• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 patarimų, kaip elgtis su patyrusiu vyriškiu  1 

2008-08-14 00:00:00

10 patarimų, kaip elgtis su patyrusiu vyriškiu
Parengta pagal užs. žin., "Gamma" nuotr.

1. Kad ir kaip naujasis pažįstamas "kabintų makaronus", žinokite, kad nuo pat pradžių jis trokšta tik vieno.

Jei jūs norite to paties – sėkmės. Pavargęs nuo kitų moterų kaprizų, jis įvertins jūsų nuoširdumą. Tačiau tuščiai nekoketuokite. Jei vyras pastebės, kad apsimetinėjate, jis susierzins. Taigi negaiškite laiko pati ir nesuteikite tuščių vilčių jam. Kuo ilgiau jūs žaisite, tuo su didesniu palengvėjimu vyras atsikratys jūsų po to, kai jūs jam pagaliau atsiduosite.

2. Jei norite prie savęs išlaikyti vyrą, nedemonstruokite jam savo jausmų jo atžvilgiu.

Nėra reikalo jam pranešti apie savo meilę, juo labiau reikalauti jo patvirtinimo: "O tu mane myli? Na, pasakyk!". Dažniausiai į šį klausimą atsakoma melu, dažnai kartojant "myliu". Šis žodis nuvertėja ir praranda savo esmę. Neskirkite viso savo laisvalaikio vyrui: dalis jūsų asmeninio gyvenimo turi būti jam nežinoma. Vakarai su draugėmis, sportavimas, kompiuteris ir knygos taps tvirtove, kur kas tvirtesne už nusistatymą "neduoti".

3. Atpažinti profesionalą beveik neįmanoma.

Jis randa kelią į jūsų širdį ir elgiasi adekvačiai – tiksliai taip, kaip jūsų įsivaizdavimu ir turėtų elgtis tikras vyras. Profesionalai išsiduoda tik tada, kai nuo jūsų pereina prie jūsų draugės arba atvirkščiai. Tačiau dažnai tokio vyro nepastovumą moterys aiškina tuo, jog ji šio vyro akyse pasirodė geriau už savo draugę. Arba tuo, jog gudri varžovė jį nuviliojo. Abiem atvejais toks mąstymas yra klaidingas.

4. Dažnai poros susidaro įvairiuose kolektyvuose – mokslo, darbo, poilsio.

Tačiau ką daryti, jei kolektyvas vien moteriškas arba nėra tinkamo vyriškio, o jums taip norisi paflirtuoti? Išeikite pasivaikščioti! Draugės kompanija jums, ko gero, tik trukdytų. Viena sėdėdama ant suoliuko judrioje vietoje jūs netrukus kalbėsitės su kokiu nors vyriškiu. Nepatiko? Atsiprašykite ir pereikite į gretimą parką. Geriausia vieta pažinčiai – gatvė, parduotuvė ar visuomeninis transportas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ji
2008-08-14 11:26:58
Apie 4 punktą...Tik 4 vyriškiai buvo mane užkalbinę gatvėje kažkur einant ar sėdint, bet nei vienas nepatiko....Bet čia nesvarbu..Ką aš norėjau pasakyti, tai, kad turbūt trūksta Lietuvos vyrams drąsos vat taip imti ir užkalbinti kažkur viešoje vietoje, vat klube kurs nors tai visi labai jau drąsūs kažkodėl... :))