• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

SMS – neskaityk tarp eilučių!  4 

Autorius: Laura M.
2011-07-29 15:20:00

SMS – neskaityk tarp eilučių!
Dreamstime nuotr.

Gal kadaise pašto karveliai ir buvo vieninteliai romantiškų jausmų tarpininkai. Dabar tokių tarpininkų – daugiau nei reikia. O veina pagrindinių priemonių susisiekti su mylimuoju čia ir dabar, priminti apie savo jausmus ar įspėti, jog vėluoji į pasimatymą – trumpoji žinutė. 


Bet kai SMS atsiunčia jis, prasideda ilgas rebuso aiškinimasis. 


Ką jis tuo norėjo pasakyti? 

Kodėl neatsakė į tavo žinutę iš karto? 

Kodėl žinutės gale – neutralus, o ne besišypsantis veidukas?  


Kitaip tariant, pasiduodi moteriškam poerikiui įžvelgti daugiau, nei siuntėjas norėjo pasakyti. O gal vyrai kalba kita kalba?


Visa esmė – tame, kad jokios vyrų ar vaikinų kalbos nėra. Taigi tau tikrai nereikia tapti vertėja. Tiesiog vadovaukis tuo, ką tau sako elementari logika – ir jo žinutes perskaitysi teisingai.


Laikas tarp žinučių nereiškia nieko. Kiek jis užtrunka kol atsako į tavo žinutę? Ar vieną minutę, ar valandą – visai nesvarbu. Tai tikrai neparodo, kiek tu jam patinki. Galbūt jis tiesiog užsiėmęs. Pagalvok, kas būtų, jei darbo metu jis, vos gavęs tavo “kaip gyveni, zuikeli?”, iškart pultų atsakinėti.


Jei jis neatsako – tikriausiai nenori su tavimi bendrauti. Paprasta ir aišku. Be abejo, būna išimčių iš taisyklės – pavyzdžiui, jis netyčia ištrynė dar neperskaitytą žinutę. Bet tai – tikrai tik išimtis, o ne taisyklė. Jei jis tau neatsako – neužversk jo žinutėmis. Vargu ar jums kas nors išeis.


Jis prisipažįsta tau meilėje. 2 valandą nakties, trumpąja žinute. Neskubėk šokinėti lovoje iš džiaugsmo. Arba jis – girtas, arba pokštauja. Nebent esi jam minėjusi, kad visą naktį ruošiesi egzaminui arba dirbsi naktinėje pamainoje – tada jo žinutė gali tapti išties miela ir malonia staigmena, padedančia neužmigti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
augute
2011-11-29 18:34:52
Labai geras ir linksmas straipsnis! :D
Ausra
2011-09-23 00:53:16
geriau jau butu karveliais bendraujama :D bent jau butum ramus, kad nepasieke galutinio tikslo paukstelis, tai tiek nesiparintum del negauto atsakymo :D
Erika
2011-08-15 23:48:10
Tiesos daug šiuose žodžiuose:) Geriau jau nelaukti tų žinučių ir apskritai mažiau telefoną maigyt..