• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar laikas Mendelsono maršui?  2 

Autorius: Eglė Zubkauskaitė, ieva.lt
2009-08-12 08:00:00

Ar laikas Mendelsono maršui?
Jupiterimages nuotr.
Jau girdi už nugaros bažnyčios varpus gaudžiant, bet tyliai sau gilią mintį audi – ar esu pasiruošusi vedyboms? Jeigu audi tą mintį, sveikiname. Nes ko jau ko, o ištekėti strimgalviais už pirmo pasitaikiusio, net ir berods mylimo, tau nelinkime.


Nes vedybos – rimtas sprendimas. Ir tik abiejų jūsų – tavo ir jo, būsimo vyro, tėvo ir šiaip – bendrakeleivio. Kuris pagal visas prognozes turėtų ištikimai lydėti siaurais ir klaidžiais gyvenimo vingiais, jeigu tiesaus greitkelio su leistinu „didžiausiu greičiu“ likimas neduos. O kadangi nežinai, ką likimas duos, o ko neduos, tai turi būti apsidraudusi – labai gerai pagalvojusi ir labai rimtai apsisprendusi. Kad vėliau, jeigu kas ne taip, nebūtų ko kaltint. Na, nebent likimą. Jeigu savęs kaltint nenori.

Šiaip, gyvenime dažniausiai būna taip: sutinki, patinki, įsimyli, gyvent nebegali. Ir šiame tarpsnyje labai viskas būna aišku ir be jokių komentarų. O ir argumentai jokie „negroja“. Mat gyventi nebegali. Jeigu nematai šalia. Tačiau šiek tiek ilgiau ištempus, grandininė reakcija nuo „sutinki, patinki, įsimyli, gyvent nebegali“ prasitęsia iki „tiesiog gyvent nebegali“. Arba gali gyvent atskirai, arba dar blogiau – gali gyventi tik tuomet, jeigu jo šalia nėra. Ir ką tokiu atveju daryti, jeigu visi bažnyčių varpai jau atskambėjo, vestuvinės suknelės sijono kraštai jau numindyti, o vestuvių proga draugų dovanotas virtuvės kombainas jau stovi išpakuotas ir net spėtas keletą kartų panaudoti? Ir šlepetės – tavo ir jo – jau gyvena vienų namų vienos lovos palovyje. Tik iš skirtingų pusių.

Kad nesmagus praregėjimas neatkeliautų kaip tie šaukštai popiet, pirmiausia atsakyk sau, ar žemiau išvardinti teiginiai apibūdina jūsų santykius. Gal paaiškės, kad vietoje to lemtingojo „TAIP“  geriau bus „šitaip va ir va kaip“.

1.    Mataisi su juo kiekvieną dieną. Geriau jautiesi, jeigu keletą kartų per dieną. O būtų geriausia, jeigu ir visus tris kartus per dieną.

2.    Jeigu mieliausiojo nėra šalia – dūsti, leipsti, siunti šimtus sms. Lygiai tiek pat ar dar daugiau jų gauni atgal. Dar meilesnių ir ilgesnių...

3.    Tave baigia numarinti pavydo jausmas. Vaikštai visa pamėlusi iš pykčio, jeigu tavo mieliausias yra „neaišku kur“. Ne šalia.

4.    Jūsų sekso žaidimų audros jau seniai nurimo, tyvuliuojate ramiai ir stabiliai, suprasdami vienas kitą be žodžių. Nė viaukt, nė kiaukt.

5.    Jūsų tėvai jau seniai vieni kitus pažįsta, yra nuolat paeiliui jūsų lankomi. Savaitgalio pietūs su mielomis dovanėlėmis nuo būsimo žento ar būsimos marčios.

6.    Jūsų artimieji ir draugai jau neabejoja, kad tu ir jis – vienas obuolys. Ir net ne iš dviejų dalelių, bet iš vienos nedalomosios.

7.    Reguliariai nakvojate vienas pas kitą. O mintinai išmoktų teorinių variantų tėvams pateikiamam alibi jau nevartojate. Vietoje „šiandien nakvosiu pas draugę, nes jos tėvai išvažiavo į sodybą, o ji viena bijo“ sakai tiesiai šviesiai: šiandien nakvosiu pas Petrą. Rytoj per pietus grįšiu.“

8.    Tau negaila anei kiek savo santaupų, išleistų jo naujiems marškiniams. O jam negalia pusės savo atlyginimo tavo išsvajotai rankinei. Ir jau planuojate kelionę iš abiejų „bendro biudžeto“.

9.     Uoliai vykdote vienas kito užduotis – jis tau padeda lankyti sergančią senelę ligoninėje, o tu padedi nuravėti jo motinos daržo lysvę. Kartu vežate drabužius į valyklą, lankotės pas stomatologą ar apmokate jo buto nuomą.

10.    Savo mieliausiojo brolį ir sesę globoji kaip savo giminaičius. Jis atsilygina tuo pačiu, parveždamas tavo mažąją sesutę iš pramoginių šokių būrelio į namus.

11.     Jau seniai pamiršote savo tikrus vardus. Vietoje jų gimė nauji – mielieji zuikučiai, katinėliai ar mažulėliai. Ir visai nebaisu kalbant su kitais žmonėmis jį pavadinti – mano antroji pusė.

12.    Jūs jau ne vieną kartą kartu leidote savo atostogas. Savaitiniai medaus mėnesiai kas kartą dovanoja palaimos jausmą. Tokį, kokį įsivaizduojate, kad turėsite, kai kartu gyvensite.

13.    O kad tas malonus jausmas aplankytų dažniau, periodiškai bandote pagyventi kartu. Tai gali būti kelių dienų ilgumo spektaklis a la šeima, kai tėvai kur nors išvyksta ilgesniam laikui. Galbūt jo draugas paliko tuščią butą mėnesiui kitam. Ir jūs laistote jo gėles. Tuos kelis mėnesius. Kitaip tariant, esate jau beveik kaip ir šeima, tik neįteisinta oficialiai.

Jeigu atsakiusi į šiuos klausimus susivoksi, kad tau tinka tik 5-7 teiginiai – tuomet tau dar viskas prieš akis. Ir visai neaišku, kaip viskas gali pasibaigti. Gal dar neskubėk ir susitupėk. Tačiau jeigu kaip kirviu nukirsti 8 ar visi 13 teiginių yra apie jus – tuomet gali neabejoti ir drąsiai eiti link altoriaus, jau nuo bažnyčios įėjimo laiptų kartodama – TAIP, TAIP, TAIP, SUTINKU!
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ji20
2009-10-20 23:22:50
Taip Taip Taip :)
Jauciu kad seniai esu pasiruosusi su savo zmogumi zengti ta atsakinga zingsny...
Daiva
2009-08-25 10:03:50
12 taip, vadinasi teisinga kelia einu:)