• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Galia ir santykiai (I dalis)  12 

Autorius: Violeta Šiugždytė
2011-10-19 14:25:00

Galia ir santykiai (I dalis)
123rf

"Kiekvienam sutiktam žmogui, kad ir koks nereikšmingas jūsų bendravimas būtų, rodyk tiek rūpesčio, gerumo, supratimo ir meilės, kiek esi sukaupęs savyje, ir daryk tai negalvodamas apie atlygį. Tavo gyvenimas niekada nebebus toks kaip anksčiau" - Og Mandino

Meilės skleidimas yra dėsnis, taikomas visose tavo gyvenimo srityse. Meilės skleidimas yra ir santykių dėsnis. Meilės jėgai nerūpi, ar tu pažįsti žmogų, ar ne, jai nerūpi, ar žmogus yra tavo draugas, ar priešas, ar jis tau artimas ir mylimas, ar visiškas pašalietis.

Meilės jėgai nesvarbu, su kuo tu susitinki - bendradarbiu, viršininku, tėvu, motina, vaiku, mokiniu ar tave aptarnaujančiu parduotuvės darbuotoju. Kiekvienam žmogui, su kuriuo susitinki savo gyvenime, tu arba dovanoji meilę, arba ne. Ir gauni tai, ką duodi.

Santykiai yra didžiausias kanalas, kuriuo gali spinduliuoti meilę, taigi tu gali pakeisti visą savo gyvenimą tik dėl meilės, kurią skleidi savo santykiuose. Bet tuo pat metu santykiai gali lemti tavo didžiausią nuosmukį, nes dažnai jie tampa svarbiausiu pasiteisinimu dėl to, kad tu meilės neskleidi!

Ką duosi kitiems, tą ir gausi

Pačios šviesiausios asmenybės per visą žmonijos istoriją liepė mums mylėti vieni kitus. Bet mylėti kitus turi ne dėl to, kad sau atrodytum geras žmogus. Tau buvo atskleista gyvenimo paslaptis!

Tau buvo padovanotas traukos dėsnis! Jei tu mylėsi kitus, tavo paties gyvenimas bus nuostabus. Jei tu mylėsi kitus, tavo paties gyvenimas bus toks, kokio esi vertas.

"Juk visas įstatymas telpa viename sakinyje: Mylėk savo artimą kaip save patį" - Šv. Paulius

Dovanok meilę kitiems gerumo, padrąsinimo, paramos, dėkingumo ar bet kurio kito gero jausmo pavidalu, ir ji sugrįš tau daug kartų didesnė bei nušvies kiekvieną tavo gyvenimo sritį - sveikatos, pinigų, laimės ir karjeros.

Skleisk kitiems negatyvumą nepalankumo, pykčio, nekantrumo ar bet kurio kito blogo jausmo pavidalu, ir tas negatyvumas tikrai sugrįš tau! Jis bus dar didesnis ir pritrauks dar daugiau blogybių, kurios paveiks visą tavo likusį gyvenimą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Šarūnė
2012-03-06 00:14:44
:-D pasižiūrėkite filmą Paslaptis arba perskaitykite knygą :D The Secret angliškas pavadinimas ir viską suprasit, kalbama apie traukos dėsni. Nors mums ir atrodo, kad mes nenorėjome to ar ano bet taip ivyko, čia ir yra didžiausia problema nes reikia galvoti apie tai ko norime. kiekviena įkiri mintis išsipildo tai būtu gera ar bloga ji.
Tomas
2012-02-23 18:04:12
yra zmoniu kurie tuo naudojasi....t.y naudojasi tavo gerumu nuosirdumu ta pacia meile ir pan... per daug saves atiduoti kitiems negalima nes tave isnaudos ir tiek.
Linas
2012-01-28 14:42:00
Gal biski ne i tema, bet gal yra merginu besidominciu panasiomis temomis.Man 21 metai. Laukiu tavo laisko: linasrich@inbox.lt