• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar jis neištikimas? Atsakys horoskopas!  18 

Autorius: Horo.mail.ru
2009-07-12 00:00:00

Ar jis neištikimas? Atsakys horoskopas!
Jupiterimages nuotr.
„Ištikimų vyrų nebūna“, - sako atsidusdama pesimistė. „Bet kai kuriems savo neištikimybę pavyksta nuslėpti“, - atsako realistė.

Nors toks moteriškas folkloras tikrai nėra aksioma, vis dėlto akivaizdu: daugybė vyrų linkę į poligamiją, o kai kurie jų – netgi ypatingai. Ar lengva pajusti, kada į poros santykius įsipainioja kita moteris? Tikrai ne.

Tiesa, kai kurios moterys pačios linkusios užmerkti akis ir nuoširdžiai bijo sužinoti tiesą. Jei tu – ne iš pastarųjų, surizikuok ir sužinok kaip elgiasi tipiškas svetimautojas priklausomai nuo to, koks jo horoskopo ženklas.

Avinas, kol jis įsimylėjęs, apie neištikimybę nė nepagalvoja – jausmai jį pasiglemžia visą, nepalikdami vietos naujoms aistroms ir lengvabūdiškam flirtui. Kol jis nešioja tave ant rankų, apipila dovanomis ir dėmesiu, žada nukabinti žvaigždes nuo dangaus ir po tavo kojomis pakloti aukso kalnus, jo ištikimybe gali neabejoti. Suklusk tik tada, kai jis pradeda skirti dėmesio kitoms moterims, net jei tai pasireiškia žavesio šūksniais ekrane išvydus Angeliną Jolie. Būtent tai yra įrodymas, kad jo Mylimoji, dar visai neseniai besipuikavusi Nuostabiausioas Moters Pasaulyje titulu, jį ėmė dominti mažiau. O nuo čia jau ir iki simpatiškos kaimynės netoli. Apie Avino neištikimybę paprasčiausia sužinoti iš jo paties: meluoti jis nemėgsta ir nemoka, o karčią tiesą sako lengvai, kartais net slapta pasimėgaudamas. Neištikimasis Avinas patenkintas savimi ir nebevertina savo Buvusiosios – juk galų gale ji tėra jo gyvenimo klaida. Deja, jis, vargšelis, kol kas tikrai nežino, kad ir naujoji jo aistra ilgainiui išblės.

Jaučiai vyrai nesivaiko Kazanovos laurų ir retai kada iš meilės pameta galvą. Jie neskuba išsirinkti Tos Vienintelės, taigi jei sužinojai, kad Jaučiui nebuvai vienintelė – vadinasi, nuo pat pradžių jam buvai tik bandomuoju variantu. Apie tai susigaudyti ne taip jau sunku. Jeigu Jautis nestebi tavęs tarsi per mikroskopą, atidžiai netyrinėja trūkumų ir privalumų, neklausinėja menkiausių smulkmenų, nesidomi tavo šeimos istorija ir ateities ketinimais, nedalina tau patarimų visais gyvenimo klausimais – vadinasi, tu jau nebesi jo visatos dalis. Verta paminėti, kad, kitaip nei likusieji vyrai, Jaučiai nesididžiuoja savo pergalėmis meilės fronte, veikiau jomis bodisi – juk kiekviena iš jų yra įrodymas, kad Jautis vis dar nesurado savo Gyvenimo Meilės. Taigi gana patikimu Jaučio neištikimybės įrodymu gali tapti kasdien didėjantis jo uždarumas, niūrumas, pesimizmas. Vyras kankinio akimis, niūriai nuleidęs galvą bet nepraleidžiantis progos nulydėti žvilgsniu moters dailiomis kojomis – tai ir yra neištikimas Jautis. Įdomiausia, kad daugumai išduotų moterų jis vis dar atrodo nuostabus ir neprilygstamas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 6Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Missei
2012-03-15 13:03:31
Nera geresniu vyru nei gimusiu po Vezio horoskopo zenklu!
miss
2012-03-15 12:03:26
nera blogesniu vyru, nei gimusiu po vezio zenklu!
Spike
2010-08-30 23:46:24
Pritariu Metai. Apie Avinus tikra tiesa.