• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Blogiausios dovanos vyrams  14 

Autorius: Eli.lt
2011-09-07 09:25:00

Blogiausios dovanos vyrams
123rf.com

"Brangusis, ko nori dovanų?" Ar neįkyrėjo prieš kiekvieną šventę šį klausimą užduoti savo antrajai pusei? Ar nepabodo išgirsti atsakymą: "man nieko nereikia"? Eli.lt skuba į pagalbą ir publikuoja blogiausių dovanų sąrašą vyrams!

 

1. Šlepetės. Kasdienės šlepetės - banali dovana, nors, moterys, sutikite - praktiška. Tačiau vyrai mano kitaip. Jie yra įsitikinę, kad šlepetės nėra dovana, o tiesiog kasdienis daiktas, be kurio neįsivaizduojamas gyvenimas. Tiesa, ką jau kalbėti apie tuos vyrus, kurie šlepečių išvis neavi.

 

Išimtis: Kalėdinės šlepetės su elniukais, kačiukų galvom ar kitais animaciniais personažais.

 

2. Alkoholis. Retas vyras bus patenkintas brendžio ar vyno buteliu, nupirktu tame prekybos centre, į kurį pats kasdien užsuka po darbo.

 

Išimtis: Gero brendžio butelis, parvežtas iš tolimos šalies.

 

3. Glaudės. Vyrams glaudės - tiesiog glaudės. Štai moterims apatinis trikotažas yra šis tas daugiau nei po viršutiniais drabužiais dėvimi apatiniai... Moterims apatinis trikotažas - tai seksualumas, pasitikėjimas savimi, o vyrams - visiškai nieko. Jokių emocijų gavus dovanų gimtadienio proga glaudes arba apatinius marškinėlius.

 

Išimtis: Seksy vakarui glaudės su straubliuku arba... viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos. Tokią dovaną dovanokite tik tuo atveju, jei Jūsų vyras yra UŽ sekso žaidimus, persirengus smagiais drabužėliais.

 

4. Namams ir šeimai. Dažnas vyras laukia asmeniškos dovanos. Tokios, kurią galėtų panaudoti sau, o ne kartu su visa šeima. Todėl puodelių servizas arba paveikslas į svetainę - prastas variantas.

 

Išimtis: Jei namie abu esate naujakuriai ir labai taupote pinigus, vienas kitam švenčių proga galite padovanoti daiktus, kurie bus naudingi.

 

5. Pinigai. Nuobodu. Banalu. Netinkama.

 

Išimtis. Nėra.

 

 

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
tadas
2012-02-22 12:47:44
Vienas teiginys buvo kaip pirstu i aki reikia dovanoti asmenine dovana. O ka dovanoti tai pagalvokit koks jo hobis kokie jo pomegiai. Reikia net atkreipti kiek vyrui metu
Ernestas
2011-10-28 17:09:52
Visiška nesamonė... Čia tikrai ne blogiausios dovanos... Kai kurie tik ir laukia pinigų ar alkoholio savo gimtadienio proga. Reik pažinot žmogų tada supranti kas jam tinka ir kas netinka.
dr
2011-10-25 21:39:14
E, vaikinai, tai pasakykit tada, kokia yra gera dovana vyrui? Nes tikrai yra begalo sunku sugalvoti, kai varzo pinigine.