• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vyro išvaizda išduoda jo charakterį  5 

2009-02-01 00:00:00

Vyro išvaizda išduoda jo charakterį
"Eli.lt"; "Jupiterimages "nuotr.
Kaip apie knygos turinį galima spręsti pagal jos viršelį, taip apie vyro charakterį galima pasakyti vos žvilgtelėjus į jo išvaizdą. Na, bent jau pirmajame pažinties etape. Išstudijavusi kai kurias senovės mokslo fiziognomijos, meno pagal žmogaus veido bruožus nuspėti jo charakterį ir likimą, reikšmes galėsite tai padaryti vos metusi vieną žvilgsnį.
Sielos veidrodis


Atkreipkite dėmesį į jūsų potencialaus išrinktojo akių spalvą. Ryškios žalsvo atspalvio akys išduoda didelį pavyduolį. Didžioji dauguma mėlynakių vyrų meilėje nuoširdūs, o jų intelektas aukštas. Vyrai pilkomis akimis yra praktiški ir taupūs. O rudakiai kavalieriai jaunystėje mėgsta paflirtuoti, bet paprastai bėgant metams surimtėja ir, mūsų laimei, tampa ištikimi vyrai. Gamta ilgomis blakstienomis apdovanoja jausmingus, jautrios sielos vyrus, kad ir kokie tvirti ar stiprūs jie atrodytų iš išorės. Platūs antakiai rodo, kad prieš jus greičiausiai dosnus tipas. Antakiai, suaugantys tarpuakyje, išduoda žmogų, kuris lengvai pasiduoda išoriniam priešingos lyties poveikiui. O vyrai su tankiais, užkritusiais antakiais gali pasirodyti pernelyg pasitikintys savimi ir linkę į avantiūras.


Nosis išduos visas paslaptis


Liaudyje nuo seno gyvuoja nuomonė, kad pagal vyro nosies formą ir ilgį galima padaryti gana tikslias išvadas apie jo seksualines galimybes. Tačiau tai nė kiek neatitinka realybės. Ir vis dėlto kai kurias charakterio savybes nosis gali išduoti. Tiesią, klasikinės formos nosį dažniausiai turi išdidūs konservatoriai, vertinantys tik savo nuomonę. Riestanosių temperamentas karštas, o charakteris atlaidus. Nosių – bulvių savininkai yra netvarkingi ir nerūpestingi. Erelio nosis – taupumo ir kerštingumo ženklas, o siaura, smaila nosis liudija apie subtilią sielą.


Žandai ir skruostai


Išsišovę skruostikauliai gali būti per didelės meilės sau ženklas. Platūs skruostai ir mėsingi žandai būdingi valdingiems vyrams, nepratusiems paklusti kitiems. Kai jis juokiasi arba kalba, skruostuose atsiranda duobutės? Tai geras ženklas: manoma, kad jos traukia turtą ir sėkmę.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Raimonda
2011-06-17 10:53:02
Pabaiga geriausia! ;D
?
2009-03-20 16:32:00
o merginoms galima pritaikyti apgamu reiksmes?
x2
2009-02-20 21:58:20
o jus atkreipkit demesi i jau pazistamus vyrus. ;)