• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 ištikimo vyro požymiai  7257 

Autorius: Eli.lt
2016-06-12 11:00:00

7 ištikimo vyro požymiai
Ištikimybė yra viena didžiausių ir svarbiausių vertybių be kurios darnūs ir ilgalaikiai santykiai vargiai įmanomi. Deja, tačiau „ėjimas į kairę“ yra viena dažniausių skyrybų priežasčių, tad labai svarbu mokėti pastebėti ženklus ir atpažinti ištikimą bei nuoširdų vyrą.

1. Atvirumas

Ištikimybė eina koja kojon su atvirumu, tad ieškokite vyro, kuris pasirengęs su jumis nuoširdžiai kalbėtis, papasakoti net ir nemalonias gyvenimo detales, atsakyti į visus jūsų klausimus, noriai dalintis tiek kasdieniškomis mintimis, tiek ir rimtais ateities planais.

2. Santykiai praeityje

Išsiklausinėkite vyro ar bendrų pažįstamų apie jo buvusius santykius, skyrybų priežastis. Žinoma, žmonės gali padaryti klaidų, iš jų pasimokyti ir pasikeisti ateityje, tačiau praeities įvykiai geriausiai atskleidžia tai, ko galima tikėtis ateityje.
Jeigu sužinojote, kad seniau buvę vyro santykiai nutrūko dėl jo neištikimybės, tai turėtumėte nuoširdžiai išsikalbėti, susitarti dėl to, kokie bus jūsų santykiai.

3. Šeima

Matytas šeimos modelis daro didžiulę įtaką žmogaus požiūriui ir jo pasirinkimams, tad svarstant apie rimtus santykius su žmogumi, vertėtų susipažinti su jo šeima. Darnioje šeimoje augę, teisingą santykių modelį matę žmonės lengviau susikuria ilgalaikius, pagarba ir atvirumu paremtus santykius.
Vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kaip vyras bendrauja su savo tėvais, ypač su mama, pagarbus, atidus, mylintis sūnus, tikėtina, bus tokiu pačiu gyvenimo palydovu.

4. Draugai

Pradėjus artimiau bendrauti būtina susipažinti ne tik su vyro šeima, bet ir su jo draugais. Panašūs žmonės susiburia į grupeles, kuriose puikiai atsiskleidžia jų asmeninės savybės. Atkreipkite dėmesį ar vyro draugai yra šeimos žmonės, kurie mielai leidžia laiką su žmonomis ir vaikais, renkasi turiningą ir įdomų poilsį, ar tai šėlstančių vaikinų kompanija, kuri nevengia pašiepti moterų, jas apkalba ir vertina, kaip savo daiktą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
international pharmacies that ship to the usa
2019-10-25 16:01:25
canadian pharmacy online
http://canadianpharmaciesoffer.com/
best online pharmacies in canada
online pharmacy canada
2019-10-24 18:33:14
safe canadian online pharmacies
http://canadianpharmaciesoffer.com/
legitimate canadian mail order pharmacies
AaronSeido
2018-01-04 13:27:00
wh0cd96017 online keflex amoxil vantin