• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žalia kabinimo reikaluose? Nelik nepastebėta!

Autorius: parengė Laura M.
2012-03-15 15:12:00

Žalia kabinimo reikaluose? Nelik nepastebėta!
Freedigitalphotos nuotr.
Jis tau beprotiškai patinka, tačiau tavęs nė nepastebi. Tipiška jaunos merginos situacija, kuriai žodžiai „vyrų kabinimas“ skamba panašiai, kaip blondinei sąvoka „kvantinė fizika“ Ar įmanoma šią situaciją pakeisti? Be abejo! Ar gali žengti pirmą žingsnį pati? Žinoma! Ar gali suklysti? Deja, taip... Tačiau kruopščiau suplanavusi savo meilės pinklių strategiją, gali pataikyti tiesiai į dešimtuką. Taigi nesnausk ir leisk jam tave pastebėti.

Dabar, ar niekada? Daugybė klaidų padaroma vien per skubėjimą. Jei nori nesugadinti pirmųjų jūsų pažinties akimirkų – neskubėk. Principas „Dabar arba niekada“ retai kada gelbsti meilės reikaluose. Pasitaikė tinkama proga su juo susipažinti, tačiau tu drebi kaip epušės lapas ir jauti, jog nepralemensi nė žodelio? Tai ir nelemenk. Palauk, kol įsidrąsinsi, atrasi tinkamus žodžius. Progų bus ir daugiau. O jei ir nebus, jas galima sukurti. Susilaikydama nuo lemtingo žingsnio, laimėsi laiko geriau viską apsvarstyti. Ir jei pirmasis žingsnis bus tikrai kruopščiai apgalvotas, labiau pasitikėsi savimi. Be to, nežengti pirmojo žingsnio – tai dar nereiškia visai nieko nedaryti. Juk visai nesunku pasisukioti jo akiratyje, pagavus jo žvilgsnį – nežymiai šyptelėti. Pamažu tapkite „pažįstamais iš matymo“. Turėsi daugiau šansų ateity, kai pagaliau ryšiesi prabilti. O gal pamatęs draugišką tavo žvilgsnį jis pirmasis ryšis tai padaryti?

Per daug pliurpi – sau kenki. Nieko nuostabaus, kad jei dieną naktį galvoji tik apie jį, norisi savo mintimis pasidalinti su visais – geriausia drauge, bičiulėmims, bendramokslėmis, kolegėmis ir... švelniai tariant, visu pasauliu. Tačiau nevertėtų pamiršti, kad kuo daugiau žmonių žinos apie tavo jausmus, tuo didesnė tikimybė, jog gandai pasieks ir patį dūsavimų objektą. Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti netgi paranku: jis žinos, kad tau patinka, ir tau nebereikės gaudyti jo žvilgsnio. Tačiau viskas yra kiek kitaip. Nė vienas vyrukas nenori būti „suvystytas“ ir pasiduoda tik tai, kurią pats išsirinks. Ar bent jau galvos, kad pats išsirinko. Todėl sukūrusi įspūdį, kad tai tu jam kritai į akį, o ne atvirkščiai, laimėtum kur kas daugiau.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus