• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Smagūs patarimai, kaip pradėti pokalbį  10 

Autorius: G. Navaitis, Darnipora.lt
2009-02-24 00:00:00

Smagūs patarimai, kaip pradėti pokalbį
Jupiterimages.com
Šiandien ypač daug dėmesio skiriama bendravimo tarp skirtingų lyčių analizavimui. Tačiau kai prabylame apie POKALBĮ, dažnai pamirštame aptarti svarbų momentą – pačią jo pradžią. Visuomenė niekaip neatsikrato sustabarėjusios nuostatos, kad pažintį turėtų pradėti vaikinas. Rodos, ir patys vyrai su tuo susitaikę prisiima šią dažniausiai net labai malonią prievolę. Tačiau užkalbinti merginą kartais ne taip jau paprasta. Taigi kaip pradėti pokalbį su patinkančia moterimi ir kaip ją sudominti?


Moterų gundymo frazes verta apgalvoti iš anksto

Suprantama, kad sėkmingiausia būtų vadovautis savo intuicija ir pasinaudoti aplinkybėmis. Antra vertus, JAV psichologas Eric’as Weber’is rašo, jog vyras iš anksto parengęs susipažinimo pokalbio pradžiai tinkamas frazes jaučiasi tvirčiau ir remdamasis jomis gali kurti savitą, nepakartojamą moterų gundymo būdą.


Ką pasakyti merginai, su kuria bandote užmegzti pažintį...

„Labas“ - tai pats paprasčiausias kreipimasis, kuris jai gali patikti savo aiškumu ir ketinimų nuoširdumu.

„Gal turite aspirino?“ - sakoma gailiu balsu. Gal moteris panorės sužinoti kuo skundžiatės ir Jus globoti...

„Jūs Mis Vilnius? Aš mačiau Jūsų nuotrauką žurnale“ - Ar rasite merginą, kuriai nepatiks toks “apsirikimas”...

„Sakykite, ar mes nebuvome susitikę Venecijoje?“ - Tai geresnis nusibodusio klausimo ”kur aš Jus mačiau variantas?“.

„Visą dieną praleidus prie knygų reikia pailsėti“ -  Gal taip pavyks užkalbinti merginą bibliotekoje...

„Sunku suprasti, ką norėjo pasakyti dailininkas šiuo paveikslu...“ -  Tai galima pasakyti prie daugumos šiuolaikinio meno kurinių...

 „Visai netoli nusipirksite tą patį pigiau“ - Tinkamas pokalbio užmezgimo būdas gatvės mugėje. Po to galite parodyti kur “tą patį” matėte. Kadangi daugelyje gatvės mugių prekiauja panašiais suvenyrais, veikiausiai kažką panašaus rasite.
.
„Gal prižiūrėsite mano rūbus, kol aš maudysiuos“ - Patogus būdas užmegzti pokalbį pliaže.

„Jie elgiasi visai kaip žmonės..“ - Tai galima sakyti Kauno zoologijos sode prie narvo, kuriame du žvėreliai glaudžiasi vienas prie kito.

„Jūs mano ryšininkė Nataša?“ - Jei tai sakydamas būsite su juodais akiniais, tikrai prajuokinsite merginą.

„Kai pamačiau Jus, padėkojau likimui už tai, jog esu nevedęs“.
 
„Aš rašau straipsnį apie tai, kaip susipažinti su merginomis. Norėčiau Jūsų paklausti, koks susipažinimo būdas Jums patraukliausias“ - O toliau beliks vykdyti merginos nurodymą.


...pakeliui į darbą:


„Ar mano kaklaraištis gerai  užrištas? Aš einu į itin svarbų susitikimą ir turiu atrodyti nepriekaištingai“ -  Tinka sakyti biurų pastato vestibiulyje arba lifte.


...knygyne:

„Štai knyga, kuri Jums tikrai patiks“.

„Gal patartumėte kokią knygą nupirkti draugui, besigydančiam ligoninėje?“ - Ne tik užkalbinate, bet ir patvirtinate, jog esate patikimas draugas.


...gatvėje:

„Gal pasakysite, kur artimiausias paštas?“ -  Jūs puikiai žinote, kad paštas už dviejų kvartalų -  toje pusėje, į kurią eina mergina. Tikėtina, kad ji pasiūlys eiti kartu. Jei paklaus, ko ten einate, įsidrąsinkite pasakyti, jog tiesiog norėjote su ja susipažinti.

„Kokios veislės Jūsų šuo? Jis labai gražus“ - Tinkama pokalbio su mergina, vedžiojančia šunį, pradžia.

„Neverta sušlapti…“  - Ir pasiūlote prisiglausti po Jūsų skėčiu.

„Gal galėtumėte mane nufotografuoti prie…“ - Po to derėtų padėkoti ir prašyti leidimo nufotografuoti ją, nes su ja vaizdas bus natūralesnis ir gyvesnis. Tada galima klausti, kaip atiduoti nuotrauką.


...parduotuvėje:

„Jums patinka šie marškinėliai? Man reikia nupirkti dovaną sesutei“ - Toliau galėsite aptarti jaunesniųjų broliukų ir sesučių kaprizus.

„Kodėl aš visada atsistoju į eilę, kuri slenka lėčiausiai?“

„Kiek veršienos reikia pirkti trim žmonėms? Mano tėvams ir man.“ - Netgi menkai romantiškoje mėsos parduotuvė galima pamėginti užmegzti romantišką pažintį.


...viešajame transporte:

„Įdomi knyga. Ar jau skaitote skyrių, kuriame paaiškėja žmogžudys?“ - Tai galima pasakyti merginai, šalia kurios sėdite autobuse. Aišku, reikėtų žvilgtelėti ką ji skaito. Gal filosofijos vadovėlį...


...teatre:

„Ką manote apie šią pjesę?“ - Užkalbinkite moterį, kuri pertraukos metu viena stovi teatro fojė.

„Jūs vaidinote Kristiną…“ - Sakote vienišai teatro lankytojai. Kone kiekvienai moteriai patiks būti supainiotai su aktore. Prieš tai dera pažvelgti į teatro repertuarą bei aktorių sąrašą.


...kavinėje:

„Gal galėtumėte paduoti man pomidorų padažą?“ -  Patogi frazė pradedant pokalbį su mergina, sėdinčia prie gretimo stalo picerijoje.

„Gal žinote ką čia vertą užsakyti?“

„Ar padėtumėte atšvęsti mano gimimo dieną ir išgertumėte su manim taurę šampano?“ - Galima paklausti moters, kuri viena užsuko į barą ar kavinę. Juk dokumento patvirtinančio Jūsų gimimo datą ji tikrai nepareikalaus.

„Gal galėčiau pažiūrėti šios dienos valiutų kursus?“ - Prašymas patvirtinantis Jūsų solidumą. Prašyti reikia moters vartančios laikraštį.


Pasitelkite fantaziją ir prisiminkite įvairių tautų moterų bruožus

„Jūs prancūzė?“ -  Į jos klausimą “kodėl taip manote?” atsakysite: ”Nes atrodote labai seksualiai ir paslaptingai”.

„Jūs švedė?“ – Kai nustebs, paaiškinkite: ”Nes Jūsų nuostabūs šviesūs plaukai”.

„Jūs italė?“  -  Pasakykite komplimentą: ”Jūsų tamsios, kerinčios akys”.


Gal užteks tik nuoširdaus prisipažinimo....

O gal geriausia būtų tiesiog pasakyti: ”Nesugalvojau jokios priežasties susipažinti. Pamėginkime apsieiti be jos“.

Ir tai tik maža dalelė galimų frazių, kurias pasakęs, būsite apdovanotas merginos šypsena ir galėsite mėgautis šiltu pokalbiu. Tad traukite iš kišenių išradingumą ir pirmyn į kerintį bendravimo pasaulį.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
diedas iš kaimo
2013-01-20 21:21:04
Asiliuko paistalai. Nes amerikėnai be hotdogų daugiau nieko nzn. Nebent floridoj. O tai - panale, man svarbus susitikimas - ar aš kečupu neapsidrėpliojęs?
moradas
2012-12-18 23:46:20
juokdariai.. buk savim jei lips tai lips, jei ne vadinas ne tau nereikia buti psichologu, kad sita suprastum. apsurdiski budai aprasyti, juos tik beprociai galetu naudoti.
S
2010-02-15 19:02:06
”Nesugalvojau jokios priežasties susipažinti. Pamėginkime apsieiti be jos“. patiko :D :))