13:28:37
tai jau taip, kabinkime vienos kitu vyrus, o paskui raudokime sulaukusios ju is kurortu ir gavusios ragus lauktuviu......
vija
2008-07-15 13:26:23
tai jau taip, kabinkime vienos kitu vyrus, o paskui raudokime sulaukusios ju is kurorutu ir gavusios ragus lauktuviu......