• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Bijote neištikimybės? Suteikite jam laisvę!  11 

Autorius: V. Kokšta, vijolina.lt
2010-03-18 10:00:00

Bijote neištikimybės? Suteikite jam laisvę!
vijolina.lt

Moterys  nors kartą gyvenime, o kartais ir nuolat, santykiuose su vyrais daro vieną ir tą  pačią klaidą – pavydi! Santykių psichologija tarp vyro ir moters labai nepaprasta


Jau pačioje vyro genetikoje užkoduotas savirealizacijos poreikis, kuris yra tenkinamas per moterų širdžių užkariavimą.


Tokiu būdu, vyras bando įrodyti savo reikšmingumą, tad bet kokie bandymai apriboti vyro asmeninę laisvę daro jį nelaimingą ir anksčiau ar vėliau veda prie problemų santykiuose.


Taigi, ką daryti, jog Jūsų išrinkajam nekiltų noras pasukti į „kairę“?


Šalin rožinius akinius


Visų pirma, reiktų nusiimti rožinius akinius ir nepamiršti, jog visi vyrai, kurie yra net labai ištikimi ir mylintys, nepraleidžia progos žvilgtelėti į simpatiškas mergaites. Tai užkoduota jų prigimtyje ir jokiais draudimais ar moralizavimais to nepakeisti neįmanoma.


Nužudžius vyre meždžiotoją, Jūs gausite kilimėlį prie lovos ir impotentą. O Jums pačiai tokio reikia? Daugelis moterų atsakytų - „Taip!” Jos pasirinktų savo vyriškio sutramdymą ir jo esmės pakeitimą, tuo pačiu atimant iš jo laisvę bei galimybę „medžioti“.  Neretai tokios moterys lieka vienos prie suskilusios geldos, mat, ne veltui sakoma, jog uždraustas vaisius visuomet esti saldesnis. Metų metais tėvų ir visuomenės skiepijami stereotipai trukdo moterims suprasti vyriškio prigimtį, prisitaikyti prie jos ir gyventi ilgai bei laimingai.


Suteikite vyrui laisvę


Mylėkite ir pasitikėkite savo vyriškiu, net jei jis kartais užsižiūri į kitas moteris. Atminkite, jog pasaulyje yra dar labai daug moterų, kurios kur kas gražesnės, protingesnės ir sėkmingesnės nei Jūs, tačiau niekuomet nepamirškite, jog Jūsų vyriškis išsirinko būtent Jus. Žinote dėl kokios priežasties? O gi todėl, jog Jūs jam esate pati geriausia! Ir patikėkite, savo nuolatine kontrole ir pavydu Jūs tik sukelsite jam abejones savo pasirinkimu bei Jūsų idealumu. Neduokite peno tokiems jo pamąstymams. Būkite užtikrinta, savimi patenkinta ir mylėkite save.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
erika
2010-07-21 14:21:26
sutinku visiskai!! kuo labiau spaudi ir vadovauji tuo daugiau vyrai nuklysta. tokiu eilgesiu net dizdiausia mergisiu galima prisiristi :)
juste
2010-04-26 22:41:10
nesamone.. sita straipsni turbut parase vyras, kuriam pabodo moteru istikimybes reikalavimas, ir tiek. nesamone,kad jei visiskai nekontroliuosi, bus gerai.. ir pats tas zodis kvailai skamba.. juk nefiksuojam kiekvieno zmogaus zingsnio ir jis ne kokia isntitucija, kad ji galiam butu kontroliuoti. zmogus pats turi zinoti, kas jo partneriui nepatiktu ir to nedaryti. pvz mano vyras zino, kad uzsibuti naktimis pas drauga nera labai geras "eijimas". tiesiog pasakiau jam viena karta, kad isijaustu i mano vieta, kaip as jauciuosi,kai jis taip padaro ir paklausiau, ar noretu, jog as taip elgciausi.. tiek uzteko, kad jis to nedarytu. beje, vyrai "kontroluoja" moteris daug daugiau nei sios vyrus.
ina
2010-04-07 23:31:07
tai vyrams laisve:) neblogai ce, ziureti gali i svetimas o ka mums?nepavydeti?