• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Romano pradžia: 10 neatleistinų moteriškų klaidų  5 

Autorius: Parengta pagal Woman.ru.
2009-03-18 00:00:00

Romano pradžia: 10 neatleistinų moteriškų klaidų
Woman.ru. nuotr.

Atsargiai, mielosios! Net pats karščiausias romanas gali staiga užgesti dėl tokių „menkniekių“, kuriuos mes suprantame, kaip rūpinimąsi ir dėmesio vyrui rodymą. Deja, daugelis vyrų tam tikrų mūsų nuolat reiškiamų  posakių arba poelgių bijo kaip ugnies.

Kartais moteriai atrodo, kad tarpusavio santykiai klostosi tiesiog puikiai, o vyras tuo tarpu jau pasirengęs skirtis. Ką daryti, kad taip neatsitiktų? Žinoma, neįmanoma pritaikyti konkrečių patarimų kiekvienai porai, tačiau egzistuoja tokios apibendrintos moterų klaidos, kurios vyrus erzina ir gali privesti prie gražių santykių baigties. Pasistenkime jų nekartoti.

1 klaida. Varžytis su vyru

Kiekvienas vyras tiki tuo, kad yra vertas susitikinėti su pačia geriausia, protingiausia, madingiausia, gražiausia, seksualiausia mergina. Tą merginos privalumų sąrašą būtų galima tęsti be galo. Vyrų nuomone, mergina privalo būti geriausia iš visų kitų moterų, tačiau niekada nesilyginti ir nepirmauti sulyginus su pačiu vyru.

Moteriai nepatartina labai girtis savo profesiniais pasiekimais, laimėti prieš vyrą penkias iš eilės šachmatų partijas, bėgti greičiau ir daryti daugelį kitų dalykų geriau už vyrą, pabrėžiant, koks aukso krislelis jam atiteko, o jis to neįvertina. Vietoj to, geriau vyrui pasakyti, kaip jūs didžiuojatės jo sėkme ir laimėjimais. Juk nei vienas vyras nenori pasijusti moteriai po padu, o jeigu jūs nuolat save išaukštinsite, tai vyrui gali pasirodyti, kad jūs to ir siekiate.

2. Klaida. Galvoti, kad jau viskas nuspręsta

Jūs galite kiek tik norite svajoti, kur norėtumėte praleisti medaus mėnesį, koks turėtų būti vestuvių žiedas, kaip turėtų atrodyti jūsų vestuvės, tačiau tai darykite tik vadovaujamosios viena taisykle – svajokite TYLIAI. Čia tik jūs galvojate, kad jau viskas nuspręsta ir jūsų laukia vestuvės, o vyrui visada tarsi reikia jausti „atsarginį išėjimą“, kuriuo galbūt jis ir nepasinaudos.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
a
2009-03-22 09:37:11
4 klaida " kai ateis tinkamas laikas jis ir pats prisipažins." jai jis asilas gali ir visa gyvenima tyleti :D
ok
2009-03-19 15:40:00
Tikrai tai, kas cia parasyta iame str. - gryna tiesa. As galima sakyti pritaikiau tuos dalykus jau pradzioj draugystes ir pasilikau siek tiek paslaptingumo...Vyras nuostabus, nekelia balso ir kai ramiai bei graziai ko nors paprasau arba paaiskinu, tai viskas issisprendzia be jokiu konfliktu.... Ir jis man pasako, kad as Auksas:).Ne visi vyrai vienodi, mielosios, oi ne visi:). Ir man tikrai nera kazkoks issukis arba saves prievartavimas daryti taip, kaip siames str. parasyta:). Viskas ok:)
Ieva
2009-03-19 14:29:14
Linksmai tu, Vija parašei :) Reiktų praktiškai išbandyti.. :D Nes paprastas švelnus prašymas, ramūs pastebėjimai nepadeda... Sako: " aš viską darau priešingai, nei, kad man pasako" .. Didelis vaikas... Ir nei ramūs, nei neįsakmūs, nei griežtesni pastebėjimai nepadeda... Beviltiškas atvejis, tirkiausiai, kad ir kaip nesinorėtų to pripažinti...