• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vyro delnai - it atversta knyga?

2009-01-29 00:00:00

Vyro delnai - it atversta knyga?
"lsveikata.lt"; "Jupiterimages" nuotr.
Susipažinę ir pradėję artimiau bendrauti su simpatišku jums vyru, neskubėkite jam žadėti širdies. Prieš net ir nežymiai įsipareigodama, pažvelkite į išrinktojo kairįjį delną, kuris, mokančiam teisingai jį “perskaityti”, gali tapti it atversta knyga, iš kurios nesunkiai galima sužinoti draugo charakterį
 
Ar jis ištikimas?
 
Jei mažylio apačioje yra tik viena ar dvi gilios linijos, vyras pirmenybę teikia ilgalaikiams santykiams, tačiau jei toje vietoje matosi daugybė plonų ir neryškių linijų, tokį vyrą lengvai pavilios bet kuri dailiosios lyties atstovė.

Ar jis pavydus?

Jei ilgos ir per visą delną lygiagrečiai driekiasi širdies ir galvos linijos, toks vyras jums visapusiškai atsidavęs, todėl net ir nekaltas flirtas gali sukelti jo pavydą.

Ar jis jautrus?

Labai jautraus žmogaus oda švelni ir lygi, o rankos visuomet šiltos. Be to, apie jautrumą byloja ir neproporcingai ilgas jo bevardis pirštas, kurio pagalvėlė labiau iškilusi.

Ar jis nori turėti vaikų?

Sakoma, jog kuo ryškesnės vyro sėkmės linijos, tuo mažiau jam rūpi vaikai. Jis taip pat nebus švelnus ir rūpestingas tėtis, jeigu labai ryškios skersai delną einanti galvos linija ir besidriekianti bevardžio piršto link Apolono linija, o mažylis, smilius ir nykštys neproporcingai ilgi.

Ką jis mano apie seksą?

Apie didelį seksualinį apetitą byloja smulkių raukšlelių gausiai išvagota ilga prie nykščio esanti delno dalis bei truputį ilgesnis nei įprasta bevardis pirštas, o gyvybingumą, sugebėjimą mylėti bei veiksmų laisvę rodo ilga ir ryški gyvenimo linija.

Ar jis kūrybingas?

Jei po bevardžiu pirštu pastebėjote išsišakojusią liniją, kuri dar vadinama laimės šakute, arba dvi linijas greta, žinokite, toks vyras turi polinkį į meną ir yra labai talentingas.

Ar jis pareigingas?

Jei per delną iki pat didžiojo piršto eina ryški lemties linija, toks vyras nuosekliai atliks savo pareigas ir visuomet tesės duotą žodį, o jei toji linija trumpa, duotas žodis jam nieko nereiškia.

Ar jis tolerantiškas?

Jei skersai delną einanti galvos linija ryški, tokio vyro žodis galutinis, tad apie bet kokius kompromisus negalės būti nė kalbos.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus