• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Bausmė už neištikimybę

Autorius: Pagal woman.ru, Gerda Zemenskaitė
2010-04-30 13:00:00

Bausmė už neištikimybę
jupiterimages.com nuotr.

Nujaučiate, jog vyras jums neištikimas? Ką daryti? Nieko nedaryti - reiškia demonstruoti pasiruošimą dalytis savo mylimuoju su kita. Kelti triukšmą - iš anksto atsisakyti vilties viską ištaisyti. Kaip elgtis tokioje nepaprastoje situacijoje? Į šį klausimą mums padės atsakyti ekspertas. Apie tai, kaip elgtis sužinojus apie vyro neištikimybę, o nutraukti santykius su juos, jus dar nepasiruošusi, pasakoja knygų "Kaip priversti kiekvieną pamilti save", "Svajonių vyras" autorė, psichologė, profesionali svočia Roza Sebitova.


Taigi, jus sužinojote, kad jūsų mylimas vyras palaiko kažkokius ryšius su kita moterimi. Jis neįtaria, kad jus apie tai žinote ir pati suprantate, kad aptarinėti šios temos su juo neverta. Jus nemanote, kad tai pretekstas santykius nutraukti, bet ir palikti viską taip, kaip yra - negalite. Taip ir nereikia daryti.
Visų pirma reikia suprasti, kad bausmė vyrui tai ne skausmo sukėlimas už asmeninį gyvenimą, o jūsų gyvenimo patirties linija, kuri privers vyrą suabejoti savo elgesio teisumu bei susimąstyti apie santykius.
Yra keletas būtų kovoti su varžove. Draudimai rezultatų neatneš. Prisiminkite, kad skausmo kėlimas kerštaujant naudos taip pat nesuteiks.

Pirmas ir svarbiausias būdas - "kad nieko netruktų"


Daugeliui tai sunkiai išsprendžiamas, bet labai veiksmingas būdas. Visų pirma, jis padeda išsilaisvinti nuo pavyduliavimo. Jus apgaubiate savo išrinktąjį dėmesiu, rūpesčiu bei visu tuo, ką jis labiausiai mėgsta ir ko laukia iš jūsų. Tuo jus save įtikinate, kad būdamas su jumis, mylimasis gauna viską, kas būtina. Pamažu pavydas silpsta arba, greičiausiai, dingsta visiškai. Taip, galbūt, išoriškai atrodys, kad jūsų bandymai lieka nepastebėti, bet patikėkite, tai nėra tiesa. Kiekvienam malonu, kai juo rūpinasi ir yra įspėjami jo norai. Antra, rūpestingumas bei švelnus elgesys priverčia vyrą susimąstyti apie tai, ką jis daro jūsų atžvilgiu ir kodėl. Jis pradeda atidžiai svarstyti ir mąstyti, kam reikalinga jam kita moteris, jeigu šalia yra ta, kuri tokia pat miela, gera, graži ir kur kas artimesnė, žinanti visus jo įpročius, bei suprantanti jį iš pusės žodžio. Jis supranta, kad su jumis jam gera, tačiau tuo pat metu gali visko netekti, jeigu jo žygiai "į kairę" išaiškėtų. Panašios mintys labai kamuoja vyrą. Galų gale, jis supranta, kad santykiai su meiluže yra nereikšmingi, problematiški, galbūt visai nereikalingi. Tačiau tokiam apsisprendimui gali pastūmėti tik jūsų šiltas ir nesavanaudiškas elgesys.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Gairės: Roza Sebitova

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus