• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Renkamės sėkmę atnešančią nuotrauką  1 

Autorius: Marjeta Šamšonaitė, balsas.lt
2010-01-28 12:30:00

Renkamės sėkmę atnešančią nuotrauką
dollen, flickr.com nuotr.

Į ką visų pirma atkreipiate, kai peržiūrinėjate anketas pažinčių svetainėse? Na, savaime suprantama, jog į nuotrauką! Tiesa, juk internete sutinka pagal aprangą, o dar dažniau pagal jos buvimą/nebuvimą...

Atrodo, jog viskas – paprasta, kuo nuotraukoje mažiau rūbų, tuo didesnė tikimybė, jog kažkas norės susipažinti ir tas kažkas nebus prastas/prasta. „Sėkminga“ nuotrauka – tai tiesiog užuominų menas. Kaip nuotraukos pagalba „pakabinti“ daug vaikinų ir priversti juos pamesti galvą ir varvinti seilę iš susižavėjimo?

Niekam nėra paslaptis tai, jog vyrams patinka viskas, kas „atvira“, tačiau „atvirumas“ turi būti pamatuotas. Jei visgi nesifotografuoji „Playboy“ viršeliui, o tik tai nori surasti savo svajonių vyrą – nuogybės nepadės. Be to ir „princai“ į tokius puslapius ateina ne ieškoti Pamelos Anderson, kad galėtų valandų valandas „šlifuoti“ akimis jos grožybes. Jie ateina tam, kad susipažintų. Beje, beveik visos mano draugės rado savo antrąsias puses pažinčių svetainėse.

Pagrindinė tavo užduotis – sudominti vaikiną vos per tas kelias sekundes, kol šis peržiūrinėja nuotraukas. O apie nuogybes... Suorganizuok vaikinams mažą provokacinį planą: suknelė ant plonų dirželių, kuri neslepia tavo kaklo ir parodo gražius tavo pečius, arba sijonas su skeltuku iki klubų.

Turi pademonstruoti savo privalumus, bet nuslėpti trūkumus. Jei nuotraukoje atrodai kaip pigi šliundra, pritrauksi tik nuotykių ieškotojus. Turi sudominti, bet neatrodyti, kaip vienadienis sekso objektas! Gašlumas neatneš nieko gero. Jei turi gražią figūrą ir esi nusifotografavusi prie jūros ar pirtyje su maudymosi kostiumėliu – viskas gerai, bet jei dedi nuotrauką, kurioje vartaisi lovoje tik su apatiniu trikotažu, na... Parodai savo vertę.

Be to labai svarbi tavo veido išraiška, poza. Ji nuotraukai turi suteikti prasmę, tada tavo svajonių vaikinas nei už ką negalės nesusilaikyti tau neparašęs! Tokie grožio etalonai, kaip didelė krūtinė ar ilgos kojos, dar ne viskas! Turi spindėti žavesiu, atrodyti seksualiai, bet ne gašliai ir niekas nesugebės tau atsispirti!
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
deivis
2010-02-08 13:57:11
parasyk man sms noreciua su tavi lb pabedraut man 21m860479001