• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar leisti vyrą į striptizo klubą?  58 

Autorius: Eli.lt
2013-10-17 18:00:00

Ar leisti vyrą į striptizo klubą?

Vyras netyčia prasitarė, kad su draugais nori nueiti pažiūrėti, kaip aplink stulpą raitosi nuogos šokėjos ir tu išsyk pasiutai? Lėkštės ėmė skraidyti, o kavos puodelis trinktelėjo į žemę? Nurimk! Nėra viskas taip baisu.

 

Remiantis užsienio literatūra, mes pateiksime tau 3 priežastis, kodėl turėtumei leisti vyrui bent kartą gyvenime apsilankyti striptizo klube arba bent jau pateisinti tokį jo poelgį.

 

Pirmoji priežastis: Striptizas prabudina vyro instinktus.

 

Apsilankęs striptizo klube vyras nenorės daugiau nieko, tik pulti tau į glėbį ir visą naktį mylėtis. Pasižiūrėjęs į besirangančią moterį jis supras, kad jo vienintelė moteris esi tu ir kad nuostabiausias reginys - tavo viliotinis jam, o ne kokios kitos svetimos moters. Galų gale, gal geriau tegu vyras nueina į striptizo klubą, negu kas vakarą kelia tau pavydo scenas dėl nieko?

 

Antroji priežastis: Striptizas padės išvengti neištikimybės.

 

Kaip suprasti? Statistika rodo, jog striptizo klube retai atsiranda merginų, kurios nori užmegzti rimtus santykius arba pretenduoja į čia atėjusius vyrus. Dažniausi tokių klubų lankytojai - vyrai, todėl būti neištikimam striptizo klube yra itin maža tikimybė, lyginant vakarą, praleistą, eiliniame naktiniame klube.

 

Trečioji priežastis: Estetinis malonumas

 

Besiranganti aplink stulpą mergina - žavinga ir gražu. Pusnuogės padavėjos, išpuošti apatiniai, nėriniai - intriguoja ir provokuoja. Pamatyti to, ko nemato namuose - tokiu tikslu vyrai  užsuka į striprizo klubą. O kas labiau pakaitins vaizduotę nei rožinis zuikutis su stringais ar tigrė su peniuaru, nešina alumi?

 

Išvados:

 

Jei namie palepinsi vyrą gardžia vakariene, romantiškai pašėlusia sekso naktimi, o savaitgalį po namus vaikščiosi tik su peniaru arba pleibojaus ausytėm, vyras nė akimirką nepagalvos, kad nori nueiti į striptizo klubą. O ką jau kalbėti, jei savo išrinktąjam namie, miegamajame pašoktumei viliotinį.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
leila
2013-10-19 13:23:53
oamates vyras grazias moteris, su tobulom figurom, nemanau, kad puls i glebi savajai, jei jos figura netobula, jis nores tos grazuoles, kuri jam alu nesiojo.
Arnoldas
2012-05-15 10:30:44
Va tikrai protingas sprendimas kai eina abu striptiziuko pasiziureti,moteris gales dar geriau suprasti kaip sujaudinti greiciau savo vyra.
Juokinga
2012-04-16 01:58:31
Ritates vaikai, slykstejat ne dienom o valandom.... KAIP VISKAS PIGU. O kur intriga?