• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gera meilužė. Vyriška problema Nr.1  8 

2009-03-29 00:00:00

Gera meilužė. Vyriška problema Nr.1
Eli.lt; Jupiterimages nuotr.
Neretai vyrai geriausius savo metus paaukoja nesėkmingoms "gero posūkio į kairę" paieškoms. Kodėl tai vyksta? Kokia ji – gera meilužė?


Štai gyvenate ir nežinote, kokia vyriška problema kankina jūsų brangiausiąjį. Jūsų galvoje visiškos nesąmonės: darbas, vaikas, santykiai su giminėmis, buto tvarkymas, pietūs, skalbimas ir t.t. O jis sprendžia globalinius klausimus: "Kokia ji – gera meilužė? Kur ją rasti?" Todėl tikriausiai ir guli valandų valandas ant sofos, galvoja, svarsto, lygina.


Apie skaudulius


Jokių abejonių, kad ši skaudi vyriška problema egzistavo ir anksčiau, tačiau kai kurie moraliniai principai, griežtas visuomenės auklėjimas ir amžini materialiniai sunkumai daugeliui tiesiog neleido turėti tokių problemų ir apie jas galvoti. Galvoti apie gerą meilužę. Ne laikas nuo laiko arba iškilus būtinybei, ne tuomet, kai nėra žmonos, ne kurorte ar komandiruotėje, o nuolat esančią jo gyvenime. Šis buvimas, žinoma, virtualus. Kad ji būtų, bet kad jos nebūtų ten, kur neturėtų būti: pobūvyje, į kurį jis atėjo su kolegomis, svečiuose, kur jis atsidūrė su žmona, jo namų telefono ragelyje, praėjusio mėnesio išlaidų sąraše...


Ką ir bekalbėti, meilužė, žinoma, reikalinga: širdžiai paglostyti, kūnui patenkinti ir t.t. Šiam "t.t." priskiriamos tokios aplinkybės: ir statusui, ir įvaizdžiui pagerinti, ir kitoms smulkmenoms patenkinti, ir siekiant atkeršyti žmonai, ir psichinei sveikatai išsaugoti, ir pasitikėjimui sustiprinti... Bet štai bėda: tereikia užmegzti santykius su kokia nors nuostabia ir miela būtybe, o po dviejų savaičių ar daugiausiai po pusmečio ji tampa didesne ragana už tą, kurios prijuostės jis vis dar laikosi įsikibęs. Tuomet jau jokių kalbų apie sveikatos taisymą, balzamą sielai negali būti. Svarbiausia – dingti iš šios kerėtojos akiračio ir veikimo zonos patiriant kuo mažesnius nuostolius, tarp jų ir fiziologinius, psichologinius, socialinius, materialinius ir kt.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
audra
2010-08-15 07:05:43
man 50 niekada neturejau meiluzio ---bet susigundziau ---zinot pasijutau tikra moterimi---su vyru pragyvenau 30 metu.bijau ta zodi pavartot ---bet tai man patinka jis 8 metais jaunesnis....
Ania
2009-10-09 16:19:50
Monikute, geriau gyvenk susidejusi ir tikrai nesituok, manau tai neisvengiama nei vyrams, nei moterims ;)))
Monika
2009-06-23 10:08:17
Na turiu drauga,bet tokiu dalyku pasiskaicius bijau ir as tuoktis!!!