• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

15 priežasčių, kodėl vyrai elgiasi šaltai  61 

Autorius: Inesa Banionytė
2013-10-17 10:00:00

15 priežasčių, kodėl vyrai elgiasi šaltai
freedigitalphotos.net

Aš klausiau vyrų, kodėl jie slepia savo jausmus, kitaip sakant, kodėl jie elgiasi "šaltai". Klausiau, kodėl dažnai jie apsimeta, kad yra ramūs, tikri mačo ir "kietesni", nei iš tikrųjų jaučiasi. Pasirodo, šitaip jie elgiasi todėl, kad jaučia, jog tik taip turėtų elgtis, ypač kai reikalų turi su moterimis.

Dažnai moterys stebisi, kodėl vyrui taip sunku nedelsiant paskambinti telefonu. Pavyzdžiui, vyras paprašo moters telefono numerio, laukia šešias dienas ir tik tada jai skambina. Tada pakviečia moterį į pasimatymą. Šis praeina linksmai. Tada vėl tik po kokių penkių dienų paskambina. O ji tuo metu suka galvą: "Ką toks jo elgesys galėtų reikšti?"

Vyrai įpratę, kad moterys juos atstumia, todėl tokia delsimo taktika padeda jiems išlaikyti savo saugumą. Pačioje santykių pradžioje vyras viską pasiskaičiuoja. Jis elgsis remdamasis protu, o ne jausmais, nes vyrui akivaizdžiai parodyti, ką jaučia, kitaip sakant, būti jausmingam, reiškia parodyti savo silpnumą.

Antradienį jis sau taria: "Manau, kad galiu jai paskambinti ketvirtadienį." Daugelis vyrų nė nenutuokia, kad moteriai labiau patiktų, jei skambučio sulauktų antradienį. Taigi kodėl jie taip elgiasi? Todėl, kad "nori išsaugoti savo reputaciją" ir sudaryti vaizdą, jog "valdo" situaciją.

Gana patrauklus vaikinas Povilas nustebino mane savo atvirumu. Jis pasakė: "Su moterimi reikia elgtis taip, tarytum visada elgiesi tik taip ir ne kitaip ir kad čia nieko ypatinga. Tą minutę, kai parodai, kad ji tau svarbi, moteris šitai "užuodžia" ir pradeda elgtis su tavimi visai kitaip."


 Štai kodėl vyrai nepuola skambinti iš karto, bet palaukia ir elgiasi šiek tiek nerūpestingai. Vyrai įsitikinę, kad moterys negerbia tokių vyrų, kurie pasirodo esą silpni ir pažeidžiami.

Iš to, ką perskaitėte, darykite išvadą: jei vyras nepaskambina dieną ar kitą, nepriimkite to asmeniškai. Dažnai gali pasirodyti, kad jis jus lyg ir atstumia, tačiau tai gali būti gerai paslėptas komplimentas jums; jam taip labai norisi jūsų, kad net negali sau leisti to parodyti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
aišku
2015-01-11 23:33:44
visų šaltumo priežasčių neišvardinsi, ir ne visas išspęsi. Bet kas liečia reikalus iš medicininės pusės - priemonių yra. Spedra manajam tikrai padėjo "susigrąžinti vyriškumą" ir pasitikėjimą savimi.
tiesa
2015-01-11 23:31:41
kalba eina apie mažas ir vidutines dozes (jos gali svyruoti nuo 50 iki 200 mg). Vartojant didžiausiomis leistinomis dozėmis, pertraukų reikėtų ilgesnių (bet visa tai pasakys ir specialistas, pas kurį lankotės - šeimos gydytojas arba urologas). Galima vartoti su maistu ar be jo - nesvarbu. Poveikiui tai didelės įtakos neturi.
R.
2015-01-11 23:31:03
Galima įsigyti bet kurioje vaistinėje. Suveikia greitai (per 15-30 minučių), poveikis tęsiasi pakankamai ilgai (6 valandas ir daugiau). Vartoti galima nors ir kasdien - tačiau negalima viršyti vienos dozės per parą.