• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tobuliausia pirmojo pasimatymo vieta  1 

Autorius: Laima Makarovaitė, Balsas.lt
2009-10-06 12:00:00

Tobuliausia pirmojo pasimatymo vieta
jupiterimages nuotr.

Laukia pirmasis pasimatymas su tau patinkančiu vaikinu? Bijai susimauti ir prarasti jo draugiją jau po pirmojo pasimatymo? Nerandi sau vietos, nes nesugalvoji, kur ir ką įdomaus galėtumėte nuveikti? Nurimk, viskas ne taip jau ir baisu!

Yra daug vietų, kuriose gali kuo puikiausiai ir įdomiausiai praeiti pasimatymas. Štai kelios vietos, kurias pasiūliusi pasimatymo partneriui pasirodysi originali ir, žinoma, jį sudominsi.

Zoologijos sodas

Retas žmogus pirmąjį pasimatymą sugalvoja praleisti zoologijos sode. Pateikus jam tokį pasiūlymą pasirodysi itin originali ir maloniai nustebinsi jį savo idėja. Ši vieta puikiausiai tinka pirmajam pasimatymui, nes ji yra rami ir netriukšminga. Turėsite puikią progą pasikalbėti. Jei nutiktų taip, kad kuris nors iš jūsų pristigtų žodžių – puiki situacija išsisukti iš nemalonios padėties. Jūs tiesiog galite aptarti zoologijos sode esančius gyvūnėlius, sugalvoti kokį smagų žaidimą, pavyzdžiui, išrinkti zoologijos sodo gražiausiąjį gyvūną. Pirmasis pasimatymas praeis puikiai ir, ko gero, jį sužavės išradingoji panelė ir atsivers visi keliai antrajam jūsų pasimatymui.

Ledo arena

Esi drąsi mergina ir nori, kad jau po pirmojo pasimatymo vaikinas trokšte trokštų antrojo? Tuomet pirmyn į ledo areną! Tai vieta, kurioje nuotaika gali pakilti iki maximumo. Vieta, kurioje akių kontaktas susitinka dažniausiai, o veidus puošia šypsena, nepaisant to, ar judu mokate čiuožti, ar ne. Tiesą sakant, nemokantiems būna dar smagiau, kyla daugiau juoko, taip pat daugiau emocijų. Gali mažumėlę pagudrauti ir apsimesti, kad čiuožimas ne tau. Tada jis mielai pasisiūlys įrodyti, kad čiuožimas visiems, taip pat ir tau. Tokiu būdu tu jam suteiksi progą parodyti savo sugebėjimus, o jis džiaugsis galįs įrodyti, kad yra ne iš kelmo spirtas vaikinas. Taigi, drąsuole, smagaus pirmojo pasimatymo ledo arenoje.

Miesto parkelis

Kad ir kaip banaliai skamba tas „miesto parkelis“, bet laiką jame galima praleisti tikrai puikiai. Jei tavo pasimatymo draugas ir tu esate linkę pabūti ramiai, pakalbėti, stebėti gamtą bei žmones, ši vieta kaip tik jums. Tokiems žmonėms žodžių dažniausiai nepritrūksta, tad ir be išskirtinių pramogų jūs rasite apie ką pasikalbėti. Tam, kad paįvairintum pasimatymą, jeigu mėgsti poeziją, gali išsirašyti kelis mėgiamiausius  eilėraščius ir jam juos paskaityti. Tiesa, būtinai atsižvelk į metų laikus. Rudenį galite palenktyniauti, kuris greičiau surinks gražesnę rudeninių lapų puokštę, žiemą – nepraleiskite progos nulipdyti senį besmegenį, vasarą tiesiog džiaukitės saule. Esi išradinga mergina, tad tikrai sugalvosi kaip pakerėti vaikiną net ir miesto parkelyje.

Žaidimų aikštelė

Žinai, jog vaikinas, su kuriuo eisi į pasimatymą, mėgsta krepšinį? Esi itin aktyvi ir nesibaimini jokios veiklos? Puiku. Apsirenk puikiai tau tinkamą sportinę aprangą, čiupk kamuolį ir dumkite į žaidimų aikštelę išbandyti ne tik savo, bet ir vienas kito jėgų. Vaikinas nustebs ir, neabejoju, nudžiugs, gavęs progą ne tik susitikti su puikia mergina, bet ir kartu su ja pažaisti savo mėgstamą žaidimą – krepšinį. Laiką praleisite be galo smagiai. Vėlgi, galite žaisti žaidimą žaidime. Pralaimėjęs žmogus galėtų sudainuoti dainą pačioje krepšinio aikštelėje, sušokti „ančiukų“ šokį ar tiesiog prisipažinti, kad nėra gabesnis už laimėjusįjį.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
:)
2010-08-27 05:26:07
yes!!! :) kaip tik sugalvojom nueiti i zoo soda :) jauciuosi kaip 15mete,bet manau tai nieko blogo :)