• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 priežasčių, kodėl verta vesti  10 

2008-09-16 00:00:00

10 priežasčių, kodėl verta vesti
"News Bridgepix" nuotr.

Toli gražu ne visi keičia drauges kaip pirštines, laisvalaikį leidžia vakarėliuose ir valgo restoranuose. Saldžiu žodžiu „laisvė“ jie tiesiog nori paslėpti savo vienatvę. Nors kažin, ar išdrįstų tai pripažinti.

Čia pateikiamos 10 priežasčių, kodėl vesti mylimą moterį vis dėlto verta:

1.    Nemokamos psichologo paslaugos

Žmona - tai ne kokia svetima pikta tetulė, kuri nedaro nieko kito, tik bara jus dėl neuždarytos pastos tūbelės ar išmėtytų kojinių. Visų pirma tai - artimas žmogus, kuriam galima papasakoti viską (na, arba beveik viską), ir būti tikru, kad jūsų klausosi ne iš mandagumo. Jai ne vis tiek, jei jus išbarė jūsų viršininkas ar į jūsų automobilį įvažiavo koks niekšas. Žmona jus palaikys ir užjaus, nes ji yra jūsų pusėje.

2.    Pirmas, antras patiekalas. Ir kompotas.

Naminis valgis - tai nenuginčijamas privalumas. Žinoma, ne visos moterys yra idealios kulinarės, tačiau galite būti tikri, kad jūsų racionas nepasiribos mėsainiais ir koldūnais. Malonu, kai grįžus namo po darbo nereikia šildytis pusfabrikačių ar pačiam gaminti vakarienės, visa tai už jus padarys jūsų žmona. Gali būti, kad turėdami gerą žmoną, papilnėsite keletu kilogramų, tačiau galite būti tikri, kad išvengsite skrandžio opos ar gastrito. O svorio pertekliaus galima atsikratyti tiesiog padidinus fizinį krūvį (o tai taip pat bus jums į sveikatą).

3.    Švara ir tvarka

Dar vienas nenuginčijamas pliusas - tvarka namuose. Sutikite, sunku įsivaizduoti vyrą, kruopščiai valantį nuo visų horizontalių paviršių dulkeles ar šveičiantį lango rėmus. Tačiau lengva įsivaizduoti vyrą, kuris pavėlavo į darbą, nes negalėjo rasti švarių marškinių ar kojinių. Visi šie skalbimo-tvarkymosi dalykai gali paversti vyro gyvenimą į pragarą. O moteris sugeba iš viengungio irštvos sukurti jaukų šeimyninį lizdelį, kuriame švaru ir patogu.

4.    Solidus vedęs vyras

Į vedusius vyriškius visuomenėje žiūrima visai kitaip: jie laikomi rimtais, subrendusiais žmonėmis. Pavyzdys galėtų būti ir politikai, kuriems dėl sėkmingos karjeros tiesiog būtina turėti gražią šeimą.

5.    Tėtis viską moka, tėtis viską gali...

Gali būti, kad tėvystės instinktas nėra toks stiprus kaip motinystės, tačiau vis tiek anksčiau ar vėliau jūs jį pajusite. Tikriausiai nėra nieko liūdniau nugyventi visą gyvenimą taip nieko ir nepalikus po savęs. Žmonės, kurie turi vaikų, neieško gyvenimo prasmės, nes mato ją kiekvieną dieną. Anksčiau ar vėliau jūs panorėsite išgirsti, kaip į jus kreipiasi „tėveli“, o vaikai, kaip visiems žinoma, turi augti pilnavertėje šeimoje, todėl geriausia, kad jie gimtų susituokus.

6.    Reguliarūs malonumai.

Dar viena svari priežastis - reguliarus seksas su mylimu žmogumi. Viengungiai ir laisvi vyrai (kitaip tariant, vieniši), tokio malonumo neturi.

7.    Paklausyk manęs, berniuk...

Santuoka suteikia patikimumo, solidumo, stabilumo jausmą, leidžia suprasti, kad kažko jau pasiekėte gyvenime. Dabar jūs - tikras vyras, šeimos galva, o ne jaunuolis iš gatvės. Tai glosto savimeilę. Su jūsų nuomone skaitosi, į jūsų patarimus atsižvelgia, be to, dabar jūs jau galite patarinėti jaunimui, kaip gyventi. O tai patinka beveik visiems.

8.    Pilnavertis bendruomenės narys

Dviems iš tiesų lengviau pakelti viską. O jei dar neturite vaikų, tai ir finansine prasme yra paprasčiau. Jei žmona dirba (o dažniausiai taip ir būna), jūsų šeimyninis biudžetas tampa „svaresnis“. Be to, jaunoms šeimoms lengviau gauti kreditą ar išsinuomoti butą. Nes šeima - tai mažiausia, bet, matyt, ir svarbiausia visuomenės ląstelė.

9.    Kava ir aspirinas į lovą.

Visi vyrai savo natūra yra šiek tiek vaikai, jiems reikalingas rūpestis. Juo ir apgaubs jus mylima žmona. Ji sėdės prie jūsų lovos, kai susirgsite, prisiūs ištrūkusią sagą, pakeis patalynę, žodžiu, apsups jus rūpesčiu, dėmesiu ir meile.

10.    Ramus, sotus ir sveikas.

Vedę vyrai labiau atsparūs stresui, nuovargiui ir, apskritai, visoms ligoms. Šiuolaikinėje visuomenėje yra vienintelis patikimas ir nekenksmingas kovos su stresu būdas - nuo aplinkinio pasaulio agresijos pasislėpti šiltuose ir jaukiuose namuose. Sukurti tokią atmosferą galima tik su mylinčia moterimi, kuri supras jus ir palaikys visuose jūsų beprotiškuose sumanymuose.

Ir dar: dažniausiai žmonės vis dėlto tuokiasi iš meilės. O tai reiškia natūralų norą užmigti ir prabusti greta mylimo ir artimo žmogaus, oficialiai šią moterį padaryti sava, jaustis reikalingu ir mylimu, kartu sukurti jūsų nepakartojamą pasaulį. Žinoma, sunkumų išvengti nepavyks, tačiau įveikti juos taip pat reikia mokytis drauge.

Parengta pagal užsienio spaudą.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
sadulia
2009-06-03 18:55:34
as manau,kad du zmones nusprendzia susituokti ir abu turi stengtis del vienas kito geroves.nesunku paruosti kava ar pietus,jei matai,kad vyras savo ruoztu pasirupina ir nieko netruksta.
Alina
2009-04-18 11:31:35
Na tai čia aprašyta nauda vyrams..., o mes??? aišku lakstysim su kava ir aspirinu į lovą, supsim rėkiančius vaikus, tvarkysim namus, gaminsim valgį ir dar turėsime būti ypač malonios, kad vyras nenueitų i kairę.....
poison
2008-09-21 16:10:00
man po sito straipsnio noras teket atsoko