• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vienatvė: blogai tai ar ne

2009-01-01 00:00:00

Vienatvė: blogai tai ar ne
Eli.lt, "Gamma" nuotr.

Kiekvieną savaitę viso pasaulio psichologai gauna šimtus laiškų šia tema. Vienų autoriams aštuoniolika, kitų – daugiau, tačiau visi jie vieningai tvirtina, jog kenčia vienatvę. Kas tai yra vienatvė – ar tai proto, ar patrauklumo nebuvimo ženklas?

Tu nori turėti vaikiną. Kam jis tau? Kad nebūtum viena ar kad sulauktum visapusiško dėmesio? Jei dėl kurios nors iš šių priežasčių, tuomet gerai pagalvok.

Mylimas žmogus – tai likimo dovana, kurią reikia branginti. O jei tu ketini spręsti savo problemas kieno nors sąskaita, tau nieko nepavyks. Tokiu atveju tu tik prarasi savo patrauklumą.

Tikros meilės tenka laukti metų metus, svarbiausia – tikėti savo sėkme ir mylėti save!

Seniai žinoma, jog mylimas tas, kuris myli pats save. Tam būtina patirti kuo daugiau teigiamų emocijų, lepinti save, džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka: bendravimu su draugais, perskaityta knyga.

Negaišk laiko verkšlendama, jog neturi mylimojo, o daryk viską, kad patiktum sau! O tuomet, būk tikra, pasirodys jis.

Santykiai su draugu ne visuomet klostosi lengvai ir paprastai. Tačiau jei tu dar nesuvokei, kodėl pasirinkai būtent jį, tuomet tau bus dar sunkiau. Gali būti, ryšius su juo palaikai todėl, jog bijai likti viena. Greičiausiai, taip ir yra. Arba tu nepasirengusi rimtiems santykiams. Apgaudinėti save ir kitą, susitikinėti su kitu, jaustis kalta labai vargina. Ar ne geriau kurį laiką pabūti vienai? Vienatvė ne toks jau ir blogas dalykas. Visuomet elkis su kitais taip, kaip, tavo manymu, jie turėtų elgtis su tavimi.

Mylimas žmogus – ne daiktas, kuris giriasi ir kurį visiems demonstruoja. Jis pats turi būti ir įdomus, ir reikalingas, o ne jo mašina ar padėtis visuomenėje.

Nesugalvok prisiimti sau nebūdingo vaidmens – tik apsunkinsi sau gyvenimą. Jei nepatinki vaikinui, palik jį. Tu esi tu, ir nereikia iš savęs daryti Dievas žino ką. Be to, jei vyrui patinka kažkokie dalykai, tai dar nereiškia, kad jis nori draugės, kurios skonis būtų lygiai toks pats kaip ir jo. Puiku, kai tarp žmonių yra kas nors bendro. Tačiau santykiai gali būti nemažiau jaudinantys, jei du žmones jungia skirtingi interesai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus